Povinné psychologické vyšetření

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1148

Příspěvek#46 » čtv 2. dub 2015, 22:00

Jj ... niekto sa za poslednu hodinu posnazil so spoofovanim IP adries :D. Predtym to bolo 85% - vyhovujuce, 2% sprisnit, 13% volnejsie.

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 273
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#47 » čtv 2. dub 2015, 22:01

A ono se to stále hýbe, sem myslel, že to s odvysíláním ukončí.
Ku příkladu mne doktor řekl, jestli vím, že mne musí poslat na psychotesty ?
Já na to, že vím, že nemusí, ale když to udělá, nemohu s tím dělat nic jiného, než na ně jít, jen to je minimálně 2500 až 3000 a to jen když to vše bude v pořádku a nebude to bez dalších obstrukcí ze strany psychologa.
Doktor tedy: tak já ti ten papír dám, když mu slíbím, že někoho z vlády odprásknu.
Já na to, že ať mne raději pošle na ty psychotesty, že todle mu prostě neslíbím.
A tím jsem splnil, prošel.
Doktor mne zná od malinka, toto potvrzení jsem si šel dělat ve 38.
Tak to bylo podle mne fér jednání, on mne zná dlouho, ví čím jsem si prošel, tak to je OK.
Horší by bylo jak zmínil v té debatě onen psychiatr, že si každý může 4x do roka změnit doktora..... a prostě jeden mi to dá....
Tonda

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1148

Příspěvek#48 » čtv 2. dub 2015, 22:09

Tento problem riesia aj v Rakusku. Napriek povinnosti psychotestov - clovek proste ma doniest dobrozdanie od NEJAKEHO psychologa. A oni nemaju povinnost si to hlasit. Takze ked nespravim u jedneho, idem k inemu ... akurat ma to stoji peniaze. Taketo plosne nariadenie bez rozmyslu nic neriesi, ale to asi vsetci vieme.

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 537
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#49 » pát 3. dub 2015, 09:21

Jenomže když změníš doktora a obratem si u něj zažádáš o potvrzení na zbroják, prudce tím zvýšíš šance, že si to nelajzne a na ty psychotesty tě pošle. A je to jenom logický.

Znám člověka, co si tímhle prošel (lékaře měnil nikoliv z vlastní vůle, ale vlivem okolností)

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#50 » pát 3. dub 2015, 15:33

Lekar si stejne vyzada pri zmene vypis ze zdravotni dokumentace, takze jakekoliv zavaznejsi veci by mel vedet.



kwok
Příspěvky: 11

Příspěvek#51 » úte 7. dub 2015, 11:13

rcc píše:Tak jsem se nechal zlákat pořadem a nestačil se divit. První kdo by měl podstoupit psychologické vyšetření je Mrs. Jílková. Ta agresivita z ní jen čiší, jak tohle může pracovat v ČT? :roll: A s ní ruku v ruce by mohla jít ta paní z Kazachstánu nebo odkud. Tam bych to tipoval na snížené IQ. Pan starosta to byl také "dílo", bojí se ozbrojených lidí v supermarketu, ale už je neumí poznat. Není to také nějaká paranoia?


Jilkova je OK, ona by mela vystupovat neutralne a diskuzi ridit, coz se ji vetsinou dari. Akorat tuhle sjela Karaska jak maly decko, kdyz ji ukazoval graf, ze pouze 6 lidi bylo zabito legalne drzenou zbrani a ze to je asi 0.24% z celku nebo kolik.....to moc neustala a zacala se ohanet argumentem "musi tam byt nula", coz je nesmysl, protoze je to stejny scifi jako kdyz ministr dopravy rekne, ze musime zavest takova opatreni, aby bylo 0 dopravnich nehod :)

Jinak dobrej Franta Pepa byl ten treti anti-gun u stolecku vedle Dzamily a Tejce, to vytahli borca vylozene nekde z ulice, kterej vcera cetl o akci v UB a dneska sel do televize zakazovat zbrane :)



Luky22
Příspěvky: 789

Příspěvek#52 » úte 7. dub 2015, 12:47

Jílková svou roli již dávno nezvládá. Měla by vystupovat nestranně, jenže už krátce po začátku klaždého pořadu, bez ohledu na řešené téma průměrně inteligentní divák ví, na které straně barikády stojí. A to s těmi šesti mrtvými, to byl nezvládnutý hysterický záchvat a ukázka špičkové demagogie. Za to by měla u veřejnoprávní televize dostat padáka a jít někam do bulváru. Co se týče povinného psychologického vyšetření, myslím si, že je to nesmysl. Jen byznys...



pesi
Příspěvky: 305

Příspěvek#53 » úte 7. dub 2015, 14:19

Naopak, ona svou roli zvládá překvapivě dobře. Její rolí totiž není seriozně diskutovat, ale donutit diskutující aby zahodili rozum a nechali se unést emocemi. Hlavně vztekem, kdy je člověk schopen říct prakticky ciokoliv a za co se za pár sekund už stydí. A to je IMHO i důvod přoč Davidovi několikrát opakovala, že mluví nezajímavě.



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#54 » úte 7. dub 2015, 15:58

V tom případě to nezvládla, protože jako histerka se projevila ona sama protistranu se jí rozhodit neodařilo.



kwok
Příspěvky: 11

Příspěvek#55 » úte 7. dub 2015, 16:34

Zvladla to z poloviny. Anti-gun publikum se naopak vyhecovat nechalo a specialne Dzamila a pan Ekonom valili jeden vyplod za druhym :).

Nicmene tam padla jedna velmi zajimava otazka, ktera nebyla zodpovezena a naopak dalsimu vysvetleni nebyl dan nalezity prostor pro obhajobu.

1. Nezodpovezena otazka: "jakou dobu platnosti maji psychotesty" Dzamila se vykroutila, Jilkova to zametla pod koberec. Podle me je to relevantni otazka, na kterou neni odpoved. Jak sam tazajici nasledne odpovedel sam sobe "Ani minutu". Vylezu z ordinace, zjistim, ze moje cela rodina vracejici se z dovolene zuchla nekde v letadle do skaly, jelikoz ko-pilota nechala stara....a su psychicky v (_o_)...Ten test, kterym jsem zrovna prosel mi nezaruci, ze mi nerupne v kuli a nepujdu si "pokecat" s ko-pilotovou starou. U ridicu z povolani je platnost do 50. roku veku a nasledne se delaji kazdych 5 let. Me to prijde jen jako byznys a ne jako prostredek, ktery ma necemu pomoci nebo zabranit

2. Karasek nedostal prostor vysvetlit kombinaci veci, ktere zajistuji dostatecny filtr: Bezuhonost, spolehlivost a prohlidka u doktora, ktery (snad) ma dokumentaci za pomerne dlouhou dobu a na zaklade podezreni me muze poslat uplne vsude. Jedna vec sama o sobe asi dobry filtr neni, ale vsechno dohromady je uz spolehlivy filtr a psychotesty, ktere udajne odhali 15% psychopatu, na tom nic nezlepsi.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#56 » úte 7. dub 2015, 23:29

Kwok: Nezbývá mě nic jiného, než s tebou souhlasit a můžeme dál diskutovat o ničem !!!



magnum
Příspěvky: 56

Příspěvek#57 » pon 20. dub 2015, 18:39

Zdravím,

známej si bude zbroják teprve dělat a bohužel by poslán obvoďačkou na testy. Nemáte nějaký typ na psychologa v Praze? Já mu odpovědět nedokázal a on nechce narazit na nějakýho antigun blba (upřímně se mu nedivím :D).

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#58 » pon 20. dub 2015, 18:42

ať vymění obvoďačku



Luky22
Příspěvky: 789

Příspěvek#59 » pon 20. dub 2015, 19:45

marinakus: To samozřejmě může zkusit, ale obával bych se, že to nemusí vyjít. Nový "pacoš" se zaregistruje u obvoďáka a hned na něj vybafne se zbrojákem. Ten si samozřejmě vzpomene na cvoka z Uherského Brodu a je vymalováno. Raději bych se s těmi psychotesty nějak smířil a snažil hledat informace, jak to tam probíhá.



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#60 » pon 20. dub 2015, 20:01

Já bych z toho nedělal vědu. Jestli je v pohodě, není čeho se bát. Jestli není, tak holt třeba neprojde. Já když dělal ZP, dochtorka mě poslala k psychoušoj, dala mi adresu, já tam tentýž den zašel a bylo... Hodinka, udělala mi IQ, pokecali jsme o životě, namaloval jsem panáčka a panenku... Samo, že otázka na to, proč chci ZP taky padla...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů