Povinné psychologické vyšetření

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#31 » sob 1. lis 2014, 13:22

Mě neposlali a to mě ten doktor ani neznal byl zrovna záskok. Já bych se toho nebál záleží asi kolik ti je let a jestli se ten doktor nechce ujistit aby ten mladej janek něco nevyvedl. Je pravda , že já si dělal ZP v 41 letech :-)



Trifid
Příspěvky: 7

Příspěvek#32 » sob 1. lis 2014, 13:27

OK Je mi 29 jen sem línej dizlektik proto píšu tak hrozně . :) tak se nechám překvapit.

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#33 » sob 1. lis 2014, 13:31

Tak to by mělo být v pohodě. :-) Asi by neměl mít člověk v dokumentaci , že navštěvoval psychologa nebo něco podobného.

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#34 » sob 1. lis 2014, 15:14

navstevy psychologa nejsou v dnesni dobe nicim neobyklym. lidi si vytvorili takovy zivotni styl ktery lidske telo prilis dobre nezvlada. jen by zadatel o ZP nemusel byt na nejakych lecich. u spousty z nich je zakazano i obycejne rizeni motorovych vozidel
doporucuju si precist toto:
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/4262 ... -to-nejsou
za zdroj a nestrannost nerucim, ale prijde mi to jako zajimavy pohled na priciny a dusledky



Tyrfing
Příspěvky: 197

Příspěvek#35 » pon 3. lis 2014, 10:27

Trifid píše:Takže spíše posílají nebo neposílají k testu ? :) Kdyby mě chtěla moje lékařka poslat mám zkusit využít známosti známejch co znám :D nebo je to málo pravděpodobné a smířit se stim že si projdu proceduru psychotestu už asi po 4te a vyhodím další peníze? :)


Me moje obvodacka na test poslala. Sice jsem u ni uz pres 10 let, ale jdu za ni jenom s nejakym problemem, na ktery sam nestacim, nebo nechci brat dovolenou na chripku, takze me videla za tu dobu tak maximalne 20krat :-) Holt me tam poslala, ja tam sel, az se mi to hodilo, kdyz uz to bylo hotove, tak mela dovolenou a priklepla mi to jeji ersatzkolegyne, penize tim padem za lekarske vysetreni moje obvodacka nedostala, karma is a biatch :mrgreen:



Trifid
Příspěvky: 7

Příspěvek#36 » pon 3. lis 2014, 12:07

Dneska jsem za ni byl s dotazem tak se na mě podívala a řekla že nemá důvod mě tam posílat ;)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#37 » pát 27. bře 2015, 08:41

Zde je zajímavý článek o současně aktuální smutné události, tj. pádu letadla ve Francii:

Testy nic neřeší. Pokud pilot nechce, deprese nepoznáme
Proč nejsou psychologické testy povinné?
V minulosti se testy plošně prováděly, ale výsledky nebyly uspokojivé. Většina evropských zemí i Spojené státy už od paušálního testování upustily, protože nebyly spolehlivé. Rozeznat akutní depresi u člověka, který nechce, aby to lékař poznal, je velmi těžké.
Je potřeba si uvědomit, že přiznání deprese může znamenat pro piloty ztrátu zaměstnání, existenční problémy a ohrožení rodiny. Navíc stejně nemůžeme vědět, jestli pilot kdykoliv během kariéry nepropadne depresím, když se dostane do obtížné životní situace. I kdybychom je testovali před každým letem, tak to fungovat nebude.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#38 » pát 27. bře 2015, 22:31

Tak s tím naprosto souhlasím, bohužel se to stane a pokaždé někde jinde a jiným způsobem, psycho test nic nevyřeší !
Lidstvo nebude nikdy před excesy nikdy ochráněno, naše média už by konečně měla napsat, že ZP není to největší nebezpečí, ale toho se nedočkáme.



Hatikva1
Příspěvky: 43

Příspěvek#39 » pon 30. bře 2015, 05:56

Tento čtvrtek 2/4 budou o zbrojních průkazech debatovat u Jílkové v pořadu máte slovo.



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#40 » pon 30. bře 2015, 22:20

Pánové Hynek a Karásek by mohli být slušnou protiváhou dvojici Tejc/Džamila. Tuším, že vždy tam jsou proti sobě 3 v 3, takže na straně anti-gun aktivistů očekávám ještě nějakého vyloženě populistického křiklouna (stačí sáhnout do strany zelených).



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#41 » pon 30. bře 2015, 22:41

Doufám, že jim to Karásek natře !



Hatikva1
Příspěvky: 43

Příspěvek#42 » pon 30. bře 2015, 22:57

Kdo jsou Hynek s Karáskem?



Steiner
Příspěvky: 784
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#43 » pon 30. bře 2015, 23:09

Hatikva1: Jiří Hynek z Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR, David Karásek z představenstva sdružení LEX www.gunlex.cz



rcc
Příspěvky: 205

Příspěvek#44 » čtv 2. dub 2015, 21:43

Tak jsem se nechal zlákat pořadem a nestačil se divit. První kdo by měl podstoupit psychologické vyšetření je Mrs. Jílková. Ta agresivita z ní jen čiší, jak tohle může pracovat v ČT? :roll: A s ní ruku v ruce by mohla jít ta paní z Kazachstánu nebo odkud. Tam bych to tipoval na snížené IQ. Pan starosta to byl také "dílo", bojí se ozbrojených lidí v supermarketu, ale už je neumí poznat. Není to také nějaká paranoia?

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#45 » čtv 2. dub 2015, 21:52

Viděli jste ty výsledky ankety, asi by se na ně Jílková mohla občas kouknout, někdy to dělá, ale teď jí to asi nepřišlo vhod.
Anketa

Měly by se podmínky pro držení zbraní zpřísnit?

45 %
3525 hl.
stávající podmínky jsou vyhovující
1 %
95 hl.
měly by být přísnější
54 %
4271 hl.
měly by být volnější
0 %
5 hl.
nevím
Celkem 7896 hlasů

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů