Praktická část zkoušky OZ – co Vás může potkat

Uživatelský avatar
wigum
Příspěvky: 921

Příspěvek#3301 » úte 8. bře 2016, 19:06

Zase se tu bude řešit píčovina, jestli je někdo vůl, či zda se u zkoušky běžně vyskytuje kapesní kanón :roll:
Za mě tvrdím, že dobrej komisař podle chování adepta pozná, zda umí nebo ne a nemá zapotřebí dotyčného schválně vykolejit.
Na případnou další debatu o komisařích, bych směřoval do samostatného vlákna, ať se to tady zbytečně zase nezaplevelí.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#3302 » úte 8. bře 2016, 19:07

Ve Středočeském kraji je v současnosti cca 15 komisařů, kteří se náhodně střídají po všech střelnicích v kraji. Z nich jsou jen dva náladoví a nevyzpytatelní. U kohokoliv jiného vím, že totální blbost musel udělat uchazeč o ZP.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#3303 » úte 8. bře 2016, 19:08

Wigum : 221 stránek.... jde to ještě víc zaplevelit? Byly doby kdy jsem odpovídal přes SZ.

Uživatelský avatar
Alf
Příspěvky: 78

Příspěvek#3304 » úte 8. bře 2016, 19:08

Diky rough boy. Jo jo, priste budu chytrejsi. I kdyz proti takovemu cloveku, kterej te chce dostat za kazdou cenu je to zapeklity orisek. To bych mel nahnano i kdybych mel zkusenosti jako marinakus a cmk dohromady :-)

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#3305 » úte 8. bře 2016, 19:12

Mr. Seth, tak jsi to nakonec i sam uznal. ty tomu rikas "drsny", ja pro to mam vyraz "zhovadilost".
je to vuci uchazeci sproste. jak uz jsem psal, takhle definovana "hrozna chyba", pod tou ja si predstavim myslenku raze cca "timto byste nekoho ohrozil na zivote, ale ze ja jsem tak hodny, dam vam druhou sanci", ale tady to vzniklo presne naopak, tedy "nic jste vlastne neporusil (nebo snad nejaka zakonna norma upresnuje provedeni mirene rany jistoty???), ale ja vam dam sanci to zkurvit"



Mr. Seth
Příspěvky: 10

Příspěvek#3306 » úte 8. bře 2016, 19:16

Serz - Já to vidím jinak. Ale v pohodě. Jak píše Wigum, už bych to nechal stranou.

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#3307 » úte 8. bře 2016, 19:24

no prave jak pise wigum, komisar ma poznat, jestli ten clovek vi co dela. a manipulace s berettou 71, cz82, cz75, glockem i tim desertem je furt stejna, pominu-li rozborku

Uživatelský avatar
Alf
Příspěvky: 78

Příspěvek#3308 » úte 8. bře 2016, 19:33

Mrzi me ze se to tu tak zvrtlo. Nejsem bulinek , kterej by si neco vymyslel co se nestalo a litoval se. To jsem nechtel ani to tak nemyslel. Jak jsem psal, i Pan Vana z nej nemel dobry pocit. Bylo videt ze ho rmouti , ze nevi co nam ma poradit. Na otazku k manipulaci od jednoho uchazece, jeste pred praktickou zkouskou odpovedel, to byste mel vedet. To pak dalsim vezme naladu se taky zeptat. A at se na me nikdo nezlobi, ale kdyz vam po manipulaci , o ktere vite ze jste ji udelal spravne, rekne a zaskoci vas schvalne ze jste udelal strasnou chybu a ze to mate udelat znova, to je totalni konec. V ty mistnosti je to hroznej pocit , totalni bezmocnost. A timto uz o tomto koncim. Zitra zavolam Panu Vanovi a proberu s nim kolik jich nakonec vypadlo a jestli nevi proc ten Kaupe dela takovy svinarny. Tak pak napisu vic. Zatiiim



Dědektt
Příspěvky: 19

Příspěvek#3309 » úte 8. bře 2016, 20:07

marinakus píše:Ve Středočeském kraji je v současnosti cca 15 komisařů, kteří se náhodně střídají po všech střelnicích v kraji. Z nich jsou jen dva náladoví a nevyzpytatelní. U kohokoliv jiného vím, že totální blbost musel udělat uchazeč o ZP.

A sakra,tak to teda musím doufat,že na konci dubna si berou oba dovolenou,nebo budou jinde než na Rajský zahradě,jinak jsem v pééérdeli pane hrááábě :o



zUT
Příspěvky: 66

Příspěvek#3310 » úte 8. bře 2016, 20:13

Při opravné zkoušce si můžeš požádat, aby tam nebyl stejný komisař.



Dědektt
Příspěvky: 19

Příspěvek#3311 » úte 8. bře 2016, 20:19

jo a při mojem štěstí přijde ten druhej

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#3312 » úte 8. bře 2016, 20:21

Dědku nevrč a doufej v lepší budoucí :D



Dědektt
Příspěvky: 19

Příspěvek#3313 » úte 8. bře 2016, 20:40

jako ročník 70 vím ,že líp už bylo,tenkrát se dalo poručit i dešti a větru a budoval se lepší zítřek :lol:



benac
Příspěvky: 1

Příspěvek#3314 » úte 8. bře 2016, 22:05

Zdravím.Teď jsem si dělal kontrolní zkušební test,a vyšlo mi, že jsem špatně zodpověděl otázku.
Odpověděl jsem za c) nepřipojuje,
a zobrazilo se mi to jako špatná odpověď.
Tak teď doufám,že je to v otázkách správně. Konkrétně otázka č. 119 :-/


Otázka č. 7
Špatná odpověď!
najít v zákoně

K žádosti o vydání nového zbrojního průkazu držitel zbrojního průkazu doklad o odborné způsobilosti držet nebo nosit zbraň a střelivo
a)
připojuje,
b)
připojuje pouze na žádost příslušného útvaru policie,
c)
nepřipojuje.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#3315 » úte 8. bře 2016, 22:09

benac: tohle znamená, že si člověk, který ZP už má žádá o prodloužení (vydání nového). a proto se nepřipojuje doklad o odborné způsobilosti. všimni si v otázce toho: "držitel zbrojního průkazu".

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů