Novela evropske smernice o zbranich



blacknocturno
Příspěvky: 557

Příspěvek#3586 » čtv 11. dub 2019, 11:28

Tvl. No fakt že jo. :o :lol:



expres
Příspěvky: 612

Příspěvek#3587 » čtv 11. dub 2019, 12:11

Jj, ale taky je v pozadi a oblecena jako zena lidu.Ta presne vi co potrebujeme v EU na zvladnuti terorismu. Krom toho jejich uzasna zeme uz dle nejlepsich napadu zakazala noze. Aby dosahla cca 300+% narustu utoku nozem....Taky mam rad filozoficke debaty v teple kavarny ve vilove ctvrti u horicich kamen, kde proberu nejpalcivejsi veci pro dobro lidstva.
Aneb vystehovat do okrajove ctvrti, sebrat ochranku, 3 smeny provoz za min. penez a "vzorne" sousedy. Jak naivni predstava.. Uz ze "nestrany" soud EU potrebuje radit.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2419

Příspěvek#3588 » čtv 11. dub 2019, 12:23

Mě udivuje ten řád. Jedna nikým nevolená "ženská" rozkáže, 5OO mil lidí poslechne.



expres
Příspěvky: 612

Příspěvek#3589 » čtv 11. dub 2019, 13:30

Tak ona nemala cast EU neni nikdy nikym volena. Vse nam nakazuji a uz od zacatku nas berou jako male podradne V staty. Kupodivu v tom pokracuji dale. Zas je to i o lidech u nas. Hlasovat ( teda mit koho) suverenniho statnika, poslal by ty budizknicemy k sipku uz davno... Chteji po nas pravidla? Ok, ja zas chci plat zapadaka. To uz jim to "sjednocovani" moc nevoni. Viz ted rozdil kvalit poravin co zamitnou a V at zere hnus dal. Co vsak chtit od komouse,stb,udavace,jeho rodina papalasu kscm,trestne stihaneho za podvody,kraceni dani,stret zajmu.. Busines je dlouhodobe minusovej a zil jen diky dotacim z EU. Nez se dostal k politice a 2x zvetsil majetek za 6 let nez co vydelal za 20 let "podnikani"(chudacek schudnul nam pro narod).Tak ten pan nas proda pri prvni dobre.



DJ Die
Příspěvky: 666

Příspěvek#3590 » čtv 11. dub 2019, 16:31

Mě fascinuje, že jeden z důvodů, proč je podle ní směrnice v pořádku, je že má umožnit volný pohyb zbraní... Tak až budu moct s pistolí za pasem do Francie, tak tomu budu věřit. Akorát Frantíci by se z toho asi posrali strach. Potkal jsem Francouze, který se cítil ve Francii ohrožený tím, že můžu legálně nosit zbraň v ČR. A fakt si nedělám srandu...

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#3591 » čtv 11. dub 2019, 17:01

Podle toho článku na iděsu "advokátka" (á propós odkdy advokáti doporučují soudu jak má vypadat rozhodnutí) lže jak Andrej, prý: "na unijní úrovni zvýší bezpečnost a zároveň nenaruší unijní zásadu volného pohybu zboží, v tomto případě palných zbraní" tak určitě, zákaz zboží vždycky přeci umožní jeho volný pohyb :D dále: "EU při přijímání zpřísnění dřívější směrnic byla v naléhavé situaci a musela urychleně řešit výzvy" no jistě, zejména poté, co se jim požadavek něco udělat válel na stole od roku 2008. Prostě urgentní případ nutné řešit prioritně už za osm let :blicismajlik:

Edit: ta baba, kromě toho že připomíná Eltona, má neuvěřitelně "křivej úsměv" - levej koutek jí fest ujíždí nahoru.



juraj1
Příspěvky: 489

Příspěvek#3592 » čtv 11. dub 2019, 17:11

Dj Die, ja potkal ve vlaku nemku, ktera se citila ohrozena tim, ze ctu Streleckou Revue a ze jsem sportovni strelec. Radeji jsem nezminoval nadrcnuteho Glocka v pouzdre.



pavelg
Příspěvky: 3068

Příspěvek#3593 » čtv 11. dub 2019, 17:12

Snad jste nečekali, že by se vyjádřila k meritu věci.. tj. žalobním bodům?
Je otázka, jestli ESD pojede ve stejném duchu, tj. tupě ideologicky a hrubou silou to smete, anebo se bude snažit důvody žaloby vyvrátit.
Já si myslím, že použije obě metody - třeba tu diskriminaci okomentuje, ale subsidiaritu smete po bolševicku.
Tady se nejedná o výsledek, který je u takových struktur předem jasný, ale o to, že se ČR vůbec osmělila a že EU prostřednictvím ESD musí nějak zareagovat a odkopat se. Třeba to otevře oči pár dalším eurohujerům.

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#3594 » čtv 11. dub 2019, 17:18

Nečekám vůbec nic jen bych potřeboval mnohem víc volných prostředků na investice do "zabezpečení se" :D



expres
Příspěvky: 612

Příspěvek#3595 » čtv 11. dub 2019, 17:18

Ja to tam necetl na idnesu.. Vtipek. "Treba to mysli pani tak ze pujde o safari. Vychodni blok bude poradat zajezdy v autobusech do nogozon, plne ozbrojeni. Ve statech kde nemuzete mit ani peprak na obranu je to dobrej napad. At tu spinavou praci udela nekdo za ne." Po zkusenostech z Francie a okrajovejch ghet uz bych se tam neozbrojen neodvazil... Pravdu necekam ani od soudu EU - uz minula argumentace byla uplnej blabol. A od te zenske hornich 10% co nema ani tuseni o normalnim svete kolem uz tuplem ne.Ani bych se nedivil ze bude mit prsty v nejake neomarxsticke/nedemokraticke bunce,kdyz hlasa slova o odzbrojeni jako Hitler,Lenin a jim podobni.

Uživatelský avatar
tuton
Příspěvky: 387

Příspěvek#3596 » čtv 11. dub 2019, 17:23

pavelg:

Ona se k nim vyjadrila, to jenom idnesu to asi neprislo podstatny:

http://curia.europa.eu/juris/document/d ... id=1246077

Ja nechci zit v tomhle systemu. Moje volba v kvetnu bude motivovana destrukcne. I kdyz to by asi byla stejne. Bohuzel, svobodomyslni lide se malokdy shodnou, takze necekam, ze se ve volbach ona destrukcni varianta nejak vic prosadi. Tech "nicivych" moznosti je vic a kazdy si vybereme jinou. To je nejvetsi trumf vsech tech regulokratu.



expres
Příspěvky: 612

Příspěvek#3597 » čtv 11. dub 2019, 17:33

Nejvetsi smutek vsak za tim vsim vyvola ze nemame statnika co "bouchne" do stolu a rekne jim pravdu do oci o jejich bordelu u nich. K suverenimu statu se takto chovat nebudou.At si nejdriv udelaji poradek doma a az pak si muzou poucovat co je pro nas vsechny nejlepsi. Aneb nikdy to neprijmem. Verim ze mit T.G. Masaryka ve vedeni statu, tak se bavime jak zapad resi zakriveni okurek..Skoda ze uz neni.



ren
Příspěvky: 497

Příspěvek#3598 » čtv 11. dub 2019, 17:54

tuton píše:Bohuzel, svobodomyslni lide se malokdy shodnou, takze necekam, ze se ve volbach ona destrukcni varianta nejak vic prosadi. Tech "nicivych" moznosti je vic a kazdy si vybereme jinou. To je nejvetsi trumf vsech tech regulokratu.


Tak doporuč. Já se přiznám, že jsem se nad tím ještě pořádně ani nezamyslel. Když bude doporučení dobré, třeba se přidá víc lidí a řeknou o tom svým známým a ohýnek se rozhoří do velkého požáru. Kolikrát i hektary lesa shořely od vajgla.



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#3599 » čtv 11. dub 2019, 17:57

No to by me taky zajímalo co volit, mam podobne pohnutky - napadla me SPD ale jinak jsem to moc nestudoval co tam dal kandiduje.

Uživatelský avatar
tuton
Příspěvky: 387

Příspěvek#3600 » čtv 11. dub 2019, 18:49


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: cipis, harald a 28 hostů