Psychologické vyšetření

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4570

Příspěvek#196 » pát 9. říj 2015, 18:59

já bych řekl,že požadavek psychologického vyšetření závisí především na posuzujícím lékaři a momentální situaci ve státě, společnosti, potažmo Evropě, či i světě, ostatní bude dost podřadné..... prostě košile bližší kabátu a každý chce mít klid ať to toho druhého stojí cokoliv



Mates
Příspěvky: 49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#197 » pát 9. říj 2015, 20:29

rcc: v pohodě, me je 25 :) jestli mě doktorka povazuje za mladyho caparta jsem se neptal. Ale co zde kolegove píší tak doktori posilaj vsechny nehlede na věk a asi je fakt ze starši ročniky budou brat jaky ty zkušenejsi a rozumenjsi



rcc
Příspěvky: 205

Příspěvek#198 » sob 10. říj 2015, 12:23

Ahoj, díky za odpověď. Myslel jsem si, že ti bude pod třicet. Domnívám se, že věk může být jedním z faktorů, který se podílí na požadavku psychologického vyšetření. Psychika člověka se v průběhu let vyvíjí. Osobně bych však psychotestům velkou váhu nedával, více vypovídající bude např. dosavadní bezúhonný život člověka. Odpovědnost však nakonec je na ošetřujícím lékaři, který se občas kryje za psychologem, asi hlavně u osob, které nezná z pravidelných dvouletých prohlídek. Tak ať ti to dobře dopadne, myslím, že v testech nejsou správné a špatné odpovědi, ale je potřeba se asi vejít do správného "intervalu". Toto je však můj laický názor. :-)



mikky
Příspěvky: 565

Příspěvek#199 » sob 10. říj 2015, 12:39

28 let, nová doktorka ("zdědila"mě po obvoďačce co šla do důchodu): bez psycho. (28 let bylo mě, aby bylo jasno ;) )

Je to asi kus od kusu. Myšleno jak doktor, tak pacient.



Mates
Příspěvky: 49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#200 » sob 10. říj 2015, 16:47

tak bezuhonost je konec koncu jedna z veci na kterou se primo hledi a človek by asi sam měl vedet jak na tom je drive nez se vubec pusti do kolotoče starotsti kolem zp.
Osobně se psycho nijak nebojim no ale uvidime. Třeba se o sobě dovim něco zajimavyho dovím.
Ta moje obvoďačka se me ptala zdali jdu poprve nebo opakovanou a po odpovedi ze prvně, tak zdali mam vysetreni od psycho, čili poprvy posila každyho evidentně.
Hold nekdo ma stestí :D



kuba76
Příspěvky: 18

Příspěvek#201 » pát 23. říj 2015, 19:27

Zdravím všechny, koukám že se tu ve většině komentářů řeší můj aktuální problém. Vyšetření za 3500,- Kč které trvalo asi čtyři hodiny jsem absolvoval. V těch inkoustových skvrnách jsem (zde zmíněné)démony a lebky viděl, což jsem pochopitelně řekl i psychologovi. Takže uvidím :-)

Uživatelský avatar
RomanB74
Příspěvky: 390

Příspěvek#202 » pát 23. říj 2015, 19:42

...démoni, lebky... to je mazec :lol:

já si vždy vzpomenu na scénku z filmu ,,Armageddon" kde postava spermona (Steve Buscemi) odpovídá v Rorschachově testu stylem: ženská malý kozy, ženský velký kozy, tohle jste vy... s kozama

>kuba76: každopádně dej vědět jak jsi dopadl, je to určitě cenná zkušenost :thumbup:



kuba76
Příspěvky: 18

Příspěvek#203 » pát 23. říj 2015, 20:02

nebyly to jen lebky a démoni :-D třeba i děti jak si hrají na kolotoči :-) a i jeden démon s roztaženými křídly a ptákem (falus) po kolena :-D Když jsem pak psychologovi konkretizoval, kde přesně se onen "zjev" nachází taky ho tam viděl :-D



kuba76
Příspěvky: 18

Příspěvek#204 » pát 23. říj 2015, 20:02

btw, pochopitelně že vědět dám ;-)



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#205 » pát 23. říj 2015, 22:17

Tak když už jsme u filmů atd., doporučuju seriál Stargate S10 E02, kde testovaná mimozemšťanka Vala u tohohle testu málem přivede do svěrací kazajky zkoušejícího psychouše. BTW, taky se tam zkouší učit "správný odpovědi".



Mates
Příspěvky: 49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#206 » pon 26. říj 2015, 16:56

Ja uz mam psycho za sebou a dneskem i vystreni u doktorky (oboje kladné :thumbup: ). Pani psycholožka chtela 2000 a cas asi hodka a pul. A nic zvlastniho celkem. Povidani o tom jak se mam, kde pracuju, jestli jsem spokojen s praci a tak. Nejake specificke otazky typu "proc vas sem asi pani doktorka poslala nebo k cemu chcete zbran?" :) Nasledoval moderni Rorschakuv test kde byli karticky s rukama, dlane chapejme, jak treba ukazuje, pest, drzie se a podobny. Test s 200 otazkama na pc a dalsi bylo kresleni stromu a lidi. Pak me rekla ze v poradku a odchazel jsme s papirem :)



kuba76
Příspěvky: 18

Příspěvek#207 » pon 26. říj 2015, 17:22

U mě to pravda trvalo malinko delší dobu, ale se stejným výsledkem jako u Matese. Lebky a démoni asi nevadí :-D pochopitelně toho bylo víc a ne tak depresivní ;-) čili 12.11. zkouška odborné způsobilosti a pak (doufám) rozšířím řady držitelů ZP :-)



esorimer
Příspěvky: 41

Příspěvek#208 » pon 26. říj 2015, 23:40

SansLogique píše:Tak když už jsme u filmů atd., doporučuju seriál Stargate S10 E02, kde testovaná mimozemšťanka Vala u tohohle testu málem přivede do svěrací kazajky zkoušejícího psychouše. BTW, taky se tam zkouší učit "správný odpovědi".

Pamatovat si žě něco takového bylo v desáté řadě nějakého seriálu, v epizodě 2 ... to je na psychiatra :D



Mates
Příspěvky: 49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#209 » čtv 29. říj 2015, 06:36

esorimer píše:
SansLogique píše:Tak když už jsme u filmů atd., doporučuju seriál Stargate S10 E02, kde testovaná mimozemšťanka Vala u tohohle testu málem přivede do svěrací kazajky zkoušejícího psychouše. BTW, taky se tam zkouší učit "správný odpovědi".

Pamatovat si žě něco takového bylo v desáté řadě nějakého seriálu, v epizodě 2 ... to je na psychiatra :D

Faakt? To bych se mel prihlasit pac ledacos si taky pamatuju, jako poslední dil desate serie coz byl konec serie sg1 to uz bezela seria atlantis :lol: To byl hodne dobrej serial a i o zbraních se clovek neco dozvedel :)

Kuba76: ty mas psycho a jdes teprve na zkousku? neobvykle poradi :)

Uživatelský avatar
Marcurba
Příspěvky: 406

Příspěvek#210 » čtv 29. říj 2015, 08:57

Možná neobvyklé pořadí, ale pokud se nepletu, tak po očekávané novelizaci člověk bez lékařského potvrzení (tedy příp. i psycha) ke zoušce ani nemůže...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů