Psychologické vyšetření

Uživatelský avatar
JiGSSaW
Příspěvky: 179

Příspěvek#1 » čtv 1. črc 2010, 17:52

Zdravím doktorka mě chce poslat na psychologické vyšetření a nechce mi dát zdravotní způsobilost (nejspíše kvůli tomu ,že můj bratr měl silné deprese a spáchal se zbraní sebevraždu).Chtěl bych se proto zeptat zda ste někdo na takovém vyšetření byl a jak to probíhá nebo jestli se tomu nemůžu nějak vyhnout(opravdu se mi nechtějí ztrácet hodiny času jízdou do okresního města a ještě platit nějaké tisíce) například změnou obvodního doktora.

Uživatelský avatar
cortes
Příspěvky: 35

Příspěvek#2 » čtv 1. črc 2010, 19:32

JiGSSaW..Napíšu to blbě.Pokud jsi normální ..tak se nemáš čeho bát.
Já bych to zavedl povinně pro všechny žadatele.
Nic ve zlém.

Uživatelský avatar
JiGSSaW
Příspěvky: 179

Příspěvek#3 » čtv 1. črc 2010, 21:16

Tak já se nebojím že bych to neudělal nejsem žádnej pošuk ... ale je to čas a peníze navíc - jen jsem se ptal jak to probíhá abych zhruba věděl co od toho mám čekat

Uživatelský avatar
pufik
Příspěvky: 166

Příspěvek#4 » pát 2. črc 2010, 06:39

Obavam se ze pokud zmenis obvodaka a hned na neho vybafnes ze chces razitko na ZP tak te tam 100% posle taky - alespon ja bych to tak udelal bo by mi to prave prislo podezrele :)

Zadas o prvni ZP nebo jen prodluzujes?

Uživatelský avatar
JiGSSaW
Příspěvky: 179

Příspěvek#5 » pát 2. črc 2010, 06:44

O první. Dneska k ní du a zkusím jí překecat :) (přecejenom je to maloměsto a známe se s ní dobře a už dlouho)

Uživatelský avatar
rabbit3278
Příspěvky: 258
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » pát 2. črc 2010, 12:53

ona se tím kryje, aby ji pak někdo nepopotahoval. Já si myslim že ji neukecáš, ale pokud nejsi pošuk, mělo by to být v pohodě. Když tak mu na vyšetření řekli, že na vojně by se na nic neptali a vrazili ti do ruky samopal, kdežto ty ted chceš jen krátkou :D

Uživatelský avatar
JiGSSaW
Příspěvky: 179

Příspěvek#7 » pát 2. črc 2010, 12:56

no mam z toho takovy smiseny pocity nějak sme se jakž takž domluvily že prý zavolá psychologovi a něco se s nim poradí a že ji mam ten a ten den zavolat.
btw rabbite tvuj napad ma haček protože ja chci dlouhou :)



martin.9mm
Příspěvky: 23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#8 » pát 2. črc 2010, 15:31

Změnil bych doktorku. Moje obvoďačka mě taky chtěla poslat na vyšetření, tak sem jí vysvětlil že není jediná doktorka ;)

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#9 » ned 1. srp 2010, 00:25

Snad to tu jeste nebylo. Velmi dobry clanek, i kdyz jenom blog:

http://janjirku.blog.idnes.cz/c/149119/ ... istru.html

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#10 » ned 1. srp 2010, 10:22

Zde reportáž o Johnově ujeté snaze: http://archiv.nova.cz/multimedia/televi ... -2010.html (hned na začátku).
Piště mu, prosím, emaily, ať ví, že to lidem není lhostejné.
Nedělám si iluze o nějakém enormním efektu, ale z pohledu jednotlivce o moc více dělat bohužel nemůžeme. Tedy samozřejmě, kdo nejste v LEXu, tak se přidejte - zdá se, že jim s Johnem opět přibude práce!

Uživatelský avatar
JIP
Příspěvky: 327
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#11 » úte 3. srp 2010, 11:01

Co k tomu dodat? Mám lidi s více konzistentními názory, takže zrovna pan "Džon" mi v české politice nechyběl. I tak stále doufám, že má dost rozumu, aby nenadělal přílišnou paseku... Skoro by se mi chtělo říct: "Klidně si nahrabej, ale hlavně tu nedělej ještě větší bordel." :roll:

btw: Co ten prst na spoušti při zasouvání zásobníku? :shock:
Nebude to teď náhodou nové pravidlo při manipulaci se zbraní dané předpisem MV ČR?

Uživatelský avatar
jakde
Příspěvky: 140

Příspěvek#12 » úte 3. srp 2010, 16:26

Tohle téma by si možná zasloužilo samostatné vlákno.

Pan ministr hraje na populistickou notu, přesně podle partajní linie. Není první ani poslední a můžeme jen doufat, že tohle úsilí brzy napře jiným směrem. :roll:

Třeba takový nápad zakázat chov "bojových" psů už tu dlouho nebyl. :)

Každopádně se přimlouvám za MarKův apel. Napsat krátký a slušný e-mail nic nestojí a i kdyby to jen trochu přispělo k tomu, aby v médiích nepadaly perly jako "...abychom se tu cítili bezpečněji", bude to za to stát.

Uživatelský avatar
Leto II.
Příspěvky: 7

Příspěvek#13 » úte 17. srp 2010, 13:22

http://valencik.blog.idnes.cz/c/151361/ ... videt.html

Dovolil jsem si přispět na téma psychotestů a zároveň nalézt argument na ono věčné "kdyby to mělo zachránit jediný život"

Uživatelský avatar
pufik
Příspěvky: 166

Příspěvek#14 » stř 18. srp 2010, 07:29

V tom clanku John mluvi velice rozumne, je smutne videt co se z neho klube nyni...

Uživatelský avatar
JIP
Příspěvky: 327
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#15 » čtv 2. zář 2010, 11:50

Při čtení nejnovějších novinek na LEXu - Pár postřehů k masakru v Bratislavě jsem se (mimo jiné) dozvěděl o existenci "Slovenského LEXu" - Legis Telum, ale hlavně mě tam šokoval následující odstavec z úvodní stránky:
Napriek tomu, že sa v minulosti psychotesty pre držieľov ZP neosvedčili, ich opätovné zavedenie môže napomôcť eliminovať spomedzi vlastníkov strelných zbraní psychicky nevyrovnaných jedincov. Zavedenie opakovaného testovania bude vyžadovať skutočne prepracovaný návrh, aby vykonateľnosť mala význam a nestala sa opäť len obštrukciou. I keď navrhovaným opatreniam predchádzajú tragické udalosti, nie je dôvod aby na zlyhanie jednotlivca doplatili desaťtisíce občanov.

Nevím, jestli jsem to jen špatně nepochopil (v což se skrytu duše doufám), ale teď to chápu tak, že se slovenský LEX rozhodl "kolaborovat" a přímo na Main Page schvaluje nesmyslné psychotesty (navíc i opakované)!! Umím jen špatně slovensky nebo je to tak?

Takové sdružení je skutečně potřeba... :(
Býti Slovákem, dosud členem této organizace, tak píšu výzvu k okamžité změně oficiálního stanoviska, v případě opaku žádost o zrušení mého členství.
A vůbec se mi nelíbí, že Český LEX se od tohoto dosud nedistancoval!

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů