Psychologické vyšetření

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#76 » pon 4. úno 2013, 13:38

ja vim ze me tam muze poslat... ale taky nemusi... me jde pouze o ty prachy... a o cas... protoze po 3 vyplnovat otazky typu : Je vam blbe ? opravdu ne... :D

no jinej doktor by me tam nemusel poslat... mam porad u sebe papir ze jsem schopen C CE + profesni zpusobilost... bohuzel od armady nic nemam.. mozna by mu stacila vojenska knizka...

Protoze u moji ambulance mi neprislo ze jsou nejak extra inteligentni a chapavy... teda az na jednu doktorku...

no uvidime... kdyztak pak napisu... ted letim na kurz :P

Uživatelský avatar
Prying
Příspěvky: 78

Příspěvek#77 » pon 4. úno 2013, 22:07

Já být doktorem a číst tvojí argumentaci, tak tě tam pošlu taky. ;)

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#78 » úte 5. úno 2013, 11:45

Prying: jak sem psal mam je uz 2x takze tvuj nazor je mi vis kde ;)
Jinak nevim co je na moji argumentaci spatnyho... bez zadneho argumentu pises to co pises... ;)



Alcatraz
Příspěvky: 405

Příspěvek#79 » úte 5. úno 2013, 14:49

no jako dobrý argument bych považoval třeba to, že ani nevíš co je na tvém vystupování špatného :) protože mě napadlo přesně to co Pryinga a beru to spíš jako vtip, protože všichni víme, že vyšetření stejně nic neprokáže u nikoho

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#80 » úte 5. úno 2013, 17:17

moje vystupovani je proste takovy... jelikoz nemam rad veci ktery jsou knicemu a jeste za to musim platit... Me slo o to ze to mam uz 2x a nevydim duvod proc bych to ja mel delat. A ptal sem se jestli nekdo ma zkusenosti z mojiambulance... pripadne jestli uz maji treba taky profesak a delaj si zbrojak jestli to ma nakou vahu. Jelikoz v moji ambulanci jsem mel problem uz s profesakem ze po me chteli papiry ktery jim nemusi vubec prijit do ruky...



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#81 » úte 5. úno 2013, 17:36

Podruhé se ptáš na zkušenosti z tvé ambulance aniž bys uvedl kterou.

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#82 » úte 5. úno 2013, 17:50

no konecne dobra odpoved vlastne otazka :D Plzen
ja sem bral spis moji ambulanci jako jednu vec... treba u nich plati jednotna pravidla...



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#83 » úte 5. úno 2013, 18:30

Záleží na lékaři. U nás zrovna nastupovala nová lékařka takže mně vůbec neznala, ona mně moc neznala i ta předtím, protože nemám čas vysedávat po doktorech. Než jsem se dostal do ordinace tak mně předběhnul jeden týpek, takže když mi sestra měřila tlak tak toho raději nechala :mrgreen:
Navíc zmerčila moje auto pošťačka a do ordinace mi donesla balík shodou okolností s dlouhou flintou (předovkou) a sestra to hned poznala s tím, že jejímu muži to taky doručují takhle zabalené. Tak jsme se zasmáli a bylo to.

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#84 » úte 5. úno 2013, 19:03

me taky moc neznaj :D byl sem tam jenom kvuli ruznym potvrzenim :D a jednou na preventivni prohlidce asi po 5 zavolanich :D doktory nemam rad a nechodim tam pokud to neni ohrozeni zivota... tak chci videt jak se budou tvarit na ten zbrojak... a za 600kc by mohli mlcet



garf
Příspěvky: 170

Příspěvek#85 » úte 5. úno 2013, 19:40

Vcelku myslím, že zrovna dle Vaši místní komunikace, by se mohl psycholog dost pobavit a na Vás docela vyřádit, pardon vyřadit Vás vcelku z uchazečů o ZP, by to bylo v normě-a následně by to mohlo proběhnout i s tou "vojenskou knížkou, i kdyby jste absolvoval řidičské psychotesty stokrát,i tam cítím problém, protože ani lékař, ani psycholog neni blbec,bejt Váma držim hubu ,a krok
ale u Vás si jist bude tak klinický psycholog,
Váš ošetřující by měl být prof MuDr Cyril Hoeschel ředitel výzkumného centra psychiatrického
a ZP ani náhodou

Uživatelský avatar
Prying
Příspěvky: 78

Příspěvek#86 » úte 5. úno 2013, 19:45

Musíš si uvědomit jednu věc. Když se doktor podepíše, že jsi kompetentní, tak za to taky odpovídá. A jestliže tam budeš působit jen trošku zmateně, tak tě prostě na další vyšetření pošle. S největší pravděpodobností bude problém sehnat někoho, do ti po první shledání potvrdí vše co chceš. :geek:

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#87 » úte 5. úno 2013, 20:41

garf: zrovna u vas mi napada jestli jste neprisel prave od vaseho psychiatra a nevzal si prasky :)
o blbosti doktoru bych tu mohl mluvit hodne dlouho...
PS: hubu a krok jsem nikdy nedrzel a nebudu :)

Prying: jak zmatene? u doktora se dela neco jinyho nez tlak,oci,usi,citite se zdrav?

Clovek se tu na neco zepta a uz se tu ukaze tolik vystudovanejch psychologu a psychiatru... :D

Sry ale zpravy nejdou mazat...
Naposledy upravil(a) Int1m1thy dne úte 5. úno 2013, 20:52, celkem upraveno 4 x.

Uživatelský avatar
Prying
Příspěvky: 78

Příspěvek#88 » úte 5. úno 2013, 21:14

Nejdřívě jsi psal, jak na všechno se..., protože už všechno máš. A nakonec z tebe vypadne, že to chceš dokazovat vojenskou knížkou. :shock: Možná bys tu vojenskou knížku mohl nosit místo zbrojáku. :lol:

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#89 » úte 5. úno 2013, 21:19

Mel si pravdu ted sem zmatenej... mel bych delat psycho... :shock:



nico
Příspěvky: 409

Příspěvek#90 » stř 6. úno 2013, 07:27

Kluci, kazdy tu asi vidi to, co je do oci bijici. Ale nema smysl se tu hadat, nechte to na tom doktorovi.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů