Stránka 1 z 1

rozdílnosti ve zkoušce střelby dle skupin

Napsal: pon 4. zář 2017, 12:44
od didi1791
Dobrý den,
předem se všem omlouvám jestli zde podobný dotaz je, ale nevyhledal jsem jej zde...

Budu si dávat tento týden na policii přihlášku ke zkoušce. Mám ale dilema, které skupiny zvolit. Nejideálnější mi přijde A,B a E....ale zvažuji, jestli si nepřidám ještě C. Zatím být myslivcem neplánuji, ale nikdy neříkej nikdy, kór když bydlím na vesnici a mám spoustu kamarádů myslivců. Zvažuji tedy zda si nenechat otevřená vrátka, kdyby mě to náhodou někdy chytlo, aby mě to potom nemrzelo. Jazýčkem na vahách ale by mohla být rozdílnost v praktické části (v teoretické je mi to jasné - 74b.). A zde se chci zeptat, jak se liší praktické zkoušky, když děláte na A,B,E a A,B,C,E popř. jen B,E ??

Děkuji za přečtení a za každý názor jo a ještě jeden dotaz na závěr: Pochopil jsem správně, že podle nové vyhlášky berete sebou potvrzení od lékaře už při té žádosti kterou jdete podat jako první na policii.

Re: rozdílnosti ve zkoušce střelby dle skupin

Napsal: pon 4. zář 2017, 12:56
od marinakus
didi1791 : Ano, lékařské potvrzení už k přihlášce ke zkoušce. To ostatní je tady už tolikrát, že to snad ani nejde nenajít.

Re: rozdílnosti ve zkoušce střelby dle skupin

Napsal: pon 4. zář 2017, 13:02
od Medicinbal
Pri kombinaci A, B, E budes delat manipulaci nejspise ze vsemi zbranemi, ale strelba jen z pistole. Kdyz pridas C, bude jen odlisna strelba, kde strilis i brokovnici a malorazku.

Re: rozdílnosti ve zkoušce střelby dle skupin

Napsal: pon 4. zář 2017, 13:04
od mikymoto