Upozorneni na platnost ZP



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#31 » úte 7. lis 2017, 21:37

Koukal jsem na google kalendar a nedokazal jsem to nastavit, beru zpet, to je nepouzitelny i ted ;-)
Papirek na trezoru asi nejlepší volba :-P



marficek119
Příspěvky: 3

Příspěvek#32 » úte 7. lis 2017, 21:58

Je to sice placené, ale těch pár korun za ten klid stojí. Používáme aplikaci remito.cz. A co vím, tak jej používají i sousední sdružení. Bylo nám to doporučeno u jednoho prodejce zbraní, který má v aplikaci celý svůj střelecký spolek.



kolemjdoucí
Příspěvky: 811

Příspěvek#33 » stř 8. lis 2017, 07:43

Pár korun? Pro zbroják je to vždy ten nejvyšší tarif (> 3 roky) a to je 100 Kč za upozornění = 1 sms a 1 mail.



Daniela
Příspěvky: 9

Příspěvek#34 » stř 8. lis 2017, 08:13

100 kc neni moc. Teda za 1 sms je to dost, ale ted budu platit daleko vice za novy ZP..pokud se k tomu odhodlam. Ale spise ne, znamy rikal, ze zkousky jsou ted hodne prisne a komisari maji za ukol eliminovat pocty drzitelu ZP. Co je na tom pravdy nevim.



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#35 » stř 8. lis 2017, 08:47

Jo, to bych se spolehnul, že mi za 8 let dojde nějaká smska od firmy, která třeba dávno nebude existovat.

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1299

Příspěvek#36 » stř 8. lis 2017, 08:57

Daniela: To jsem slyšel už když jsem ZP dělal já (r.2015/2016)...



wally
Příspěvky: 65

Příspěvek#37 » stř 8. lis 2017, 09:31

Nevím, já používám Google kalendář na všechno, přijde mi to triviální.. nejčastěji si dávám notifikace na mobil, email zas tak často ne.

Odesláno z mého Redmi 3S pomocí Tapatalk



iloveguns
Příspěvky: 1421

Příspěvek#38 » stř 8. lis 2017, 10:05

Vím, že mi platnost ZP končí na jaře. Tak se pro jistotu raději každý konec zimy dívám do ZP, zda to nebude již následující jaro, abych náhodou nepropásl výměnu. Podobně je to i s technickou na autě.



marficek119
Příspěvky: 3

Příspěvek#39 » stř 8. lis 2017, 10:08

kolemjdoucí píše:Pár korun? Pro zbroják je to vždy ten nejvyšší tarif (> 3 roky) a to je 100 Kč za upozornění = 1 sms a 1 mail.


Za 100 Kč mít čistou hlavu a mít to na 10 let pojištěné není zas tak moc. A hlavně tam máme celé sdružení, cca 20 členů a kluk co to má na starosti domluvil lepší cenu jelikož nás bylo hodně.
O propadlých zbrojácích slyším na honech poměrně často a bohužel se to prostě stane, že se na to zapomene. Já pravidelně na technickou a vždy mě to připomene PČR:-) a to připomenutí od nich není zrovna zadarmo. Ale tohle je prkotina o proti zbrojáku. Už to tu padlo jaké nepříjemnosti s tím jsou..nedovolené ozbrojování, nedůvěryhodnost, opakování ZP aj. Nikdo ve sdružení opravdu neváhal a tu stovku na 10 let dal (myslím, že to bylo jen 80 Kč po domluvení lepší ceny). Nikomu to nevnucuji, jen jsem zmínil to co nám vyhovuje a máme vyzkoušené:-)



kiv61
Příspěvky: 579

Příspěvek#40 » stř 8. lis 2017, 11:02

Asi před dvěma týdny mi poslali (2,5 měsíce před koncem platnosti) dopis i s podrobným návodem jak postupovat (Praha Sdružení).

Jediné co nemají vychytané, že nový ZP již přes 2 měsíce mám neb jsem využil max. lhůtu a žádost podával 6 měs. předem.
Pravda, byl jsem tam dost za exota kdy dáma u okénka kroutila hlavou převelice a ještě hledala v tahácích jestli to vůbec jde .. ;)

Trochu OT:
nezapomeňte pak nové ZP nahlásit na "své" střelnici. Majitel té "mé" se dost chytal za hlavu, že mne má v evidenci stále se starým číslem ZP a kdyby dorazila kontrola dostal by pěkný pojeb ..



vevericka
Příspěvky: 23

Příspěvek#41 » stř 8. lis 2017, 13:06

Daniela píše:100 kc neni moc. Teda za 1 sms je to dost, ale ted budu platit daleko vice za novy ZP..pokud se k tomu odhodlam. Ale spise ne, znamy rikal, ze zkousky jsou ted hodne prisne a komisari maji za ukol eliminovat pocty drzitelu ZP. Co je na tom pravdy nevim.

Podle popisu průběhu zkoušek mi opravdu nepřipadá, že by se někdo záměrně snažil žadatele eliminovat. Oni se sami eliminujou ti, co se nepřipraví. :lol:
BTW, Google kalendář umí poslat SMS s upomínkou, a je vcelku triviální to nastavit. Používám to prakticky na všechny termínovaný záležitosti, ještě se mi nestalo, že by nezafungoval.



Daniela
Příspěvky: 9

Příspěvek#42 » stř 8. lis 2017, 13:18

A kde se nastavuje upozorneni formou sms v google kalendari? To jsem nikde nenasla



vevericka
Příspěvky: 23

Příspěvek#43 » stř 8. lis 2017, 13:45

Vlastně jo... koukám, že to tam už není! Mívali to tam. Já vlastně používám jejich standardní upozornění, když mám v mobilu google kalendář, normálně se mi včas zobrazí (pravda, potřebuje to data, ale chytrej mobil bez dat je stejně víceméně k ničemu).

Uživatelský avatar
Majkl
Příspěvky: 361

Příspěvek#44 » stř 8. lis 2017, 18:43

Abych odpověděl na původní dotaz Daniely - nemá, ale můžeš se přestěhovat do působnosti Oddělení služby pro zbraně a bezpečnostní materiál v Litoměřicích a oni ti ten mejl, že ti bude končit platnost pošlou :) Dělají to všem u koho mají v databázi mejl nahlášený. Navíc nákupko a PZ napočkání. Takto si představuji prototyp úředníka, který je "placený z mých daní". Kéž by všude státní správa fungovala jako tam :!:
Edit:Navíc dokud nezaúřadoval agent Bureš, tak ti rovnou na přepážce i prodali koly. Dnes už bohužel dík EET musím na poštu.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2233

Příspěvek#45 » stř 8. lis 2017, 19:34

Pokud s tím Google kalendářem děláš, tak to tam uvidíš. Stačí si to nastavit na celý měsíc a nejde to přehlédnout.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů