Upozorneni na platnost ZP

Pablo.gs

Příspěvek#61 » pát 10. lis 2017, 09:29

Papírek kdekoliv dlouhodobě nalepenej (až 10 let!!) alespoň u mě nefunguje. Za nějakej čas ho přestanu vnímat (termín - provozní slepota) a jsem tam kde jsem byl.

wigum

Příspěvek#62 » pát 10. lis 2017, 12:47

Blacky píše:Jasný. Wigum vtipkuje na druhou, nebo si seděl na kabelu. .) Prostě někdo lednička/stříň, jinej el. kalendář, někdo oboje, jinej nic. Káždému co jeho jest. Nadhazujte nápady, ne soudy ostatních. :(

Tak jasný, ne? A pořád myslím, že je to prča. Čekal jsem na odpověď a chtěl napsat ledničku, ale Serž mě předeběhl. Teď jen čekám, že se dozvím, že má ledničku bez dveří :lol: :lol: :lol:
Navíc teda o ZP už přišla a asi si ani novej dělat nebude. Tak to beru jako odlehčenou debatu. Protože se výsledku jak je to nejlepší nemůžeme dobrat. Každému vyhovuje něco jiného. Ale alespoň něco je lepší než vůbec nic a spoléhat se, že si včas člověk vzpomene.

ravo001

Příspěvek#63 » pát 10. lis 2017, 15:21

mě nejvíc pomáhá toto téma...vždycky se vyděsím že jsem to prošvihl, jdu se podívat na ZP, zjistím že až za 2roky...za rok...za 3/4 roku....za půl roku...za 5 měsíců...takže už bych měl asi pomalu začít řešit žádost a dochtora ;)

kolombo

Příspěvek#64 » pát 10. lis 2017, 18:03

A červenej nápis na dveře u trezoru ?

JardaB

Příspěvek#65 » pát 10. lis 2017, 18:48

No... ja mam spis obavy, ze nam EU tu platnost nejak sjednoti a připomene... Zajimalo be me například, jestli lhuty u stavajicich ZP dobehnou nebo se zkrati?

Zpět na