Jak si rozvrhnout přípravu na zkoušku?



Spirpin
Příspěvky: 120

Příspěvek#31 » pát 1. pro 2017, 10:24

Nejdříve jsem si přelouskal zákon o zbraních + části týkající se uložení, KN a NO, pak zde projížděl všechny otázky tak dlouho, dokud jsem je neudělal několikrát po sobě bez chyby a pak teprve přešel na cvičné testy. Vše dohromady tak tři týdny, mezi tím samozřejmě praktická příprava na střelnici. Vlastní zkouška pak byla díky tomu sranda.

Uživatelský avatar
Misak.kadlec
Příspěvky: 156

Příspěvek#32 » pát 1. pro 2017, 11:29

Doporučuju aplikaci zbrojni průkaz odzbraně kvalitně na obchodu play, investice pár korun a snadno pak můžeš využít jakoukoliv volnou chvilku k promrskavani testu.



ishar
Příspěvky: 2

Příspěvek#33 » pát 1. pro 2017, 20:58

Všem moc děkuju za rady.



expres
Příspěvky: 604

Příspěvek#34 » stř 20. pro 2017, 12:32

stahni si apku za 40 Kč do mobilu a donut se prochazet vsechny otazky na zacatku (ma to statistiku na chybovost tech necastejsich, to na PC neni)
pak testy, trvaji 2-4 min max.
po precteni vsech otazek jsem se drzel 98,7+% spravnosti, pak mezi tim testy
rozhodne si udelej i test na strankach, at vis jak se ma spravne vyplnit a nerozhodi te to
u testu to delej jako na appce v mobilu, necti to cele, jen spravne odpovedi. Obcas to mate kdyz je clovek moc poctivej :D
treba otazky od policie: ...odejme
strelnice:....ministerstvo vnitra/komisar
atd. pozor na slovickareni a NO/KN kde jsou totozne odpovedi a mate to
svazky me pomohlo: dvojákový troják, troják, od nich se odpíchnout

praxe - zajdi si na strelnici kde budes mit zkousku na pripravku
domluv si termíny na strelbu dopredu a dodrzuj je v pripade ze potrebujes pilovat strelbu
kratka kulova, malorazka, Broknou trefis vzdy
na strelnici jsem utratil vic (minule jsem nenastrilel malorazku pred 2 rokama) po zvladnuti vseho ostatniho
osahas si zbran, chytnes grif na nabijeni a manipulaci, pokazde jak na zkouskach, kontrola zbrane, radeji jsem to delal i 2x s vypoustenim kohoutu pres palec
(stalo se mi u streleb - zajistena zbran, seklej naboj, spatne pocitany vystreli, jednou malo, jednou prebejvalo,POTREBA SE SOUSTREDIT A NESPECHAT, slabana rana na malorazce -> musel jsem si poradit, tak ze cekat,pak zasobnik ven rozborka kontrola, dalsi manipulace kontrola u malorazky kolik mam naboju -> divam se do šachty před nabitím, proste jsem si nepamatoval kolikrat uz jsem vystrelil).
za me praxe rozhodne nepodcenovat a radej vice penez na strelnici vynalozit, skoda casu pak co tomu clovek venuje a neda to

ja kolaboval na to ze bylo plno nebo nehodici cas
dneska bych si sehnal maketu CZ75B a trenoval s ni asi airsoft

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů