Proc byt clenem LEXu?

Uživatelský avatar
Kencui
Příspěvky: 137

Příspěvek#136 » úte 14. bře 2017, 12:07

Kdyz se me zena zeptala co chci ke svatku, tak jsem ji rekl, aby se stala clenem lexu. Takze nas bude zase o jednoho vic ;)

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#137 » úte 14. bře 2017, 12:18

Hmm. Nebo min. LEX me ted pekna nastval. Posta asi ztratila mou prukazku a nikdo se mnou nehodla komunikovat a jakkoliv to resit. Na mailu, na foru -> nic. A to sem zaplacenym clenem od 6.12. :?



kk
Příspěvky: 1018

Příspěvek#138 » úte 14. bře 2017, 12:25

Antony30011: ja bezne cekam na odpoved na email 2-3 tydny a neresim to.

Jinak ja to beru tak, to sdruzeni je tady a at si o nem myslim spatne nebo dobre veci. 300 za rok me proste pri cenach za munici atd. nezabije. A ikdyby meli udelat jen jednu dobrou vec za rok, tak jim to dam aspon pro ten dobry pocit.



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#139 » úte 14. bře 2017, 12:28

Antony: Nestresuj se tím. Je to sdružení, kde všichni pracují zadarmo ve svém volném čase. Z vlastní zkušenosti vím, jak je těžké dodržovat nějaké termíny a reagovat včas, když vlastně máš práce na celý den, ale placený za to nejsi - a děláš to po večerech a víkendech, prostě kde se urve čas. Když pak někde něco nejde podle plánu a nejde to řešit standardizovaně, tak se kolečka snadno zadrhnou. Buď velkorysý a odpusť jim to ;)

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#140 » úte 14. bře 2017, 13:57

Stacilo si postezovat a po tydnu odpoved. Hura.
Velkorysy jsem, ale na maily stiham reagovat promptne. Chapu, ze ta mila pani z LEXu nedostava na ruku X tisic mesicne. Ale mail, to neni dopis. V dnesni elektronicke dobe, kdy ne odepsani mailu staci 30 sekund. Kdy a jak se prukazka vyrobi je vec druha a ani nedoufam, ze by byla vyrobena nejak samostatne a prednostne...
Na to konto - chapu, ze doporucenej dopis je drazsi nez obycenej. Ale zrovna tahle vec - prukazka - by se teda doporucene zasilat mela. Da se pak dohledat kde se stal problem. Muj nazor.
Na zaves bych dodal, ze do Lexu nijak nekopu, jen jsem si postekl a doba odpovedi me opravdu prekvapuje. Ale mne se holt dari ;-) z Falca mi poslali blby pouzdro, posta ztratila Lex prukazku. Jesteze pro zbrane a strelivo chodim osobne.



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#141 » úte 14. bře 2017, 14:12

Však jo, nemyslím že bys reagoval nějak přehnaně, jen ze zkušenosti vím, že negativní reklama má větší moc než ta pozitivní, tak jsem se snažil doplnit jiný pohled - čistě pro případ, že by to třeba tady někdo četl a zachytil až ten poslední negativní příspěvek. Mě osobně to smysl nedává, ale překvapivě hodně lidí v mém okolí si dělá názor na společnosti a výrobky tak, že hledá negativní recenzi klidně několik dní - a když ji najdou, tak vítězoslavně zařvou "já jsem to věděl". Přestože na tu jednu negativní připadlo sto pozitivních.

LEX odvádí dobrou práci, musíme si jej hýčkat, obzvlášť teď, kdy budeme všichni potřebovat, aby náš koníček někdo usilovně hájil a kladl co největší odpor té nové směrnici.



kiv61
Příspěvky: 580

Příspěvek#142 » ned 2. dub 2017, 23:47

Už podle množství zdejších ohlasů na všechna ta "prohlášení a výzvy LEXu" se tahle parta asi příliš důvěry ve zdejší komunitě netěší ... Není divu.

Mne osobně hlavně dostalo jejich stanovisko ku nedávnému setkání "U koně" ve stylu, že netřeba demonstrací ale je třeba především "soudruzi klidu na práci ".. :shock: Kurňa, kde jsem to jen kdysi slyšel?

Docela nyní lituji, že jsem téhle squadře co by nejradši měla opět pod palcem reinkarnaci Svazarmu/Mladých ochránců hranic apod. , zaslal členské příspěvky na letošní rok.

Ok, za blbost se platí ale příští rok už tuhle chybu rozhodně neudělám ... :twisted:

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#143 » pon 3. dub 2017, 06:20

Nebýt LEXu, tak si tak 15 let píšeš na diskusních forech maximálně o kuličkovkách, ty chytráku.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1868

Příspěvek#144 » pon 3. dub 2017, 06:29

kiv61: Lex to udělal podle mě naopak správně. a rozhodně nejsou to co píšeš. na tohle si tu hrají úplně jiné skupinky. já jsem rád, že tu naše práva hájí oni a způsobem jaký zvolili.

Uživatelský avatar
DanielX
Příspěvky: 331

Příspěvek#145 » pon 3. dub 2017, 06:46

kiv61 píše:Už podle množství zdejších ohlasů na všechna ta "prohlášení a výzvy LEXu" se tahle parta asi příliš důvěry ve zdejší komunitě netěší ... Není divu.


Přesně jak napsal Petzold a Sedmej. Lexu složili poklony zástupci švýcarského a německého obdobného sdružení. LEX ze všech evropských obdobných sdružení dosáhl nejlepších výsledků při obraně našich práv. Demonstrace smysl měla, ale sama o sobě by nic nezměnila. Ve válce (a že jsme ve válce s totalitní EU), taky nevyhraješ jen s těžkým dělostřelectvem. Škoda každého člena, který Lex opustí, ale teby myslím škoda nebude...



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#146 » pon 3. dub 2017, 07:09

LEX si udržuje pověst spolehlivého odborného partnera zastupujícího střeleckou veřejnost. Na demostrace a vykřikování hesel tu máme jiné, kdyby to dělal LEX, tak si tím akorát zkazí reputaci. Kdo byl na VH, slyšel k tomu i detaily a myslím že odvádějí hodně dobrou práci. Osobně jsem rád za jejich nekonfliktní přístup, myslím že nebýt jich, tak nemám ve skříni kosu, ale luk a šípy (ne že by s nimi nebyla sranda, ale jaksi to není ono). A bůhví jestli i ty bych neměl zakázaný.



mischanek
Příspěvky: 96

Příspěvek#147 » pon 3. dub 2017, 13:31

kiv61: samo je to Tva svobodna volba - jinak pokud si myslis, ze to jde delat jinak - lepe, proc se vic neangazujes ? Parafrazoval bych ono pamatne: neptej se co LEX udelal pro Tebe, ale zeptej se, co muzes udelat Ty pro LEX.



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#148 » pon 3. dub 2017, 16:48

:roll: Kiv61: na valny hromade si asi nebyl jinak bys tohle v zivote nenapsal

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#149 » pon 3. dub 2017, 19:22

kiv61 píše:Už podle množství zdejších ohlasů na všechna ta "prohlášení a výzvy LEXu" se tahle parta asi příliš důvěry ve zdejší komunitě netěší ...:

Ono se to vždy řešilo v jiných vláknech. Nevím, jak ostatní, ale já jsem toto vlákno vždy bral jako takový přehled, a proto bych do něj nepřispíval. Členem LEXu jsem, na VH jsem nebyl kvůli pobytu v zahraničí, ale dění sleduju, občas se k němu vyjádřím v tématech, kde se dané téma probírá/probíralo a LEX mou důvěru má.

Uživatelský avatar
tomblaha
Příspěvky: 195

Příspěvek#150 » pon 3. dub 2017, 21:11

Jsem také členem LEXu, dělají svojí práci dobře. Na VH jsem nebyl (pracovní povinnosti nedovolily). Plně ale souhlasím s větou "neptej se co LEX udelal pro Tebe, ale zeptej se, co muzes udelat Ty pro LEX" by měla být zvýrazněná na začátku tohohle vlákna...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů

cron