Proc byt clenem LEXu?



step11
Příspěvky: 39

Příspěvek#166 » úte 6. čer 2017, 20:10

Ja osobne jsem s cinnosti LEXu velmi spokojen.. sice je občas pripodobnovan ke Strane Mirneho Pokroku v Mezích Zákona, ale to je prave to, co se mi na nem libi a proc je podle me velmi uspesny ve svém snazeni. Radikalni a nekompromisni rétorika muze nasinci sice znit mile, ale moc se s ni toho nedosáhne a v horsim pripade prokaze věci same spise medvedi sluzbu.

Mam radost a jsem mile prekvapen, ze existuje takove sdruzeni jaky je LEX, které ma výsledky, prijemne a skromne vystupovani.. a u kterého mohu byt 99% casu hrdy, ze jsem jeho clenem.. :) Mohu jen vrele doporucit.



Skippy
Příspěvky: 17

Příspěvek#167 » stř 7. čer 2017, 08:36

Tak já se registroval 2.2.2017 a do dnešního dne jsem nedostal členské číslo! Díky tomu nemůžu provést platbu, protože toto číslo je jako variabilní číslo. Asi nemají zájem o nové členy?!?

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2519

Příspěvek#168 » stř 7. čer 2017, 08:48

Nebud prudivej. Mají tolik veci, co delaj, že mohli neco prehlednout. Tobě se to nikdy nestalo? Buď milej, napiš, že ti to nepřišlo, popros o prověření, kde se to seklo a bude.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2234

Příspěvek#169 » stř 7. čer 2017, 08:52

A zkusil jsi je kontaktovat ?? Máš SZ.



Skippy
Příspěvky: 17

Příspěvek#170 » stř 7. čer 2017, 09:55

No nemyslím si, že bych byl prudivej (nesnažím se někoho prudit), možná rejpnutí, ale to je vše.
To kolombo: je pravda, že jsem je poté již nekontaktoval, dám jim ještě čas a po dovolené bych se jim ozval.



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#171 » stř 7. čer 2017, 10:09

Klidně jim napiš hned. Průkazky sice trvají dlouho (dělají se ve várkách), ale číslo bys měl dostat v řádu dvou týdnů (já ho dokonce měl ani ne za týden). Když ho nemáš po 4 měsících, tak se někde něco pokazilo a je lepší se připomenout.



Steiner
Příspěvky: 784
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#172 » stř 7. čer 2017, 11:15

Skippy píše:Tak já se registroval 2.2.2017 a do dnešního dne jsem nedostal členské číslo! Díky tomu nemůžu provést platbu, protože toto číslo je jako variabilní číslo. Asi nemají zájem o nové členy?!?

Ahoj,
pokud jsou tvoje osobní iniciály P. M., tak jsi se 2017-02-02 20:11:23 zaregistroval na webových stránkách gunlex.cz (vytvořil sis uživatelský účet).

To je ale pořád jen na půl cesty, viz. http://gunlex.cz/o-lex/clenstvi-v-lex odstavec "JAK se stát členem LEX?" bod. 1.

Teď je potřeba udělat ještě bod 2. ;-)

Pokud se tedy chceš stát členem, musíš vyplnit formulář přihlášky člena do spolku LEX,z.s. tady: http://gunlex.cz/?option=com_lexmembers

Po odeslání přihlášky vyčkej pár dní, než bude přihláška přijata, zpracována a potvrzena - potom ti teprve bude přiděleno členské číslo a mailem odeslány informace k zaplacení členského příspěvku.

Po zaplacení registračního a členského příspěvku a následném zpracování přijaté platby ti bude opět mailem potvrzeno členství a zadána výroba členského průkazu. Členský průkaz obdržíš v obálce poštou na adresu, kterou uvedeš v přihlášce.

Mohl sis ušetřit 4 měsíce čekání, kdyby ses zeptal tam, kde je potřeba se ptát ;) , teda na emailu clenstvi@gunlex.cz

Přestože tyto informace úplně nepatří na toto fórum, postnul jsem je sem i jako informaci pro ostatní, kteří mají podobný problém.



Skippy
Příspěvky: 17

Příspěvek#173 » stř 7. čer 2017, 11:34

Tak si sypu popel na hlavu. Nakonec je to moje chyba! Přihlášku jsem již vyplnil. A děkuji za Info.



Vindex
Příspěvky: 68

Příspěvek#174 » čtv 8. úno 2018, 23:32

Zdravím, zvažuji členství v Lexu. Jen se chci ujistit - je někde snadno dostupný, resp. Googlem nalezitelny seznam členů? To bych totiž opravdu nerad, neboť o mém zbrojaku ví tak 10 lidí a nikde se s tím nechlubim a chlubit nechci.



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#175 » čtv 8. úno 2018, 23:53

Samozřejmě není. Viz stanovy https://gunlex.cz/o-lex/stanovy
7. Seznam členů spolku je neveřejný a je veden v rozsahu blíže určeném interními předpisy spolku. Zápis, výmaz a úpravy v tomto seznamu provádí osoba pověřená představenstvem při vzniku a zániku členství a dále při jakékoliv změně podstatných údajů.

Pokud nebudeš psát na oficální fórum, které je však přístupné opět jen členům lexu a google v něm nemůže hledat (ověřeno), tak se nikdo pravé jméno osoby skrývající se pod přihlašovacím jménem nedozví.



Vindex
Příspěvky: 68

Příspěvek#176 » pát 9. úno 2018, 00:14

Diky



cartmann
Příspěvky: 18

Příspěvek#177 » sob 10. úno 2018, 11:57

Zdravím,
také jsem dlouhé roky zvažoval smysl vstoupit do Lexu (přihlásil jsem se včera a zaplatil dnes).
Podpora posláním peněz je jedna věc, ale kvůli tomu ještě nemusím být i členem. Hledal jsem si důvod proč se stát členem. Pak jsem si to odůvodnil, aby Lex měl větší vyjednávací sílu. Né kvůli tomu, že tam vstoupím já, ale že takových jednotlivců bude hodně. Stejně jako proč jít k volbám, můj hlas nic neovlivní. Ale toto si řekne desetitisíce lidí. Analogicky je to jako podepsat petici proti implementaci zhovadilostí ze strany EU. Petiční výbor měl sílu přes 110tis. petentů a to má jinou váhu, než kdyby šli jednat, s tím že mají 50 petentů. Bude spousta těch, kteří danou petici podepsali a přišlo jim to samozřejmé, ale o vstupu do Lexu váhají. ALe Lex tu vyjednávácí sílu potřebuje stejně jako ji potřebuje ta petice.



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#178 » sob 10. úno 2018, 17:30

Přesně tak. LEX tvoří zpravidla ti nejvěrnější ctitelé myšlenky, že člověk má právo na obranu zbraní a jde o jedno ze základních práv. LEX potřebuje pevnou členskou základnu a samozřejmě i nějaké zdroje - doporučuji navštívit valnou hromadu koncem března, tam se dozvíte, na co jsou příspěvky využity.

Uživatelský avatar
Miata
Příspěvky: 201

Příspěvek#179 » sob 10. úno 2018, 21:04

Taky jsem členem LEX - myslím, že to zástupci LEXu dělají dobře a je správné se toho (aspoň trochu) účastnit.



Caroprd111
Příspěvky: 313

Příspěvek#180 » ned 11. úno 2018, 13:49

A já už členem nejsem, vyhozený peníze.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů