SAA 1873 vyber

Westernové střílení a vše co k tomu patří

Redsnake

Příspěvek#31 » pon 11. dub 2022, 10:20

Přebíjím na turretu, ten postup co navrhuješ by nejspíš šel. Jen si nejsem jistý jestli moje prachovací matrice umožňuje usazení toho papírového kolečka, imho tam žádný trn není, jen rozhrdlovací a ten kdybych nechal klesnout tak hluboko, mám z nábojnice blonderbuss.
Ale usadit by to určitě šlo i jen nějakým kolíkem.

Hungry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#32 » pon 11. dub 2022, 10:39

Ano, zapomněl jsem napsat, že se jednalo .38spl, která je na to ideální svým objemem...
U .45LC bych to řešil tak, že bych potřebný rozdíl dosypával dávkou krupice.
Myslím, že i u .45LC jde rozhrdlovací trn stejně nebo hlouběji, než zabírá prostor v nábojnici střela...
Tak nějak se na to připravuju, až mne popadne touha závodně oprubovat Schofieldy... :-)

Redsnake

Příspěvek#33 » pon 11. dub 2022, 11:23

Nejspíš nezbyde než to vyzkoušet. Díky moc za rady a schofieldy závidím, ty bych si moc přál, ale stále se zdráhám za něj dát to co by obchodníci chtěli.

Hungry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#34 » pon 11. dub 2022, 11:41

Pokud bys je opravdu chtěl, tak vím o páru 5", které by asi byly na prodej.... Možná by pustil i jeden, musel bych se zeptat...

ace curly

Příspěvek#35 » pon 11. dub 2022, 16:42

Tak já jsem to taky dělal na třídírovém turretu. Místo prachovače jsem tam našrouboval ten hliníkový díl co je jako trychtýřek. Rozhrdlí nábojnici, sypnul jsem odměrkou prach. Pak do platíčka. Takhle udělat třeba po 50 kouscích. Potom nastrkat kartonky, zatlačit na prach, vykrojit mazání. Potom zpátky do lisu a usadit střelu. Celkem to jde dobře.

Zpět na