Sestavuji nové dívčí střelecké družstvo na LOS

Moderátor: LOS vedení



kuba
Příspěvky: 434

Příspěvek#46 » stř 3. dub 2013, 21:28

přésněěěě! :twisted:

(a nebo jakej maskot takovej team? :-D)



MichalAdam
Příspěvky: 191

Příspěvek#47 » čtv 4. dub 2013, 10:01

Kubo,to mas na mysli ten sampus?uz ani nevim za co to bylo,ale co to ma byt, to vim naprosto presne. :D
Nebyl bych az tak tvrdy na to,ze holky jely bez vedeni,alespon mi to tak prislo.mozna se pletu..
Äle uz na zacatku by mel byt bran zretel s cim budou strilet.natazeni zbrane bez rukavic jim proste neslo.proc tam nemaji slabsi vratnou pruzinu?pouzdra jsem nesledoval,ale uz vybaveni by melo byt ve sponzortovanem teamu stejny.tim padem zamenitelny,trochu custom.ono potom jdou i timto vysledky taky nahoru.udelat spouste-resil jsem tam s jednou slecnou strhavani pod terc.
atd. takze az budete chtit vymenit trenera,tak reknete.ja to vezmu :lol:



ianraider
Příspěvky: 565

Příspěvek#48 » čtv 4. dub 2013, 11:57

Michale, to na sebe bereš sponzorování s trénováním ? :D ? :D Ty jsi tedy velkorysí !!!!!!



E-Ryc
Příspěvky: 516

Příspěvek#49 » čtv 4. dub 2013, 12:14

MichalAdam píše:Tenhle zensky team jsem taky zaznamenal,ale nikoho kdo by jim radil,nebo jinak je pripravoval na situace.


jenomze vis co, snad vsechny mely ozbrojeneho osobniho strazce, to se pak do kibicovani nikomu nechce (teda kdyz pominu tahani za ousko na treti situaci) ;-)



maja
Příspěvky: 120

Příspěvek#50 » čtv 4. dub 2013, 13:54

E-ryc: Tam jsme využívali toho, že byly separované od strážců :D

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 543
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#51 » čtv 4. dub 2013, 16:12

A děvčata jsme samozřejmě povzbuzovali!

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2232

Příspěvek#52 » sob 6. dub 2013, 21:07

A ja dostal pusu, hec :-)

U strileni - závod je závod, trenink je trenink...
S holkama jsem mluvil - jejich trenink není veden primarne na LOS, ale na pouziti zbrane.
Coz se castecne kryje, ale castecne ne.
Trva moc a moc zavodu, nez v sobe clovek najde ten spravny "strelecky" rytmus - tu vyvazenost, do jaky miry se vyplati zrychlovat a do jaky miry vic pomirovat....
A tahle mira je jina pro reálnou obrannou strelbu, jina pro LOS a jina pro napr. IPSC.. A leckdy se to lisi závod od zavodu... Napr. v Zalanech na LOSu vim, ze musim chodit vic na jistotu nez jinde, naopak v Zalanech na IPSC slapu do rychlosti vic, nez jinde na IPSC (teda pokud se v mem podani da o rychlosti mluvit)... Apod apod... To jsou zkusenosti, které clovek ziska az po odstrileni desitek zavodu.
Leckdy se to lisi i v ramci jednoho zavodu na 2 situacích... A to uz je tuplem o zkušenostech. To se neda poradne natrénovat, to se musí prozavodit.

Nepopiram však, ze trenink typizovany vic na LOS by pomohl, aby sla procenta nahoru rychleji.



ianraider
Příspěvky: 565

Příspěvek#53 » sob 6. dub 2013, 21:51

cmk - myslím ,že nemáš tak úplně pravdu !!! Nevím, jak a ,,kam,, je veden trénink holek,s kterými jsi jak píšeš mluvil :twisted: Nicméně neznám žádnou střeleckou disciplínu,při které nezáleží na správném držení zbraně,na spouštění,na postoji,na bezpečné manipulaci se zbraní....atd. :shock: Tohle je naprostý a nejdůležitější základ. Pokud tyto základní dovednosti nejsou zvládnuty - jaký se nechá očekávat výsledek , ?!? :ugeek:



kuba
Příspěvky: 434

Příspěvek#54 » ned 7. dub 2013, 01:02

podle me strilej uplne tragicky ale nikoho nechci pomlouvat :) (a znate to, vzdycky je to vizitka teda toho trenera!) :)(ale drzet pistoli poradne by mel umet kazdej :))



lobo
Příspěvky: 21

Příspěvek#55 » ned 7. dub 2013, 20:14

Zvažoval jsem dlouho,jestli něco napsat a připojit se k tématu.Čelákovický závod za námi ( mimochodem moc hezký ) a překvapení v podání dívčího týmu se nekonalo.Dal jsem si práci a trošku hledal,nicméně je výsledek jasný - ženy v dynamické střelbě ( IPSC,IDPA ) se nemůžou rovnat s muži. Je to prostě tak,tady je už rozdáno - 1:0 pro chlapy :mrgreen: Ovšem je i dost výborných závodnic,které se snaží aspoň udržet krok s muži. Mají na to podmínky,talent,zázemí,profesionální vedení a především se jako profesionálové chovají a trénují !!! Něco jiného je stát se zbraní v ruce před objektivem fotoaparátu, a nebo stát v situaci, čekat na signál a situaci správně vyřešit !! Držím palce holkám,třeba někdy to překvapení přijde :shock: A poslední věc - všiml jsem si,že na LOS závody jezdí chlapec s otcem a oba střílejí. Sledoval jsem chlapcovu manipulaci se zbraní,vlastní střelecký projev - prostě paráda,já tedy smekám....Možná by se pan T r e n é r na něj měl někdy podívat :ugeek:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů