Jakou zbraň pro LOS , ale i pro mířenku?

Moderátor: LOS vedení

Uživatelský avatar
flameus
Příspěvky: 10

Příspěvek#31 » čtv 29. lis 2012, 20:16

Ještě jsem zapomněl na pistoli staier typ už nevím ale měla mířidla do trojúhelníku a ta mi sedla asi ještě líp než PPQ ,ale o této zbrani jsem toho moc nenašel a nestřílel jsem z ní.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#32 » čtv 29. lis 2012, 20:26

Jestli to hledáš jako "staier", tak se nedivím, že nic nenacházíš :)

Jde o hornorakouskou zbrojovku Steyr Mannlicher, pravděpodobně rodina pistolí M. Také se mi docela zamlouvají. V září jsem byl na prohlídce v jejich fabrice a pistole, kterou nám ukazovali jako novinku (respektive nové provedení, barevné + nějaké drobnosti), měla mířidla "standardní" a sedla moc pěkně.
Nejsou moc rozšířené, ale myslím, že si za to mohou hlavně prosazováním těch svých alternativních mířidel. Pistole je to bezpochyby kvalitní - pokud ti sedne, určitě bych ji nevyřazoval z výběru.



PaF
Příspěvky: 878

Příspěvek#33 » čtv 29. lis 2012, 21:18

Steyr M9, tedy starsi typ je asi nejlepsi volba pro malou ruku s kratkymi prsty. Novy typA uz tak komfortni uchop nema, ale porad je to dobra volba, asi na urovni S&W MP9. Ty obe maji vyhodu ve standardnim railu pod hlavni, kterym M9 nedisponuje.

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2232

Příspěvek#34 » pát 30. lis 2012, 16:03

U pistole je potreba i zvazovat, ze ji neco odejde a pak pocitat s tim, ze ne na kazdou pistoli ma kazdej obchodnik dostatek dilu...

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#35 » pát 30. lis 2012, 16:24

Tak ale aby kvůli tomu všichni měli jen čízy nebo glocky, to mi nepřijde jako bezva řešení :?

Navíc, "odcházející" součástky jsou, co slýchám, záležitostí právě hlavně pistolí CZ :D

Pokud to byla narážka na Steyr - tak to je normální světově uznávaná zbrojovka. Ne každý prodejce má na skladě tolik náhradních Steyr dílů jako záchytů závěru do pětasedmy, ale sehnat se určitě dají a není to důvod k odrazování od koupě.



kuba
Příspěvky: 434

Příspěvek#36 » pát 30. lis 2012, 18:00

ono kdyz pak clovek ceka na blbou pruzinku, zasobnik,..... pul roku tak si pak stejne nadava proc si nekoupil glocka kde vsechno koupis v kazdy samosce :)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#37 » pát 30. lis 2012, 18:03

Osobně považuji za důležitější mít zbraň, která střelci sedne, než takovou, do které mají pružinky na každém rohu. A jestli dovozce není schopen sehnat z Rakouska během půl roku pružinku (o čemž pochybuju), něco to vypovídá o tom distributorovi, ne o zbrani.

(mě taky štve, že na mé HK je všechno ultra drahé - ale zbraň jsem pořídil proto, že sedne lépe než jiné, lepší důvod být nemůže)



kuba
Příspěvky: 434

Příspěvek#38 » sob 1. pro 2012, 17:40

co clovek to nazor :) ja si třeba myslím, že s tím sednutím a nesednutím to není, až tak žhaví :)



Evogunit
Příspěvky: 69

Příspěvek#39 » sob 1. pro 2012, 20:34

Jsem sice zatím amatér, ale jsem toho názoru, že dostatečným drilem se dá zvyknout na ledacos.
Proč by ses měl ale trápit, když je toho tolik na výběr :) .... Jinak Steyer ... super úchop a oproti glocku i lepší chod spouště (můj osobní pocit) a ty triangulární mířidla se mi osobně taky moc líbí. Kdybych šel teď kupovat recyklát v této cenové kategorii, jdu do něj hned.

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2232

Příspěvek#40 » stř 19. pro 2012, 22:06

Ja si myslim, ze podstatny je vsechno.
Jak to sedne
Jak to je schopny strilet (presnost, chovani)
Jak jsou na to dostupny dily

Sebelepsi pistole je uplne na nic, kdyz kvuli nejky pitomosti 3 mesice zahali nefunkcni v supliku.



kuba
Příspěvky: 434

Příspěvek#41 » čtv 20. pro 2012, 00:05

hmm tak ze bych to prehodnotil a koupil si pistoli co mi nejlip sedi abych konecne strilel lip? hmm budu o tom tedy premyslet.. :)

edit: samozrejme pokud pistole "vylozene" nesedi pak samozrejme ne, ale jako rozhodujici faktor bych to nebral :))



PaF
Příspěvky: 878

Příspěvek#42 » čtv 20. pro 2012, 18:45

cmk píše:Sebelepsi pistole je uplne na nic, kdyz kvuli nejky pitomosti 3 mesice zahali nefunkcni v supliku.


To neni pravda, aspon se dostane na ostatni popelky, ktere se nudi v trezoru :lol:



Mack
Příspěvky: 18

Příspěvek#43 » čtv 21. úno 2013, 12:59

Určitě vem co ti sedí v ruce a s čím se ti nejlíp střílí.

- Já obobně doporučuji GLOCK17 - spíš los než mířenka = nižší cenová kategorie
- nebo STI Trojan (9mm Luger) - LOS i mířenka - budeš muset ale víc přebíjet (jednořadák) = střední cenová kategorie
- nebo STI Edge (9mm Luger) - máš vystaráno nacokoliv - LOS, mířenka, IPSC atd. = vyšší cenová kategorie

:)

Uživatelský avatar
flameus
Příspěvky: 10

Příspěvek#44 » čtv 14. bře 2013, 15:18

Tak jsem koupil nakonec walther PPQ a to kvůli ceně 13300 :D jinak díky za vaše příspěvky teď už jenom ať to lítá kam já chci :lol:

vystříleno zatím 200 ran a super mam z ni radost byl jsem sni na mířence a nebyl jsem poslední :lol: 6/9 taky dobry a teď ještě ten los ať vím jak na tom se :ugeek:. Akorát ty patrony taky by mohly bejt levnější :mrgreen:

ještě jednou díky

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2232

Příspěvek#45 » pon 8. dub 2013, 08:05

PaF píše:
cmk píše:Sebelepsi pistole je uplne na nic, kdyz kvuli nejky pitomosti 3 mesice zahali nefunkcni v supliku.


To neni pravda, aspon se dostane na ostatni popelky, ktere se nudi v trezoru :lol:


Clovek, co ma v trezoru "ostatni popelky" se nepta, co si ma poridit ;-)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů