Zamyšlení nad LOS

Moderátor: LOS vedení

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#346 » ned 13. črc 2014, 08:10

RU: kurzy nejsou samospasitelné. Znám spoustu řemeslníků kteří si poradí i bez projektu jen s tužkou a pytlíkem od svačiny a naopak inženýry s červeným diplomem co si pomalu ani nezavážou tkaničky. ;)

Ale samozřejmě Ti nic nebrání, když je vypsaný závod tak se organizátora zeptat.



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#347 » ned 13. črc 2014, 12:26

sided: to máš zbytečné, podle některých jedinců čím víc pruhů, tím víc adidas. :roll:

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#348 » ned 13. črc 2014, 13:24

A jé, už to začíná zase chytat nějaký směr tak jen připomenu co je na webu.
O LOSu
"...zejména těm, kteří se rozhodli pro svou obranu nosit palnou zbraň" a dále pak tam ještě je "...klade za úkol prohloubit střelecké a taktické dovednosti ".
Proto jsem chtěl vědět kam teda mám vyrazit, ale kašlete na to, pokud mi to prostě není možné sdělit ok nevadí děkuji.

Ve vlákně o drillech mi dříve Chip napsal "...To ani nemluvim o tom, ze by mel mit zkusenosti z ostrych zakroku a znat slusne taktiku. Proste strelec typu Vindyho, Alese Vondracka, nebo Cernocha...".
Naposledy upravil(a) AREYOU dne ned 13. črc 2014, 13:30, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#349 » ned 13. črc 2014, 13:29

...ale nic. Jdu zase na MG.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#350 » ned 13. črc 2014, 13:51

AREYOU píše:......Proto jsem chtěl vědět kam teda mám vyrazit, ale kašlete na to, pokud mi to prostě není možné sdělit ok nevadí děkuji......


sided píše:.......Ale samozřejmě Ti nic nebrání, když je vypsaný závod tak se organizátora zeptat.



Tak si nejsem jistý o co Ti jde, jestli jsi líný se zeptat a nebo prostě prudíš.



david33
Příspěvky: 179

Příspěvek#351 » ned 13. črc 2014, 20:04

sided:spiš to druhe odpovidej člověku ktery odpověď nečeka

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2232

Příspěvek#352 » pon 14. črc 2014, 15:56

RU - nebrecel někdo vedle, ze se do nej furt někdo navazi?

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#353 » pon 14. črc 2014, 16:56

cmk
tady mi opravdu křivdíte šlo mi opravdu o to na co jsem se ptal. Několikrát jsem poděkoval a bral to za uzavřené. Sided mi sice napsal co mám udělat, ale již zapomněl napsat jak to mám udělat na organizátora tam nikde není uveden email nebo telefon jediná možnost jak se ho zeptat je v konkrétním vlákně, ale kdybych tam napsal, že se chci zeptat na jeho "profesní životopis" zase by jste to brali, že provokuji. Chipovi jsem napsal SZ on mi odpověděl, že žádné LOS závody nestaví, tak už nevím.
Co jsem tedy tak hrozného napsal, že se Vám zdá, že provokuji?

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1012

Příspěvek#354 » pon 14. črc 2014, 18:32

Tak ještě jinak... Pomineme kvalifikaci autora situace na tom kterém závodě LOS a když se podíváš na Youtube, tak tam je nepřeberné množství videí ze závodů LOS. V podstatě s každého závodu za uplynulé cca 2, 3, 4 možná více let. Podívej se na tyto videa a sám si můžeš odpovědět na otázku, zda jsou situace takové nebo makové, zda ti připadají zajímavé, obranné, sportovní nebo zcela špatně koncipované.



donovanstangiano
Příspěvky: 164

Příspěvek#355 » pon 25. srp 2014, 07:27

Chtěl bych se zeptat Losího crew, do kdy se plánují závody na nadcházející ročník 2015? Začal jsem střílet první rok a na 2015 tam bohužel po Čechách moc pohárovek není a to je škoda. Chápu, že zajistit termín na střelnici na rok dopředu není jednoduché, ale loni už tam v tuto dobu bylo závodů - hlavně v Táboře - mnohem víc. Díky.



Rogerson
Příspěvky: 52

Příspěvek#356 » pon 25. srp 2014, 08:38

To se tam jeste objevi rekl bych.

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2232

Příspěvek#357 » pon 25. srp 2014, 23:00

Zavody se objevuji prubezne, jak je zadavaji samotni poradatele.
Takze pokud jde o Cekanice, je to otazka spis na tamni crew :-)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů