LOS - Praha a okolí

Moderátor: LOS vedení



E-Ryc
Příspěvky: 516

Příspěvek#16 » úte 20. říj 2015, 08:24

ataman62> pred casem jsem to zkousel a zajem projevil jeden nebo dva lidi. Takze do toho zadne usili investovat neplanuju.

Uživatelský avatar
Quirinus
Příspěvky: 346

Příspěvek#17 » úte 20. říj 2015, 20:25

Já bych o cvičení pro broknu zájem měl.



honzar
Příspěvky: 24

Příspěvek#18 » pát 29. led 2016, 18:17

Ahoj,
neměl by někdo aktuálně chuť si jít zastřílet a dát nějaké společné cvičení (ideálně kdyby ho chtěl někdo i uspořádat :D, klidně bych pomohl) nebo alespoň si jít párkrát vystřelit a pokecat?
Chci začít s LOSem a v Praze nikoho ze střelecké komunity neznám..



drobec90
Příspěvky: 63

Příspěvek#19 » pát 29. led 2016, 22:12

Ahoj, taky bych rad nekde "zatrenoval". Klasicka " tercovka" neni ono, respektive po jejim, dejme tomu zvladnuti, to chce trenovat jinak... Kdyby nas bylo vice, uz by slo nekde zarezervovat strelnici k losim treninkum... Pridal by se jeste nekdo?

Uživatelský avatar
Pepino
Příspěvky: 66

Příspěvek#20 » pát 29. led 2016, 22:52

Rad bych se pridal, ale s certvejma papirama by to byl hodne nezodpovedny krok. Pokud se vam neco povede zrealizovat, urcite prijdu omrknout a casem se rad zucastnim.



honzar
Příspěvky: 24

Příspěvek#21 » ned 31. led 2016, 09:08

No tak ješté pár lidí a už by se dalo něco domluvit..



Tomáš Břinčil
Příspěvky: 39

Příspěvek#22 » ned 31. led 2016, 14:39

Lidi kolem Harryho z Kondičních střeleb v Brandýse nad Labem by určitě taky měli zájem. Jeli jsme teď společně Otrokovice a dost jsme fňukali, že není něco v podobné atmosféře kolem Prahy. Když už tady něco je, tak si tam každý honí triko, my jsme vyloženě hobbíci a střílíme pro potěšení nikoliv pro výsledky.



drobec90
Příspěvky: 63

Příspěvek#23 » ned 31. led 2016, 16:33

A napada vas nejaka strelnice na sever od Prahy, ktera by se k tomu ucelu hodila (dala by se na 2-3 h zarezervovat - idealne o vikendu, dovolili by ti tam postavit stage, a nestalo to moc :) ) ?

Uživatelský avatar
Majkl
Příspěvky: 361

Příspěvek#24 » ned 31. led 2016, 19:35

Ahoj, pokud máte opravdu zájem si to sami zorganizovat, znáte se natolik, aby jste si věřili, že i při "akční" střelbě dokážete bez problémů dodržet všechna bezpečnostní pravidla, nevadilo by vám, že je potřeba si vše (timery, zástěny, držáky na terče, terče) přivést vlastní, protože na místě jsou jen gumy, tak bych se mohl zeptat, jestli by vedení klubu nevadilo, že bych vás vzal na klubovou střelnici v Hoštce blízko Štětí. Cena za pronájem by byla více než lidová....

PS - já bych vám mohl půjčit svoje 2 malé + 2 velké Poppery.

PPS - 2-3 hodiny jsou zatraceně málo, je třeba počítat tak1/2 dne. Nějaký čas zabere stavění, něco zase bourání. Pokud jste LOSem nepolíbení doporučoval bych postavit si situace na LOSík. Není to tak složité a v nouzi by stačily i ty pneumatiky co jsou na místě.

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#25 » ned 31. led 2016, 21:56

Tenhle týden spustím na hecklerkoch.cz kalendář a bude tam hned první takový modifikovaný LOSík/drill na střelnici v Brandýse nad Labem.

Střílet se bude 8 jednoduchých situací celkově na 49 nábojů dohromady.

Předběžný termín je 11.2. od 18:00, 3 střelci od 18:00, 3 střelci od 19:00, 3 střelci od 20:00 (celkem tedy kapacita 9 střelců, pouze se ZP), registrace na hecklerkoch.cz, od zítra.

Rád bych tyto drilly dělal jednou za dva týdny pravidelně.

Uživatelský avatar
Pepino
Příspěvky: 66

Příspěvek#26 » ned 31. led 2016, 22:38

HawkCZ 11.2. To nestiham ale pokud by se ti povedl zorganizovat dalsi koncem unora, byla by moznost se prijet jen podivat? Diky



honzar
Příspěvky: 24

Příspěvek#27 » ned 31. led 2016, 23:12

No to je můj kámen úrazu, auto zatím nemám, tak jsem odkázán na Prahu anebo se k někomu vmísit dk auta..
Jinak já taky stíhám od půlky února dál (kvůli dodání zbraně)

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#28 » pon 1. úno 2016, 13:21

Tak první zkušební drill bychom podnikli už tento pátek.

Dnes spustím registrace.

8 krátkých drillů/situací (49 nábojů)
5. 2. 2016 od 18:00, střelnice Brandýs nad Labem (http://www.strelnice-brandys.cz/)

1. squad 18:00 - 19:00 (3 místa)
2. squad 19:00 - 20:00 (3 místa)

Cena 200 Kč

Další termíny budou následovat. Vycházet se bude z pravidel LOS, ale nepůjde o běžný LOSík cvičení, nýbrž aká http://pistol-training.com/drills Myslím, že to bude zábavné a přínosné.

Když sem napíšete kdo byste měl zájem, než nahodím registrace, budu rád.

2 Pepino: určitě není problém přijít kouknout



rocky77
Příspěvky: 99

Příspěvek#29 » pon 1. úno 2016, 14:26

A ten další týden to tedy bude dle původní informace 11. února (čtvrtek), nebo zase v pátek? Ve ČT bych zájem měl (i častěji), pátky jsou pro mne pasé...

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2236

Příspěvek#30 » pon 1. úno 2016, 14:38

Ono by to asi zajímalo spoustu lidí, ale těžko si pojedu vystřelit 50 nábojů takhle daleko.

Asi to bude chtít řešit i v jiných lokalitách .....

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů

cron