10 ran a dost 20. února 2016

Moderátor: LOS vedení



Ptak
Příspěvky: 872

Příspěvek#31 » pát 22. led 2016, 13:30

Dobrý nápad. Na koho se nedostane kapacita, pošlete mi SZ s kontaktem (minimálně mail a lépe i telefon). Pokud se uvolní místa, budu kontaktovat nahradníky (klidně i večer před závodem), tak buďte stand by :-)



Ptak
Příspěvky: 872

Příspěvek#32 » pát 22. led 2016, 13:53

A ještě jedna poznámka. Zájemce, který by chtěl střílet divizi Malý Revolver, ať mi napíše SZ, bude zařazen do závodu přednostně :)



Ptak
Příspěvky: 872

Příspěvek#33 » pon 25. led 2016, 11:11

Ahoj, aktuálně již eviduji cca 10 náhradníků. Obávám, se že se ani tolik míst neuvolní. Proto se už další nehlašte!

Děkuji za pochopení.
Ivo



E-Ryc
Příspěvky: 516

Příspěvek#34 » ned 7. úno 2016, 18:34

Ahoj, z rodinnych duvodu uvolnuji misto v R squadu. Diky za pochopeni



honza.pps
Příspěvky: 138

Příspěvek#35 » úte 9. úno 2016, 20:23

Ahoj kolegove,
jak tak na to koukam, mel jsem kliku, ze jsem se vesel do registracky.
Bude to muj prvni zavod se zbrani vubec a moc se na to tesim. Konecne provetram sve PPS v nejake akcni discipline. :lol:
A nemene se tesim na setkani s dalsimi lidmi se stejnymi zajmy. Bude to porada!



honza.pps
Příspěvky: 138

Příspěvek#36 » čtv 11. úno 2016, 20:15

Ahoj strelci, chtel bych se zeptat vas, co uz jste zavodili v Celakovicich...
Kdyz budu mit jako doprovod / fanynku :D manzelku, za A uvidi na prubeh meho soutezeni (?) a za B jsou tam vnitrni prostory, kde se muze v unorovem dni ohrat?

A dotaz cislo dve... Bude 6 situaci a na vyreseni kazde staci max 10 vystrelu. To znamena, ze by melo stacit 60 naboju, pokud se vzdy trefim. :mrgreen: Z praxe, jako novacek, kolik bych si jich mel vzit? Instinkt mi rika, ze alespon 200% minima, abych neskoncil bez krmiva. A pokud mi 200 % nebude stacit, tak tam asi nemam co delat, ze? ;)

Diky za odpovedi. Jsem trochu nervozni. Prece jen to bude poprve.



pajapety
Příspěvky: 294

Příspěvek#37 » pát 12. úno 2016, 07:53

Dovolim si odpovedet. Manzelka te muze sledovat na vsech situacich. Musi mit ale ochranne bryle a silne doporucuji i chranice sluchu. Oboje by asi melo byt mozna zapujcit za nejaky poplatek primo na strelnici, ale nevim to na 100%. Zadna vytapena mistnost pro navstevniky na strelnici neni. A ano, urcite je lepsi mit nadbytek streliva,Nez nedostatek...



jani.gogo
Příspěvky: 9

Příspěvek#38 » pát 12. úno 2016, 10:06

Kdo je na tom jako já a má jen dvě šuple tak víc než stovku nespotřebuje. Chce to pevnou ruku, ale na to jako nováček asi moc spoléhat nemůžu :)



Ptak
Příspěvky: 872

Příspěvek#39 » pát 12. úno 2016, 10:31

Pro Eryc
A odhlásil jsi se nebo to mám udělat já? V tom případě prosím o jméno. Ty nikcky nějak nedávám :-)
Ivo



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#40 » pát 12. úno 2016, 18:12

honza.pps: střelnice má pouze jednu místnost, kde se podle počasí případně topí a ta je určena pro rozhodčí na zapisování výsledků. Ale umrznout ji nenecháme. ;) Navíc kantýna je objednána v obvyklé kvalitě.
Brýle je možné půjčit, chrániče sluchu jsou jen na prodej - jednorázové.



Prcek
Příspěvky: 297

Příspěvek#41 » pát 12. úno 2016, 22:25

Chtěl jsem napsat, že: umrzlá manželka = dobrá manželka, ale kamarád do mě strká, že to prý platí jen pro nás, co jsme už byli rozvedeni ;) Pro ty, kteří teprve budou to samozřejmě neplatí :mrgreen: Ale k tématu, mě, ač nejsem čarostřelec, stačí o zásobník navíc.



honza.pps
Příspěvky: 138

Příspěvek#42 » sob 13. úno 2016, 22:27

No, kluci, musim rict, ze nektere komentare me vazne pobavily :lol: Manzelce jsem to radeji necetl.
Mam taky jen dve suplata, navic jsem v MPi, tak radeji neco navic vezmu, i kdyz si nedovedu predstavit, ze vprostred situace laduju zasobnik :)

To coffee: "kantyna v obvykle kvalite" u nas v podniku znamena, ze je lepsi tam nejist :) Jak to je v tomto podniku? ;)

Jinak zena ma vlastni spunty. Taky strili, jen jeste nema ZP :mrgreen:

Diky za vase reakce..



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#43 » ned 14. úno 2016, 18:27

Kantýna je chválena, aspoň pokud já vím.
Po ránu párek v rohlíku, pak klobáska, gulášek, káva a čaj, když je teplo točené nealko (pivo). Už jsme katýnskýho přesvědčili, že radost udělá i upečený pišingr a jak chlapcům chutná. :lol:



mkram
Příspěvky: 5

Příspěvek#44 » úte 16. úno 2016, 12:30

Ivo, jsem moc sorry, že si to nezkusím. Bohužel s berlema by to nešlo. Příště nelyžovat
před prvním závodem. Ahoj M.K. 8-)



B.Ch.
Příspěvky: 1

Příspěvek#45 » stř 17. úno 2016, 15:23

Bohužel se musim odhlásit.
S pozdravem Bára Ch.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů