Spolutrénování IPSC



Jirik.fx
Příspěvky: 356

Příspěvek#16 » stř 1. úno 2017, 13:51

No já bych měl také zájem na spolutrénování IPSC. Sháním trenéra (rád mu zaplatím) a spolutrénující, těm platit nehodlám, ale nabízím k dispozici Lazeckou střelnici v Olomouci (místaje tam jdost a terčů snad také). Takže kdyby byl zájem o něco z výše uvedeného tak do SZ.

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#17 » stř 1. úno 2017, 14:39

tím to máš snazší, neb se pro letošek Moravský pohár vyvinul v level1



SlashKO
Příspěvky: 251
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#18 » stř 1. úno 2017, 15:53

Jirik.fx píše:No já bych měl také zájem na spolutrénování IPSC. Sháním trenéra (rád mu zaplatím) a spolutrénující, těm platit nehodlám, ale nabízím k dispozici Lazeckou střelnici v Olomouci (místaje tam jdost a terčů snad také). Takže kdyby byl zájem o něco z výše uvedeného tak do SZ.


Předám na tebe kontakt (řeknu mu o tvem příspěvku, zbytek zvládne sám :-) ) jednomu mému dobrému kamarádovi (jedna ze špiček evropské IPSC), možná by měl zájem, do lazců má kousek a většinou mu nedělá problém předávat zkušenosti :-)

Uživatelský avatar
Quirinus
Příspěvky: 346

Příspěvek#19 » stř 1. úno 2017, 16:42

Já radu od 4mika taky pochopil a proto nesháním nic víc než placeného trenéra na zatím jednorázový individuální trénink :) Zároveň můžu (na svoje náklady) zajistit venkovní střelnici u Prahy s omezeným terčovým vybavením (pár popperů, gongů a papírů). Za nabídky nebo kontakty do SZ předem děkuji. :)

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#20 » pát 3. úno 2017, 09:11

SlashKO píše:.......
Předám na tebe kontakt (řeknu mu o tvem příspěvku, zbytek zvládne sám :-) ) jednomu mému dobrému kamarádovi (jedna ze špiček evropské IPSC), možná by měl zájem, do lazců má kousek a většinou mu nedělá problém předávat zkušenosti :-)


to můžeš i veřejně, kluci na to mají www stránky i živnost http://www.nomiss.wz.cz/
http://www.4shooters.cz/STRELECKA-SKOLA-a6_0.htm



SlashKO
Příspěvky: 251
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#21 » pát 3. úno 2017, 10:16

Vidíš, to jsem nevedel :-D



Tomas1979
Příspěvky: 1

Příspěvek#22 » čtv 6. dub 2017, 20:52

Zdravim, je tu nekdo kdo by potrenoval spolecne v okoli Prahy IPCS? Mam i typ na strelnici kam jezdim, ale bohuzel nekdy to samotneho nebavi. Zavody jezdim Severocesky pohar a letos se chystam i trochu dale. Diky Tomas



BORN_TO_GRILL
Příspěvky: 43

Příspěvek#23 » pon 29. kvě 2017, 20:21

Zdravim, mel bych zajem trenovat. Nejaky zavod uz jsem absolvoval.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#24 » úte 21. srp 2018, 11:09

:uplynul rok a půl, a jsem tu s dotazem pro změnu já

kdo z Vás dotazujících se za tu dobu kam posunul a jakých zkušeností cestou nabyl, kolik a jakých kursů s jakými referencemi absolvovali, jaký výsledky to přineslo, kdo zapadl do jakýho klubu či snad i stihnul rozšířit základnu "asociace" ??
U těch co se dokázali odpíchnout od klávesnice, bych i uvítal nějaký feedback třeba na téma v čem jsem se mýlil,
což by mohlo být poučné pro případné další (více než jen teoretické) zájemce

Uživatelský avatar
Snake.360
Příspěvky: 66

Příspěvek#25 » úte 21. srp 2018, 12:32

4mike: já se zapsal do klubu IPSC v Plzni na Leiku. Prošel jejich kurzy obranné střelby Level I. a II. To mi dalo pěkný základ pro manipulaci se zbraní i možnosti jak cvičit.
Na trénink klubu se snažím chodit pravidelně jednou týdně, záleží jak práce dovolí. Zlepšení samozřejmě je,na soutěži to na bednu nebylo ale nemám vítězné ambice, spíš to beru jako koníčka a možnost zlepšení + k tomu to porovnání s ostatními střelci :-)



petras125
Příspěvky: 158

Příspěvek#26 » stř 22. srp 2018, 07:41

Já (jsem z Brna) jsem se o IPSC před nějakou dobou celkem zajímal. V Brně je bohužel problém, že do vzdálenosti 50 km není žádná IPSC střelnice a nenarazil jsem ani na žádný kurz nebo možnost spolutrénování. Po přečtení některých příspěvků na v tomto vlákně jsem došel k názoru, že komunita IPSC je totálně uzavřená a nepřístupná komukoliv zvenčí. Aktuálně se začínám zajímat o možnost pronájmu pískového lomu nedaleko od Brna, kde vlastník vlastní i přilehlé pozemky okolo. Jinak pro IPSC, jako každý jiný sport, platí, že pokud se uzavře, tak nedojde ke generační obměně a disciplína časem skončí. Zajímavé, že v jiných disciplínách je situace úplně odlišná díky Regionálnímu střeleckému centru mládeže.

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#27 » stř 22. srp 2018, 08:29

1/ když není zbytí, máš tréninky v nabídce Triggeru což je NULA km od Brna
2/ IPSC není olympijská disciplína, čili nemá strukturu placených bafuňářů a trenérů z veřejný či EU kasy
Naposledy upravil(a) 4mike dne stř 22. srp 2018, 08:33, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
strasidlo
Příspěvky: 77

Příspěvek#28 » stř 22. srp 2018, 08:33

Sice IPSC ani LOS nestřílím, ale kdybych o to měl zájem, určitě bych mohl. Protože přesně jak tu píše 4mike, je to jen o zájmu daného střelce. Nikdo na nikoho nečeká. Vlastní aktivita a přínos je vstupenka. Pasivních členů a žvanilů "mělo by se..." či jedno sezónních je až až. Když do google napíši IPSC Brno je tam toho spousta. Osobně mě zaujalo https://shootrange.cz/kurzy/strelecke-kurzy/zaklady-sportovni-strelby-nejen-ipsc/. Pokud to člověka opravdu chytne, nebude pro něho problém za tím jít. Pronájem pískovny je kanón na vrabce. Střelbě zdar.

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#29 » stř 22. srp 2018, 08:38

pískovna je super, pokud je zkolaudovaná jako střelnice :-)



petras125
Příspěvky: 158

Příspěvek#30 » stř 22. srp 2018, 09:40

Trigger samosebou znám - chodím tam drilovat k Alešovi Lufferovi každý týden. Shootrange nevypisují aktuálně žádné kurzy. Střelnici zamýšlíme jako neveřejnou venkovnou střelnici pro krátké kulové zbraně = kategorie A, třída 4, skupina K.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů