Holky na střelnici

Komentáře, zatím pouze k vybraným článkům


ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » čtv 14. čer 2012, 17:44

komentáře ke článku
Holky na střelnici

http://zbranekvalitne.cz/clanky/59-holky-na-strelnici



KarlosP
Příspěvky: 194

Příspěvek#2 » čtv 14. čer 2012, 18:08

Hezký zvyk, ale já vzal na střelnici přítelkyní (dceru naštěstí nemám) a byla to jedna z nejdražších chyb co jsem v životě udělal. Od té chvíle střílí se mnou. :-)

Uživatelský avatar
xmilanz
Příspěvky: 24

Příspěvek#3 » čtv 14. čer 2012, 19:11

jo jo, dokud jsem mel pistoli sam, tak to slo, ale jak si draha polovicka pořídila dutynu, tak se ty naboje ztraci nejak moc rychle :-D



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#4 » čtv 14. čer 2012, 22:33

Jojo, nekteri jsou nepoucitelni... staci kdyz vezmete zenskou do hospody a jak se vam najednou zvednou ucty :roll: :mrgreen:



TripleTap
Příspěvky: 62

Příspěvek#5 » čtv 14. čer 2012, 23:26

No co, radsi at to prostrili nez prokouri :-)

Uživatelský avatar
dagobert
Příspěvky: 146

Příspěvek#6 » pát 15. čer 2012, 13:17

Jo, dělám co můžu, tahám holky na střelnici, co to jen jde, od věku, kdy to jde. A na táborech je vždycky vzduchovka. :-D Holky střílí většinou líp než kluci, jsou totiž ukázněnější a narozdíl od kluků poslouchají, co se jím říká a chovají se podle toho.
Když se totiž podaří odchytit lidi v mladém věku, kdy jsou tvární, tak pak v dospělosti nemají odpor ke zbraním, i když z nich nejsou aktivní střelci. Takže když berete na střelnici tátu od rodiny, šťouchněte do něj, ať vezme i děcka od okamžiku, kdy unesou malorážku, tj. klidně i od šesti let.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » pát 15. čer 2012, 16:13

dagobert píše:ať vezme i děcka od okamžiku, kdy unesou malorážku, tj. klidně i od šesti let.

Jen upozorním, že dle § 59 smí děti (pod dohledem) střílet ze zbraní kategorie B nebo C až od 10 let.



matyman2
Příspěvky: 127

Příspěvek#8 » ned 17. čer 2012, 17:50

Dceru nemám, ale moje žena měla zprvu odpor ke zbraním. Jednou jsem jí vzal sebou na střelnici a ejhle. Vystřílela mi tam skoro všechny náboje, co jsem měl sebou a podotkla, že to bylo prima odpoledne a teďka už se učí ke zkouškám na ZP. Jen doufám, že si vybere pro začátek nějakou levnější pistoli. Ono dva lidi v jedné domácnosti a oba fandové do zbraní a střelby už docela dost leze do peněz :evil:

Uživatelský avatar
g-relax
Příspěvky: 557
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#9 » sob 21. zář 2013, 21:51

KarlosP píše:Hezký zvyk, ale já vzal na střelnici přítelkyní (dceru naštěstí nemám) a byla to jedna z nejdražších chyb co jsem v životě udělal. Od té chvíle střílí se mnou. :-)

matyman2 píše:Dceru nemám, ale moje žena měla zprvu odpor ke zbraním. Jednou jsem jí vzal sebou na střelnici a ejhle. Vystřílela mi tam skoro všechny náboje, co jsem měl sebou a podotkla, že to bylo prima odpoledne a teďka už se učí ke zkouškám na ZP. Jen doufám, že si vybere pro začátek nějakou levnější pistoli. Ono dva lidi v jedné domácnosti a oba fandové do zbraní a střelby už docela dost leze do peněz :evil:

Pánové, vstoupili jste do historie :) . Dnes Vás citovali LN v dnešním článku Ženy si našly nového koníčka: zbraně (Přístup povolen pouze uživatelům registrovaným na webu gunlex.cz).

Uživatelský avatar
fixfokus
Příspěvky: 568

Příspěvek#10 » ned 22. zář 2013, 07:50

Nebyl by taky odkaz přímo na článek v LN? Nějak se mi to nedaří najít...



jinda voyer
Příspěvky: 418

Příspěvek#11 » ned 22. zář 2013, 09:29

Taky jsem to zkoušel, ale vyšlo to v tištěné verzi a tak to není nikde na netu...leda by to někdo z těch novin naskenoval a uploadnul sem jako obrázek... :idea:

Uživatelský avatar
g-relax
Příspěvky: 557
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#12 » ned 22. zář 2013, 12:25

fixfokus, jinda voyer: Je problém se zaregistrovat na webu gunlex.cz? Členství v LEXu není podmínkou. S ohledem na smluvní podmínky s poskytovatelem monitoringu médií - společností Anopress IT, a.s. nesmíme články publikovat veřejně.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#13 » ned 22. zář 2013, 19:10

Taky páni z LN mohli uvést, odkud to citují :(

Uživatelský avatar
g-relax
Příspěvky: 557
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#14 » ned 22. zář 2013, 19:53

MarK: Byla to slečna/paní redaktorka LN :) .

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#15 » ned 22. zář 2013, 20:29

Jsem pro rovnoprávnost, takže řeknu, že to ji neomlouvá :D

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů