Stránka 1 z 1

Holky na střelnici

Napsal: čtv 14. čer 2012, 17:44
od ZbraneKvalitneCZ
komentáře ke článku
Holky na střelnici

http://zbranekvalitne.cz/clanky/59-holky-na-strelnici

Re: Holky na střelnici

Napsal: čtv 14. čer 2012, 18:08
od KarlosP
Hezký zvyk, ale já vzal na střelnici přítelkyní (dceru naštěstí nemám) a byla to jedna z nejdražších chyb co jsem v životě udělal. Od té chvíle střílí se mnou. :-)

Re: Holky na střelnici

Napsal: čtv 14. čer 2012, 19:11
od xmilanz
jo jo, dokud jsem mel pistoli sam, tak to slo, ale jak si draha polovicka pořídila dutynu, tak se ty naboje ztraci nejak moc rychle :-D

Napsal: čtv 14. čer 2012, 22:33
od mobil-man
Jojo, nekteri jsou nepoucitelni... staci kdyz vezmete zenskou do hospody a jak se vam najednou zvednou ucty :roll: :mrgreen:

Napsal: čtv 14. čer 2012, 23:26
od TripleTap
No co, radsi at to prostrili nez prokouri :-)

Re: Holky na střelnici

Napsal: pát 15. čer 2012, 13:17
od dagobert
Jo, dělám co můžu, tahám holky na střelnici, co to jen jde, od věku, kdy to jde. A na táborech je vždycky vzduchovka. :-D Holky střílí většinou líp než kluci, jsou totiž ukázněnější a narozdíl od kluků poslouchají, co se jím říká a chovají se podle toho.
Když se totiž podaří odchytit lidi v mladém věku, kdy jsou tvární, tak pak v dospělosti nemají odpor ke zbraním, i když z nich nejsou aktivní střelci. Takže když berete na střelnici tátu od rodiny, šťouchněte do něj, ať vezme i děcka od okamžiku, kdy unesou malorážku, tj. klidně i od šesti let.

Re: Holky na střelnici

Napsal: pát 15. čer 2012, 16:13
od MarK
dagobert píše:ať vezme i děcka od okamžiku, kdy unesou malorážku, tj. klidně i od šesti let.

Jen upozorním, že dle § 59 smí děti (pod dohledem) střílet ze zbraní kategorie B nebo C až od 10 let.

Re: Holky na střelnici

Napsal: ned 17. čer 2012, 17:50
od matyman2
Dceru nemám, ale moje žena měla zprvu odpor ke zbraním. Jednou jsem jí vzal sebou na střelnici a ejhle. Vystřílela mi tam skoro všechny náboje, co jsem měl sebou a podotkla, že to bylo prima odpoledne a teďka už se učí ke zkouškám na ZP. Jen doufám, že si vybere pro začátek nějakou levnější pistoli. Ono dva lidi v jedné domácnosti a oba fandové do zbraní a střelby už docela dost leze do peněz :evil:

Re: Holky na střelnici

Napsal: sob 21. zář 2013, 21:51
od g-relax
KarlosP píše:Hezký zvyk, ale já vzal na střelnici přítelkyní (dceru naštěstí nemám) a byla to jedna z nejdražších chyb co jsem v životě udělal. Od té chvíle střílí se mnou. :-)

matyman2 píše:Dceru nemám, ale moje žena měla zprvu odpor ke zbraním. Jednou jsem jí vzal sebou na střelnici a ejhle. Vystřílela mi tam skoro všechny náboje, co jsem měl sebou a podotkla, že to bylo prima odpoledne a teďka už se učí ke zkouškám na ZP. Jen doufám, že si vybere pro začátek nějakou levnější pistoli. Ono dva lidi v jedné domácnosti a oba fandové do zbraní a střelby už docela dost leze do peněz :evil:

Pánové, vstoupili jste do historie :) . Dnes Vás citovali LN v dnešním článku Ženy si našly nového koníčka: zbraně (Přístup povolen pouze uživatelům registrovaným na webu gunlex.cz).

Re: Holky na střelnici

Napsal: ned 22. zář 2013, 07:50
od fixfokus
Nebyl by taky odkaz přímo na článek v LN? Nějak se mi to nedaří najít...

Re: Holky na střelnici

Napsal: ned 22. zář 2013, 09:29
od jinda voyer
Taky jsem to zkoušel, ale vyšlo to v tištěné verzi a tak to není nikde na netu...leda by to někdo z těch novin naskenoval a uploadnul sem jako obrázek... :idea:

Re: Holky na střelnici

Napsal: ned 22. zář 2013, 12:25
od g-relax
fixfokus, jinda voyer: Je problém se zaregistrovat na webu gunlex.cz? Členství v LEXu není podmínkou. S ohledem na smluvní podmínky s poskytovatelem monitoringu médií - společností Anopress IT, a.s. nesmíme články publikovat veřejně.

Napsal: ned 22. zář 2013, 19:10
od MarK
Taky páni z LN mohli uvést, odkud to citují :(

Re: Holky na střelnici

Napsal: ned 22. zář 2013, 19:53
od g-relax
MarK: Byla to slečna/paní redaktorka LN :) .

Napsal: ned 22. zář 2013, 20:29
od MarK
Jsem pro rovnoprávnost, takže řeknu, že to ji neomlouvá :D