Nový web loslex.cz

Připomínky k los.zbranekvalitne.cz
Uživatelský avatar
Jarda K
Příspěvky: 186

Příspěvek#76 » čtv 14. bře 2024, 06:48

2 ilicz: Jako člověk PC vědama nepolíbený děkuji. Tak on průšvih je někde úplně jinde. Domníval jsem se, že u e-mailové adresy se neřeší velké a malé písmeno. A tak si naivně nyní myslím, že je to v tom.
Prapodivné mi přijde, že na systému na těchto stránkách problém nebyl. Asi jsem zadal e-mail vyjímečně ze všeho nejvíc nejsprávněji... (bordel u mě, to je radost)
Omlouvám se.

Uživatelský avatar
Jarda K
Příspěvky: 186

Příspěvek#77 » čtv 14. bře 2024, 07:01

Po 15 minutovém boji "vemeno z ryby" hlásí, že bylo verifikováno! (Nejvíc člověka nasere vlastní blbost. Nejhorší je, že lepší už to nebude...)

Omlouvám se

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2239

Příspěvek#78 » čtv 14. bře 2024, 07:44

A jestli jde snadno vyjet seznam nicků, kde nedošlo k ověření účtu, nestálo by za to vyvěsit ho sem ?
Asi nebude prázdný ...
Pokud tedy ty nicky a údaje u nich jsou relevantní ....

A asi neškodí, když něco nejde, hledat nejdříve chybu u sebe a s časovou rezervou. Naprostá většina IT problémů je mezi klávesnicí a židlí.

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 550
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#79 » čtv 14. bře 2024, 07:51

Muze se stat každému, mě nevyjímaje. :) Nevěš hlavu :wink:.

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 550
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#80 » čtv 14. bře 2024, 07:53

kolombo píše:A jestli jde snadno vyjet seznam nicků, kde nedošlo k ověření účtu, nestálo by za to vyvěsit ho sem ?
Asi nebude prázdný ...
Pokud tedy ty nicky a údaje u nich jsou relevantní...


Nešlo.



dan
Příspěvky: 316

Příspěvek#81 » čtv 14. bře 2024, 09:47

... a az (jednou) doresis vsechny funkcni zalezitosti, nebudes mit do ceho pichnout a budes se nudit, zkus zohlednit, ze nekteri z nas jsou paranoidni. O kazdem mem pohybu na strankach jsou informovany dva ruzne zahranicni subjekty. U obou by pouzite zdroje mohly byt ulozeny i lokalne, neni nutne je tahat z ciziho serveru. No a nejmene na jedne strance je informovan i Google ...

Neni to nijak urgentni, to, ze funkcnost ma prednost pred bezpecnosti i soukromim plati dokonce i u bankovnich systemu. Ja vim, je to lidova strelba. A slusnej lid nema duvod cokoliv skryvat ...

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 550
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#82 » úte 16. dub 2024, 08:57

Po nějaké době opět přinášíme novinky z webu LOSLEX:
  • Ve výsledkové listině nyní zobrazujeme i střelce, kteří závod z nedokončili z důvodu diskvalifikace. Není to proto, že bychom chtěli takové střelce nějak dále veřejně zahanbovat, je to potřeba pro správné počítání vyhlašovaných divizí v závodě - pro vyhlášení divize je určující kolik závodníků se jí zúčastní, ne kolik ji dokončí.
  • Pro závody typu Hodnocené střelby jsme upravili zobrazení tak, aby byly výsledky počítány tak, jak stanovuje Nařízení vlády 255/2021 Sb.
  • Opravili jsme zpracování výsledků závodu exportovaných z PractiScore na IPhone.
  • Největší a nejvíce viditelnou změnou je přidání možnosti dynamicky filtrovat seznam závodů. Filtr umožňuje omezit seznam podle typu závodu (např. Pohár, Klubovka, LOSík...), druhu zbraně (krátká dlouhá, brokovnice), kraje a/nebo konkrétní střelnice na které se závod koná. Dále si můžete zobrazit pouze závody s probíhající registrací, samozřejmě je tu i možnost skrýt závody již proběhlé. Stav filtrů se ukládá do session prohlížeče každého návštěvníka webu, takže není nutné požadovaný filtr klikat s každým jednotlivým zobrazením seznamu závodů.
  • I v případě skrytí již proběhlých závodů ale na začátku seznamu zůstanou zobrazeny závody, které proběhly v posledních třech dnech. Závodníci se tak k výsledkům aktuálních závodů dostanou bez nutnosti dalšího filtrování.

LOSLEX_news_20240416.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



ossan81
Příspěvky: 75

Příspěvek#83 » úte 16. dub 2024, 09:26

Paráda, díky!



Prcek
Příspěvky: 297

Příspěvek#84 » úte 16. dub 2024, 09:28

Fajn změny, přesně tyhle se hodí :thumbup:

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2239

Příspěvek#85 » úte 16. dub 2024, 13:10

Ještě by se hodil filtr podle pořadatele, kdyby to bylo možné :-)

Ale už teď je to parádní, díky :-)

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2233

Příspěvek#86 » úte 16. dub 2024, 13:40

Já bych dal ještě filtr podle toho, jestli je tam registrovaný ten či onen závodník, podle počtu situací, podle toho, ve který den v týdnu se to koná, podle maximálního počtu lidí, podle počtu přihlášených, podle okresů, podle vzdálenosti od vlakového nádraží, podle vzdálenosti od autobusové zastávky, podle vzdálenosti od mnou definovaného bodu, podle dostupnosti kantýny, podle dostupnosti WC, podle povinnosti baterku, podle délky popisu závodu, podle počtu sponzorů a samozřejmě podle startovného - tam samozřejmě jak LEX tak neLEX, no a samozřejmě dámy si mohou nastavit vlastní měsíčkový kalendář a filtrovat podle toho, kdy mají a nemají své dny.

Tak, všechny <>oviny už jsou snad napsaný, tak snad další nikoho nenapadnou a můžeme zase v klidu řešit potřebné funkce.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2239

Příspěvek#87 » úte 16. dub 2024, 14:17

Koukám, že mne nenapadla spousta možných vylepšení filtrů, díky za inspiraci :-)

To WC a kantýna by se hodila :-)
A u WC by byla dobrá informace, jestli bude otevřené a nebo jestli se musí urazit zámek sekerou :-D

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2233

Příspěvek#88 » pát 26. dub 2024, 06:41

Pro jistotu - filtr dle pořadatele jde udělat vyplněním jména pořadatele, nebo jeho části, do Hledání v názvu závodu" (pokud pořadatel uvádí, jako Antares, své jméno). Případně přes Ctrl-F.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2239

Příspěvek#89 » pát 26. dub 2024, 08:05

Ještě mne napadl jeden šikovný filtr:

Volba "Zobrazit moje registrace"

Ale není to akutní ani nutné a už takhle je ten web o 110% lepší, než předchozí systém.



monk
Příspěvky: 182

Příspěvek#90 » pát 26. dub 2024, 09:34

jak to myslis, jako tam kde jsi byl nebo mas byt?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti