Trezory, schránky, skříně a jiná zabezpečení zbraní.

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 754

Příspěvek#3001 » úte 31. kvě 2022, 11:05

Sobiho píše: Otázka je jen v čase a hluku. A překonání je v rámci max minut.
No pěkný, hned mám větší důvěru ve svou "pevnost"

:lol: a zanecháváš za sebou pokusné objekty nepoškozené? předpokládám že jo, jinak by tě asi nikdo nenechal si to na svých trezorech zkoušet?


No popravdě je to i o konstrukcích jiných a ne jen trezorových :-D No spíš to pak jde do šrotu :-D
Ale máme na to alibi: "Nebezpečí z prodlení!" :-D



Piggy
Příspěvky: 1835

Příspěvek#3002 » úte 31. kvě 2022, 15:47

Jestli myslíš něco na způsob hasiče s motorovou rozbruskou, tak kdysi jsem viděl takto otevírat bezpečnostní dveře: byl to kravál jak startující bombardér a ten snop jisker osvítil celý barák.
Jak říkali mí známí pyrotechnici: každé dveře jdou otevřít, akorát potom už nejdou zavřít.
Abych nebyl moc OT: pokud se bavíme o zabezpečení zbraní, myslí se tím nanejvýš proti vlamači obecnému

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 754

Příspěvek#3003 » úte 31. kvě 2022, 20:01

JJ tak něco :-D

Jinak zpět, zabezpečení oken a dveří je prvořadé, otevřená ventilačka jako klíč z venku v zámku. A k trezorum. Když nás ve firmě vykradli, tak jsme měli trezor Safetronic ZSL 75 no a prostě ho odnesli, neb hmoždinky nic neudrželi. No našli ho 300m za firmou v remízku a ani se do něj blbci nedostali. No a když se pak vratil, tak jsem do otvorů pro kotvení strčil šrouby a ty propojili pásovinou a celé sme to obetonovali +12cm samozhutnitelnym betonem. No stavěli jsme to v 6ti lidech a teď s ním nikdo nehne. Podobný postup je v plánu doma :-)



Indian1
Příspěvky: 1

Příspěvek#3004 » ned 3. črc 2022, 18:56

Nevite co se děje s cenou trezoru? Chtel jsem si poridit jeden na 5 ks a ze dne na den z 8 k na 13k?

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#3005 » ned 3. črc 2022, 19:08

ceny materiálu, ceny energií, požadavky na zvyšování platů a nízké prodeje... ostatně i nějací výrobci zkrachovali



Střelec
Příspěvky: 1645

Příspěvek#3006 » ned 3. črc 2022, 22:00

Asi bych to okomentoval větou z jednoho našeho filmu, jen čtvrthodinu bych zaměnil za jiný, delší, časový údaj: "Ale o tom zde už dobré dva roky hovoříme, Mlho!"
Trezory, auta, stavební materiál, nic nového. Stačí nežít v bublině, aby si toho člověk všiml.

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 754

Příspěvek#3007 » pon 4. črc 2022, 08:37

No já objednal Safetronic ZSL65 před cca 14dny za 9,4 teď už stoji nejlevnější 10,5



LSoft
Příspěvky: 15

Příspěvek#3008 » úte 5. črc 2022, 07:30

Pánové, nemá prosím někdo z vás trezor Rottner Yukon 8 EL S1 ?
Zajímalo by mě, jestli při mačkání tlačítek ten elektronický zámek pípá či nikoliv, popř. pokud pípá, tak jestli lze to pípání vypnout. Když si budu chtít ve 4 ráno vzít něco ze skříně, tak abych tím pípáním nebudil zbytek baráku.
Díky.



charvi
Příspěvky: 82
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3009 » úte 5. črc 2022, 08:07

LSoft píše:Pánové, nemá prosím někdo z vás trezor Rottner Yukon 8 EL S1 ?
Zajímalo by mě, jestli při mačkání tlačítek ten elektronický zámek pípá či nikoliv, popř. pokud pípá, tak jestli lze to pípání vypnout. Když si budu chtít ve 4 ráno vzít něco ze skříně, tak abych tím pípáním nebudil zbytek baráku.
Díky.



Pokud tam máš zámek od M-locku (pravděpodobně EM2020), tak tam zvuk vypnout nejde.



LSoft
Příspěvky: 15

Příspěvek#3010 » úte 5. črc 2022, 08:39

Podle obrázku to vypadá na ten EM2020 a ten pípá furt. Škoda. Asi kvůli tomu pípání budu muset pořídit spíš trezor s mechanickým zámkem... Ale u toho mě zase irituje ten klíč, resp. starost o něj...
Přitom to vypnutí pípání je taková jednoduchá a podle mě velmi praktická věc. Signalizaci by stačilo udělat jednou blbou LEDkou.



charvi
Příspěvky: 82
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3011 » úte 5. črc 2022, 09:04

LSoft píše:Podle obrázku to vypadá na ten EM2020 a ten pípá furt. Škoda. Asi kvůli tomu pípání budu muset pořídit spíš trezor s mechanickým zámkem... Ale u toho mě zase irituje ten klíč, resp. starost o něj...
Přitom to vypnutí pípání je taková jednoduchá a podle mě velmi praktická věc. Signalizaci by stačilo udělat jednou blbou LEDkou.



A proto na naše trezory dáváme takové, u kterých zvuk vypnout jde ;)



LSoft
Příspěvky: 15

Příspěvek#3012 » úte 5. črc 2022, 09:16

Naše trezory... Ty seš výrobce trezorů? Sem s odkazem na Tvůj e-shop :)
Resp. potřebuju trezor na dlouhé zbraně, který má nepípající elektronický zámek a vnitřní půdorysný rozměr alespoň 350 x 270 mm (Š x H). A pokud bude jako bonus splňovat nějakou bezp. třídu, tak taky fajn :)
Jo a ještě aby měl na zádech díry na přidělání do zdi.



charvi
Příspěvky: 82
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3013 » úte 5. črc 2022, 09:37

Já nemůžu ani naznačovat :)) koukni do profilu

Uživatelský avatar
Destructor
Příspěvky: 684

Příspěvek#3014 » čtv 7. črc 2022, 21:23

Nešel by ten bzučák odpojit?
Ale chápu že u nové věci je lepší rovnou koupit zámek s možností odpojení této funkce.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2955

Příspěvek#3015 » čtv 7. črc 2022, 22:36

nevím, jak, ale bzučák musí jít odpojit jeho vypájením nebo přestříhnutím jeho jednoho ze dvou drátů. Zámek půjde snad vymontovat ven snadno (nějak ho montovat museli a museli myslet na jeho výměnu. Mohl by tam být bzučák jako pc speaker do základní desky ppočítače např. https://i5.walmartimages.com/asr/1dcf04 ... 3de7a.jpeg

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti