Trezory, schránky, skříně a jiná zabezpečení zbraní.



oldschool
Příspěvky: 18

Příspěvek#1891 » pon 22. led 2018, 18:21

Justra ZJ 5 "DoDo" - poličky z 10 mm překližky, na dveře látkou očalouněná překližka s gumovým prošitým páskem na zásobníky a LED pásek na boku jako osvětlení.
Na horní dřevěnou poličku můžu postavit a zarazit do pěny dvě krátké.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



king
Příspěvky: 93
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1892 » stř 31. led 2018, 16:04

Mam Justru s hloubkou 30cm a je to malo. Teda malorazka s optikou i dvojnozkou se tam vejde, ale jen tak tak. Jinak OK.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2982

Příspěvek#1893 » čtv 22. bře 2018, 21:53

zalíbila se mi skřín WSA 9 COMBI s el. zámkem (velikost na 9 zbraní, resp. 6 + úložné prostory, 12 000 kč). Dá se v ČR koupit něco cenově ještě příznivnějšího (tato velikost, el. zámek, atest do 10 zbraní)? nenašel jsem žádnou konkurenci... Cíl je plnit literu zákona + uživatelská přívětivost / praktické provedení. Echtovní věci a tlouštky plechu pro můj pocit nevyužiju. Ani tu schránku nahoře uzamykatelnou (!) nevyužiju.

WSA combi specs http://eshop.wico.cz/jednoplastove-zbra ... brani.html



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#1894 » pát 23. bře 2018, 01:47

Mám ji něco přes rok a dneska bych zpětně rovnou bral WSA 10 Kombi - k těm poličkám se totiž docela blbě leze, když máš trezor u zdi a dveře nemůžeš otevřít dokořán. Pokud máš místo a finance na tu WSA10 a neseženeš nic příznivějšího, tak ji ber, ten prostor navíc mi dneska chybí.

Nicméně ty trezory Justra nevypadají vůbec marně (viz příspěvek oldschoola o kousíček výš) a existují varianty bez uzamykatelné skříňky. Zkušenost s nimi ovšem nemám.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2982

Příspěvek#1895 » pát 23. bře 2018, 02:08

Čím chybí?



Tommy00
Příspěvky: 40

Příspěvek#1896 » pát 23. bře 2018, 08:49

Pravděpodobně to myslí tak, že WSA 9 je mu dnes malá a měl zrovna vzít WSA 10.
Pod to se taky podepíšu - vlastní zkušenost s WSA 7 a teď WSA 10. Pokud ti to finance a prostor dovolí, ber ten větší, za čas může nastat situace, kdy v menším trezoru bude docházet místo.



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#1897 » pát 23. bře 2018, 08:54

Jak otvírám dveře jen na 90 stupňů (kvůli zmíněné zdi), tak se mi do poliček špatně dávají věci. Prakticky tam nemůžu dát zbraně, aniž bych ťuknul do dveří nebo přepážky, Zároveň jsou ty poličky poměrně úzké, takže tam nemůžu pohodlně dát větší pistoli (konkrétně 1911). Nic z toho není tragický problém, věci tam prostě dávám opatrně, zbraně tam dávám v kufříku nebo hodně opatrně. Ale kdybych se mohl vrátit v čase, vezmu ten větší, protože pak by ten prostup k poličkám byl větší a pohodlnější poličky samotné taktéž. Ne že bych tam nemohl dát věci, které potřebuju, ale měl bych větší komfort používání a (navíc bych nemusel pořád řešit, co se kam vejde a zároveň aby to bylo po ruce, ty větší poličky by prostě bodly po všech stránkách)...



gava
Příspěvky: 1

Příspěvek#1898 » pát 23. bře 2018, 09:35

Zavolal jsem do společnosti Wico a nechal si poličky udělat na druhé straně, udělají co budete potřebovat.



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#1899 » pát 23. bře 2018, 09:36

To je pravda, akorát se může zvednout doba čekání - když mají zrovna období frmolu, tak jim to prý docela trvá (nemůžu soudit, bral jsem tovární provedení, ale někdo to v tomhle vlákně psal).



Sody
Příspěvky: 316

Příspěvek#1900 » pát 23. bře 2018, 11:32

Já si koupil na začátku WSA5. Kdybych trezor kupoval teď, tak vezmu určitě nějaký model s poličkami. Do horní schránky se moc krátkých zbraní a střeliva nevejde. A mít to "na zemi" v krabicích není moc komfortní...
Vyřešlil jsem to nákupem druhého "malého" trezoru na krátké a na náboje.
http://www.safetronics.cz/ZSL-43/159-Se ... -ZSL-43-ME
Ale má to i svoje výhody. Dva "malé" trezory doma umístím lépe než jeden velký, nemám všechna vejce v jednom košíku a dva certifikované trezory = 20 zbraní :-)



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#1901 » ned 25. bře 2018, 17:58

Mám Safetronic Maxi 5 PMK. Na 3 dlouhé a x krátkých do políček. Slušný vzhled a u dlouhých dost místa í pro uložení s optikou. Jen škoda že jsem se ulakomil a nekoupil í s elektronickým zámkem. Ten mechanický je trošku míň praktický.



juraj1
Příspěvky: 489

Příspěvek#1902 » pon 2. dub 2018, 22:26

Zdravim, nevite jak to ma firma WICO s rozvozem? Pokukuju po WSA 9 kombi a potreboval bych to dostat z Decina na Ostravsko. Pripadne jestli nemate tip na podobny trezor do 10K na Ostravsku.



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#1903 » úte 3. dub 2018, 06:11

kupoval sem tady: http://www.obchod-3mh.cz/trezory-na-dlouhe-zbrane/ rozvoz po ČR za 800,- bral sem WSA 10, protože WSA5 už mi nestačil na některý maji i dopravu zdarma



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#1904 » úte 3. dub 2018, 06:59

Já to kupoval přímo od WICO a rozvoz stál podobně, jako to měl notobi. Doručili to ke dveřím, do bytu jsem to už musel dostat sám.



Střelec
Příspěvky: 1667

Příspěvek#1905 » úte 3. dub 2018, 07:19

Doručují to přes PPL a cena vzhledem k váze a velikosti je odpovídající, zabalené to bylo dobře, sem tam mají akci na dopravu zdarma po ČR.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů