Trezory, schránky, skříně a jiná zabezpečení zbraní.



Střelec
Příspěvky: 1683

Příspěvek#3481 » úte 7. kvě 2024, 16:51

Možná někde najdu ještě fakturu, ale zrovna WSB10 jsem v této kombinaci kupoval asi před 10 lety. Možná hraje roli, kdy to kupoval.



tomas fuk
Příspěvky: 838

Příspěvek#3482 » úte 7. kvě 2024, 16:54

Jo, vsechno je mozne. Ceny rostou kazdym rokem. Nasel jsem fotku jeho stitku a je tam rv. 2015 a vyrobni cislo 3. Kdy ho kupoval nevim, musel bych se ho zeptat.



MojeTikka
Příspěvky: 1617

Příspěvek#3483 » úte 7. kvě 2024, 17:16

Nezapomente, jak vyskocila cena zeleza pote, co probehl kovit a hned nato jsme vtipne uvalili sankce na naseho dodavatele zelezne rudy. Dneska je cena zeleza o parnik jinde, nez pred deseti lety.



Neptun
Příspěvky: 68

Příspěvek#3484 » úte 7. kvě 2024, 17:27

Já měl WICO WSA5 variant se zámkem na klíč, s tím že si jednou pořídím něco většího. Problém žádný, zpracování asi odpovídající ceně. Vše fungovalo jak má. Jen jsem zjistil, že klíč nechci, protože ho prostě někde mít musíš, kód máš jenom v hlavě. Až jsem konečně měl pořešené místo, tak jsem přestal hrát skládací tetris (již byl problém dovnitř vše naskládat) a pořídil jsem trezor v P-kovo v Brně u pana Kabelky. A velká spokojenost. Je tedy pravda, že to není jednoplášťová plechovka, takže z ceny se mi napřed ježily chlupy, ale zpětně jsem rád a myslím, že to byl vhodně investované finance. V ceně i dovezli, dali namísto a přikotvili. Bonus je certifikace do 20 zbraní a to že se tam doopravdy vejdou ;)
jo a díky bohu jsem to stihnul sice už lehce dráž, ale ne za dnešní ceny, jak píše Moje Tikka...

Uživatelský avatar
erteple
Příspěvky: 249

Příspěvek#3485 » úte 7. kvě 2024, 18:05

getsome píše:
erteple píše:Srovnání mám s výrobcem severně...

Děčín je technicky severně od Prahy, takže by to sedělo na dříve zmíněné Wico, dneska už Charvát. A ten má ceny o kus jinde než Justra (viz dvojnásobek za elektronický zámek).


Tak jsem to vyhrabal a je to ještě Čiviš kovo (Řevničov, takže spíš západ), ale stačila mi od roku 2009, takže zase nejsem takový gun nut, jak jsem si myslel :)



Sam Jr.
Příspěvky: 232

Příspěvek#3486 » stř 8. kvě 2024, 20:29

Kolegové, koupil jsem druhý trezor z druhé ruky s el. zámkem a není k němu bohužel nouzový klíč. Podle štítku je to slovenskej FONAR / Safetronics, pravděpodovně rok 1999. Je tam značkový zámek Mauer 74041 na motýlkový klíč - pod tím stříbrným páskem. Dotaz zní, jestli má někdo zkušenosti s výrobou chybějícího klíče nebo jestli bude ve výsledku levnější/rychlejší celý zámek prostě vyměnit za nový? Kdyby někdo věděl, co je to za model trezoru, měl návod, nějaký prospekt atd. budu rád, díky
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



iloveguns
Příspěvky: 1460

Příspěvek#3487 » čtv 9. kvě 2024, 07:30

Nový zámek Mauer 74041 stojí 1500 Kč a jsou k němu klíče dva. Výroba jednoho náhradního klíče obvykle stojí 600 - 800 Kč.

https://www.novelobrno.cz/trezory-a-sej ... 1-5708.htm



Sam Jr.
Příspěvky: 232

Příspěvek#3488 » čtv 9. kvě 2024, 19:43

Poptám pár firem v Brně a uvidíme :) zámek sem našel i za 1200,- když jen matrice na klíč stojí 250,- tak to stejně asi dopadne výměnou.

Jinak vnitřek s motorizovaným zámkem to je mazec :D
IMG_20240508_131457xxx.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host