Trezory, schránky, skříně a jiná zabezpečení zbraní.

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#2251 » ned 14. črc 2019, 17:36

jo, jasněže je to kvůli oddělenému střelivu...
ale jednak se mi tam rozhodně nevleze a pak nevidím důvod pro extra zámek



SC1
Příspěvky: 367

Příspěvek#2252 » ned 14. črc 2019, 19:48

Jak říkám, praktická využitelnost je asi nulová. Leda že byste tam chtěli schovat nějaké peníze či dokumenty, které třeba nechcete, aby přišly do přímého styku s výpary z olejů...



picha42
Příspěvky: 80

Příspěvek#2253 » čtv 18. črc 2019, 21:53

Zdravím, potřeboval bych si do trezoru (WSA 5) nějakým způsobem přidělat poličku, kterou v případě potřeby bych mohl vyndat .. Jakým způsobem by se tam dala přidělat anižbych vrtal nebo poškodil trezor ??

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2955

Příspěvek#2254 » čtv 18. črc 2019, 22:46

Držící základnu z Magnetické držáky, nebo kvalitní lepící páska



Hribek
Příspěvky: 104

Příspěvek#2255 » pát 19. črc 2019, 05:16

To záleží kam ji chceš dát. Mám WSA7 a dělal jsem poličku dolů pod pušky - aby byly výš. Ohnul jsem dva plechy a na ně přišrouboval na míru uříznutý kus MDF desky. Potáhl jsem to černým filcem, vypadá to hezky, účel to plní a dole pod tou poličkou vznikl úložný prostor kde skladuju střelivo. Na pravou stranu trezoru jsem si vyrobil poličky z plechu na drobnosti, nalakoval jsem je stejnou barvou jako trezor a k trezoru jsem je normálně přišrouboval. Dle vyjádření výrobce které mi na můj dotaz zaslal není problém plášť trezoru za tímto účelem provrtat, ale ty díry nesmí být volné, musí být vždy "nějak zadělané" ( citace ). Krátké mám navěšené na vnitřní straně dveří. Jinak jak píše audis a nebo neodymový magnet je jistota.



picha42
Příspěvky: 80

Příspěvek#2256 » pát 19. črc 2019, 07:00

prosimtě mohl bys mi to vyfotit pro představu ??



tatra21
Příspěvky: 344

Příspěvek#2257 » pát 19. črc 2019, 15:09

Použil jsem na poličku magnety, odkaz je v tomto vláknu výše, nemusí se nic vrtat. Policka je z překližky a na to jsem uriznul měkkou vrstvu z podložky pod akvárium z Hornbachu, vyšlo to na pár korun



Hribek
Příspěvky: 104

Příspěvek#2258 » ned 21. črc 2019, 13:52

picha42: Jasně, tady jsou fotky:

Obrázek

Obrázek



Anthony
Příspěvky: 4

Příspěvek#2259 » sob 27. črc 2019, 13:48

Zdravím, chtěl bych vás požádat o radu. Je možné aby dva lidé, se stejným místem trvalého pobytu, používali jeden trezor pro své zbraně? Děkuji

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#2260 » sob 27. črc 2019, 14:37

Imho, pokud maji oba nezavisly pristup, nesplnuje legislativu. Viz prenechani zbrane



Piggy
Příspěvky: 1835

Příspěvek#2261 » sob 27. črc 2019, 18:12

Už se to tu řešilo. Pro Cčkové zbraně není problém, pro Bčkové musí mít každý povolení držet/nosit zbraně toho druhého.



Anthony
Příspěvky: 4

Příspěvek#2262 » ned 28. črc 2019, 21:31

Díky za info

Uživatelský avatar
Shirako
Příspěvky: 212

Příspěvek#2263 » sob 7. zář 2019, 16:53

Tak WSA3 je doma. Co si trochu nadávám, že při stěhování mě rovnou nenapadlo vysadit dveře. Má skoro 50 kilo a dveře aspoň 15 a táhnout to sám do 3. patra, to jsem si dal.
První dojmy? Výběr barev je dobrý, sice jsem přímo na černou musel čekat, než vyrobí, ale i tak možnost oceňuji. Masivní trezůrek a parádně úzký (pouze 27cm na šířku) na 3 dlouhé + pár krabiček nábojů. Co mi vadí je ta polička? No to je opravdu nedomyšlenost a zkusím napsat výrobci, jeslti se nad tím nechce zamyslet. Nevejde se tam na délku ani standardní krabička S&B lugerů.... Na to tam chybí cca 1cm posunutí dozadu aby bylo vše OK. Bohužel to samé platí i o mé krátké. Ta se tam naležato vejde, ale bez kydexového pouzdra...No nic.... Dlouhé zatím nemůžu posoudit, protože na svojí dlouhou teprve čekám. Ale na stojato se tam vejdou dlouhé do cca 120cm celkem.
Mechanismus zámku nemůžu zatím posoudit, to až po delším používání, ale nevypadá že by to chtěl hned tak zabalit.
A to hlavní, splňuje certifikaci pro 10 zbraní a 10tis nábojů. Certifikát vám přijde spolu s trezorem a navíc je štítek nalepený i uvnitř.
A pokud si ho budete kupovat tak jenom pozor. Přímo nákup přes výrobce není tou nejvýhodnější metodou (celkem zvláštní, že?)

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#2264 » sob 7. zář 2019, 17:33

Shirako píše:Bohužel to samé platí i o mé krátké. Ta se tam naležato vejde, ale bez kydexového pouzdra...No nic....

udělej si držák na pouzdro na dveře (stačí magnety, jestli máš kovové klipy), nebude ti to zabírat místo
...sám ji mám na magnetech pod poličkou a na dveřích zásobníky

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 515

Příspěvek#2265 » sob 7. zář 2019, 17:50

Já jsem za tu pidi poličku rád. Na délku tam sice krabičky o kousek přečuhují, ale dveře se zavřou.
No a díky mezeře vzadu se dovnitř s přehledem vleze i Mosin s délkou 1232 mm.

Zbytek nábojů (asi 600 ks 7,62x39 sypaných v pytlících) + 3 zásobníky do 58čky + revolver v tašce mám vzadu dole a pak vepředu mezi brokovnicí a 58čkou několik krabiček nábojů do brokovnice + pár do revovleru. Takhle se dá vyrovnat slušnej komínek nábojů.

Obrázek
Obrázek

// Teď mám v plánu vyzkoušet toto:

http://kutil-florenc.cz/magneticky-hak-magnet-neodym-NdFeB-p4322

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů