trezorová mistnost

Uživatelský avatar
Mirasis
Příspěvky: 32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#46 » stř 5. úno 2014, 01:49

Guneboo má trezorové místnosti ve dvojce, to znamená, že musí mít i dveře poptal bych se tam http://www.gunnebo.com/cz/products/vaul ... etailsinfo



Dukemen
Příspěvky: 32

Příspěvek#47 » stř 5. úno 2014, 01:58

Diky zkusim je jinak mistnost uz, je rozvrzena :)

Uživatelský avatar
Mirasis
Příspěvky: 32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#48 » stř 5. úno 2014, 02:02

Není žač a držím pěsti :)

Uživatelský avatar
malyLibor
Příspěvky: 44

Příspěvek#49 » pát 4. bře 2016, 21:15

Už několik týdnů řeším problém trezorových dveří. Řekl jsem si, že než kupovat nějakou trezorovou skříň, která sice má glejt, ale v podstatě nic nechrání, bude lepší udělat si trezorovou místnost. Místnost mám, ale potřeboval bych sehnat dveře. Nemáte někdo přehled, která firma dělá trezorové dveře v I. bezp. třídě šíře 60 cm za rozumnou cenu?

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4574

Příspěvek#50 » pát 4. bře 2016, 21:21

Koukal ses na Tuzu?



Matt_CZE
Příspěvky: 101

Příspěvek#51 » sob 5. bře 2016, 00:46

Až bude někdo shánět EZS nebo kamerový systém k té místnosti, určitě se mi ozvěte :D

Uživatelský avatar
Marvvin
Příspěvky: 30

Příspěvek#52 » stř 8. úno 2017, 19:37

Ja mám dotaz k EZS - někdo mi tvrdil ze musi byt napojeny na pult - to znamená měsíční poplatek a drahej GSM modul je tomu opravdu tak? (50 a víc zbrani v místnosti)

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4574

Příspěvek#53 » stř 8. úno 2017, 19:54

Marvvin : Kde to je napsáno nebo nařízeno? Nedávno jsme měli kontrolu v obchodě a policistům stačilo sdělení, že EZS je po GSM napojena na oba zbrojíře. GSM ústředna dnes nijak přehnaně drahá není a člověk s alespoň minimálními znalostmi IT by si ji měl zvládnout zapojit sám.



gunman
Příspěvky: 173

Příspěvek#54 » čtv 9. úno 2017, 08:51

Naše trezorové místnosti volají také na mobily zbrojířů a vždy to kontrole stačilo.



vgj
Příspěvky: 605

Příspěvek#55 » čtv 9. úno 2017, 09:51

EZSka je relativne levná (cca do 20 tisíc za plášťové i prostorové zabezpečení dvou místností (dveře, okna, pohybová čidla, požární čidla, ovládání (a to s GSM na PCO a mobila, dle volby).

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4574

Příspěvek#56 » čtv 9. úno 2017, 10:53

vgj : Mám zabezpečeno EZS s GSM ani ne za polovinu i s dálkovým kamerovým dohledem. Ale musíš si to udělat sám a neplatit firmu.



vgj
Příspěvky: 605

Příspěvek#57 » čtv 9. úno 2017, 13:05

marinakus: Cenu uvádím za slušnou nabídku od koncesované firmy, s certifikovaným montérem a z komponent, které mají evropskou zkušebnu.
Při použití necertifikovaných komponent z čínských eshopů se člověk dostane na pár tisíc.

Za těch 16 let co mám koncesi jsem už něco málo namontoval (i když to nikdy nebyl hlavní způsob obživy).

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4574

Příspěvek#58 » čtv 9. úno 2017, 19:04

vgj : Certifikace komponent je hezká věc, jejich původ zpravidla stejný jako těch ostatních. Samozřejmě v případě např. řešení pojistné události to může být dost důležité. Tvoje zkušenosti ti samozřejmě neberu a nebylo myšleno nic ve zlém proti tobě.



vgj
Příspěvky: 605

Příspěvek#59 » čtv 9. úno 2017, 19:39

marinakus: Neberu to ve zlém. Systém pro soukromé použití se dá postavit levně, ale i když bude lepší než běžné certifikované, tak při případném průšvihu může přinést smůlu u úřadů.
Třeba záznam z kamerového systému bez autorizované časové báze nemůže být přímý důkaz.
Ono už třeba jen alarm od elektrikáře bez koncese může být problém. Koncese se vydává jen se souhlasem MV (lustrace opisu RT).

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4574

Příspěvek#60 » čtv 9. úno 2017, 19:58

vgj : Jasně, ochrana osobních údajů. Taky o tom malinko vím. Záleží na tom, co kamera snímá a jestli má záznam nebo nemá. Kdybys věděl, jak vypadají kolikrát oficiální kamerové systémy a jejich záznamy a v jakém jsou ty systémy stavu.................. ale ty asi víš :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů