Trezor Safetronics Mini 4

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2519

Příspěvek#16 » pát 29. led 2016, 08:07

Heledte a kde mate od tech zbrani kufriky? Ja premyšlel taky o necem takovym malym, ale pak mi doslo, ze mam zbrane porad v tech origo kufricich (pokud nenosim a treba jen jedu na strelnici), takze je davam do trezoru v kufru. Pak uz je jedno, jestli rovne, nebo sikmo. .) Ale holt musim mit velkej trezor ( i kvuli dlouhejm).

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1150

Příspěvek#17 » pát 29. led 2016, 08:50

Kufriky nepouzivam ani vo vacsom trezore - su zalozene inde, zbrane skladujem v prepravnych polstrovanych obaloch. Ale do tohto maleho to ani v tom latkovom obale nedas - je to dimenzovane na vrazenie do toho drziaku. Tri veci do nejakych 4.5" tam vlezu v pohode, stvrta je "za rohom". Na zaciatok, pre niekoho kto chce mat len 3-4 kratke a ma malo miesta v byte, niekam na chatu / chalupu kde mozem zobrat zbrane alebo ako pohotovostny namiesto nocneho stoliku fajn - inak je ale prilis maly.

Uživatelský avatar
mar.tan
Příspěvky: 194

Příspěvek#18 » stř 23. bře 2016, 07:51

Zdravím, uvazuji o tomto sejfu. Zatim mě to kapacitně netrápí, ale nedalo by se tam změnit uspořádání na střídavé - jedná zbraň pažbou dolů druhá pažbou nahoru? Máté někdo fotku vyříznutým polstrováním?

Uživatelský avatar
fixfokus
Příspěvky: 568

Příspěvek#19 » stř 23. bře 2016, 08:07

mar.tan: Proč bys to řezal? Zbraně tam jdou pažbou dolů i pažbou nahoru, klidně i střídavě. Akorát nevím, jaký to má smysl...

Uživatelský avatar
mar.tan
Příspěvky: 194

Příspěvek#20 » stř 23. bře 2016, 08:43

Napadlo mě, zda by se jich tam vešlo takto víc, když si tu hodně lidí stěžuje, že reálně se tam dají dát tak tři a čtvrtá už je těžko přístupná. Jsem zvyklý z garsonky využívat prostor na 110% :-)

Co se týká přidělání na zeď, uvazuji o chemické kotvě a kovové hmozdince se závitem, patrně ve vestavěné skříní, aby to tolik nedrazdilo manželku.

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1150

Příspěvek#21 » stř 23. bře 2016, 08:50

Ak to vyhodis, mozno ti tam jedna-dve viacej vlezu, ale budu na seba napresovane, a budes ich musiet balit aspon do handry nech sa ti neotlcu. A vyberat / ukladat to bude porod. Ale to je na tvojom rozhodnuti. Porozmyslaj ci ti tam nevlezie male ZSL-ko (28) alebo nieco od ineho vyrobcu.

Uživatelský avatar
mar.tan
Příspěvky: 194

Příspěvek#22 » stř 23. bře 2016, 09:05

Koukám, rozměrově zepředu jsou cca stejné, ale liší se v hloubce, proto i 21l vs 37l. Díky za tip!



rcc
Příspěvky: 205

Příspěvek#23 » stř 23. bře 2016, 19:21

Já tento sejf mám a můžu říci, že 4 zbraně ani náhodou. Pravá krajní pozice dle mého názoru nepoužitelná (kvůli dvířkům špatně přístupné). Pak záleží jaké zbraně. Měl jsem tam G17 a 2" revolver, který však byl tak malý, že popojížděl (ústí hlavně směrem vzůru) a z polstrování vypadával. Nakonec jsem ho pokládal na dno. Nyní mám G17 na třetí pozici z leva a chystám se na G42, který budu opět dávat na podlážku vlevo od G17. Zbraně full size a compact by se tam měli v pohodě vedle sebe vejít tři. Horní uzamykatelná schránka pojme 15 krabiček 9mm luger a obdobných (3 krabičky na sebe a 5 do strany) U .38spec a podobných pouze dvě krabičky nasebe a do strany už si nepamatuji. Kotvení mám do panelu 8cm hmožděnka, desítka šroub, myslím dostatečné kotvení. Jinak je to super sejf za rozumnou cenu. Mně plně vyhovuje, výborné zpracování a kompaktní rozměry.



vlno
Příspěvky: 114

Příspěvek#24 » stř 23. bře 2016, 20:53

taky jsem o něm uvažoval, ale když jsem ho viděl, tak jsem hned vzal ZSL-28 a po čase vidím, že jsem měl vzít ještě větší ZSL-43, protože kde je jedna bouchačka bude i druhá, kde jsou dvě budou brzo asi i tři atd...., a taky musíš uskladnit patrony, a brzo příjdeš na to, že 2 krabičky (nebo 5) je fakt málo, případně můžeš uskladnit i nějaké další rodinné klenoty.... a do malého trezoru se věci dávají fakt špatně ... :lol:
... jo a ber jedině s elektronický zámkem, klíč musí být opruz :) (mám elektronický),
tolik můj názor



jarynn
Příspěvky: 73

Příspěvek#25 » čtv 24. bře 2016, 11:27

S mini 4 spokojenost. v pohodě 3-4, kratké a ve vnitřní schránce 15 krabiček .

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů