Trezor s rychlým přístupem



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#76 » úte 19. čer 2018, 14:07

Jo, tenhle mám, je naprosto ideální a je schovaný ve skříni v ložnici, takže manželka nic nenamítá:) Mám u něj i světlo, takže vytáhnout kvér netrvá o moc déle než z té schránky.



BombrCZE
Příspěvky: 61
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#77 » úte 19. čer 2018, 20:56

To Kolemjdoucí: V tomto vláknu jsem napsal poprvé a jen to, že to Justra také prodává.

To pelanj: Dělá je, kupuje pouze systémy zavírání se zámky. Bohužel je to vše o ceně, výměna nouzového klíčového zámku je však otázka chvilky za jakýkoliv jiný zámek.

To VGJ: Takhle malej zámeček a certifikovaný by byl problém, pokud bychom chtěli certifikovaný, museli bychom změnit celé rozměry i systém zavírání, navíc jediný certifikovaný biometrický zámek stojí cca 30.000Kč a to nám opravdu nikdo, ale nikdo nezaplatí.

To Sody: Tohle je ideální řešení :-) Ale z tý schránky, i kdybych si ji tam dával jenom na noc, ji budu mít v ruce mnohem dřív :-)



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#78 » stř 20. čer 2018, 07:30

Nemusí být certifikovaný, ale ten válcový zámek to degraduje na pouhou hračku. Pokud by byl z továrny se zámkem, jako je zde: https://youtu.be/XpjK-l-JiL0?t=6m2s , tak bych si ho určitě pořídil. S plnou zárukou a odbornou montáží. DoDo neberu.



radim78
Příspěvky: 302

Příspěvek#79 » stř 20. čer 2018, 13:19

zde mate bezpecnostni recenze na spoustu podobnych rychlosejfu na trhu.
osobne pouzivam "genericky" Hornady Rapid safe a naramek s rfid cipem.

v principu nic neni urcene jako safe, ale nektere z nich jsou vhodne pro skladovani za ucelem rychle reakce a to s vedomim, ze se do nich rozhodne nedostanou deti :)

vetsi ambice bych u techto prcku nemel.

pokud vsak dedecek da juniorovi k narozkam akuflexu - jsme vyrizeni i s velkym "sejfem" v kategorii Z2 ;)

https://vimeo.com/handgunsaferesearch



jirkab
Příspěvky: 166

Příspěvek#80 » úte 20. srp 2019, 05:41

Vazeni, rad bych se zeptal, jestli na trhu doslo k nejakemu posunu, co se nabizenych moznosti tyce i co do dostupnosti v ceskych obchodech.

Libi se mi trezurky justra biometricke. Odrazuje me vsak cena a pouziti tubular locku, protoze se jevi lacine podobne jako gunvault, se kterymi mam spatnou zkusenost (pravda, jen gunvault nano). Za polovinu ceny bych jej ale vzal bez delsiho rozmysleni...

Idealni reseni by byla schranka na rfid, ale bez pitomeho tubular locku, ktery prekona i sedmilete dite.

Posunula se nejak nabidka trhu? Nejake navrhy?



OskaRus
Příspěvky: 123

Příspěvek#81 » úte 20. srp 2019, 09:08

Nabidka na trhu je jen je docela draha. Da se nechat namontovat biometrika na certifikovany sejf. Zamek samotny je cca za 25.000 .
Funguje velmi spolehlive a je to extreme komfortni. Mam dlouhodobe odzkouseno. Otevira se v 90% na prvni protazeni sucheho prstu. Zadne hledani klicu ani zapominani kodu.
http://www.trezory-na-prst.cz/vlastnosti/



jirkab
Příspěvky: 166

Příspěvek#82 » pát 23. srp 2019, 04:19

Dekuji za tip. Ja mel na mysli spise neco jako gunbox, pro odlozeni jedne zbrane, ktera bude skryta pred nenechavymi prstiky deti (mozna i dospelych) ve spolecne domacnosti a presto poskytne rychly pristup. Bez nutnosti jakekoliv certifikace. A s moznosti tuto schranku jesnoduse premistit v jedne ruce.

Ta cena je ulete. To radeji vyresim provlecenim lanoveho zamku pres vyhozi okenko a zasobnikovou sachtu...



rumburak18
Příspěvky: 1650

Příspěvek#83 » pát 23. srp 2019, 16:52

GunVault je cenově přijatelný, až budou love, půjdu do něj.



OskaRus
Příspěvky: 123

Příspěvek#84 » pát 23. srp 2019, 18:26

prenosny na pistoli mi prijde jeste zajimavy tohle:
https://www.thegunbox.com/products/gbplus



radim78
Příspěvky: 302

Příspěvek#85 » pát 23. srp 2019, 19:04

jak jsem psal drive - pouzivam hornady rapid safe otviratelny (mimo jine) pres rfid cip.

add biometrika - do rychlosejfu to nema smysl. pouzivam ji denne na vstupovych dverich a neni to nic, na co chcete vsazet ve stresu.



pista1
Příspěvky: 109

Příspěvek#86 » sob 24. srp 2019, 16:18

Já používám obyčejnej marketovej vedle postele na EDC pistoli kam jí ukládám "před dětma" pokud jsem doma, abych nemusel pokaždý otvírat velkej trezor. Když musím odjet bez pistole, jde do velkýho trezoru.

Trezor je přidělanej tak, aby nešel otevřít klasickejma youtube metodama, mechanickej zámek sem úplně vyřadil. (Když bude nejhůř rozlousknu ho páčidlem.) Trezor je připojenej na zabezpečovačku, kterou ho i otvírám, původní elektronika plní teď funkci záložního zámku.

Ve chvíli, kdy by se v noci chtěl někdo dostat do baráku a spustil vnější alarm, trezor se sám otevře. Takže nemusím řešit žádnej klíč, kód, otisk, čip či podobnej nesmysl. Jen vezmu pistoli a půjdu zjišťovat co se děje. (teda doufám, že nebudu nikdy muset ;)

Uživatelský avatar
tomoking
Příspěvky: 227

Příspěvek#87 » ned 25. srp 2019, 11:01

Ja koupil a jsem spokojen s tímto. Pořídil jsem si to na chalupu kde nemám velký trezor ale kde se často pohubuje spousta děcek, kamarádů atd .
https://www.sejfy-stalpol.pl/dla-strzelcow-i-mysliwych/272-sejf-na-bron-krotka-vaultek-sl20.html#/wybor_zamka-zmiana_zamka_kluczowego_na_elektroniczny

k tomu mam i panic tlačítko
https://www.sejfy-stalpol.pl/dla-strzelcow-i-mysliwych/274-smart-nano-key-pilot-antypaniczny-vaultek.html
V případě nebezpečí otevírá trezorek na dálku ....

je fakt, že to příšlo na 10 tis ale za ten klid mi to stojí.



getsome
Příspěvky: 612

Příspěvek#88 » úte 2. srp 2022, 09:51

Ahoj, je mechanický kódový zámek typu Simplex bezpečný? Srovnatelný s jinými typy sejfů s rychlým přístupem, jako je biometrika, elektronická klávesnice a podobně?



neologism
Příspěvky: 16

Příspěvek#89 » čtv 18. kvě 2023, 05:01

getsome píše:je mechanický kódový zámek typu Simplex bezpečný?


Já tomu rozumím tak, že Simplex je poměrně bezpečný, ale nejsem odborník. Přijde mi bezpečnější než typicky nasazovaná biometrika a elektronické klávesnice, hlavně protože ty se většinou doplňují o záložní zámek s nějakým čínským shitem, na které je hromada lockpicking tutoriálů. Simplex má poměrně málo možných kombinací, takže když zloděj má čas, tak to neodolá, ale v kombinaci s dalšími opatřeními bych mu věřil víc než jiným sejfům.

Akorát mi tady na trhu chybí produkty, které ten Simplex zámek mají. Všichni lokální výrobci mají tak zoufale neinvenční a víceméně stejnou nabídku :(



getsome
Příspěvky: 612

Příspěvek#90 » čtv 18. kvě 2023, 07:41

neologism píše:Akorát mi tady na trhu chybí produkty, které ten Simplex zámek mají. Všichni lokální výrobci mají tak zoufale neinvenční a víceméně stejnou nabídku :(

Právě. Zatím marně hledám něco jako Fort Knox Original Pistol Box se Simplex zámkem. Chtěl bych si to dát k posteli na krátkou na noc. Spát s polštářem pod pistolí se mi nechce. Tady to ale snad nikdo nedělá.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti