Držák na krátké zbraně do trezoru



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#46 » úte 2. kvě 2017, 11:13

To není špatný nápad. Nafest napasovaná police a dobře přilepené podpěry by to měly udržet. Nějaký tip na lepidlo, které bude držet na tom laku?



Milan100
Příspěvky: 423

Příspěvek#47 » úte 2. kvě 2017, 12:57

Konkrétní tip nemám, ale poohlídl bych se po lepidlu v kartuši na nesavé materiály s rozumnou cenou.

Uživatelský avatar
ladaj
Příspěvky: 588
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#48 » úte 2. kvě 2017, 12:58

Výborný je třeba mamut od denbravenu, zrovna včera jsem s ním lepil podlahové lišty, mají ho i v malých tubičkách. Pokud je k dispozici přiměřená plocha, pak drží i silikon, mám tak přilepené háčky a jiné věci v koupelně. Když to není úplně na kontakt, ale s mezivrstvou lepidla/tmelu, je snadnější případná demontáž. Třeba ty sanitární věci se pak dají šetrně uřezat pevným provázkem bez páčení a rizika poškození.



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#49 » úte 2. kvě 2017, 13:14

Díky. Plochu můžu zvolit dle potřeby (větší nebo menší lišta, to je na mě). Takže se mi jeví jako dobrý nápad silikon. Když se rozhodnu s tím hnout, tak to můžu oddělit a přidělat jinam...



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#50 » úte 2. kvě 2017, 15:00

Akorat ten silikon casto zas tak fest nedrzi, taky dost zalezi, jak ktery a na jakem povrchu, radsi na male plose vyzkouset, co to snese. Ten mamut atp. by byly v pohode.

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#51 » úte 2. kvě 2017, 15:04

Schválně jsem šel do sklepa, protože jsem sám sháněl před časem lepidlo na lakovaný povrchy. Tohle dokonce na lak lepí i gumu, polyš apod. BISON POLY MAX. Koupil jsem velkou tubu a nespotřeboval. Mám ji zadělanou víčkem, nožem odškrábnu vrch a lepím furt pryč.
S tím mamutem bych byl opatrný. Toho jsem měl doma zbytek a právě s ním zkoušel lepit gumu na lakovaný kov. Výsledek se nezdařil dle představ. Bison drží

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#52 » úte 2. kvě 2017, 15:59

To už je skoro na diskusní vlákno o lepidlech :) vraťme se nějak k držákům :)



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#53 » ned 16. črc 2017, 10:06

Tak jsem zrealizoval poličku podle rad, které jste mi dali - dvě hliníkové lišty přilepené Bisonem a na ně položená dřevotřísková polička.

Když pominu svojí blbost, že jsem nevyrovnal správně postranní lišty do roviny, takže mám jednu křivě a polici jsem musel vypodložit, tak můžu potvrdit, že to klaplo skvěle. Zmíněný Bison Poly Max drží tak dobře, že jsem tu lištu ani nemohl sundat, abych ji narovnal, zlomil jsem na tom kobercový nůž a ani se to nehnulo - a to jsem teprve v polovině doby tvrdnutí.

Vejde se tam na stojato do nějakého držákutak 5-6 zbraní a myslím že je to unese úplně bez problému.

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#54 » ned 16. črc 2017, 11:05

Jsem rad, ze jsi s mnou poradenym lepidlem spokojen :D ja vymyslel do trezoru europerfo panel a drzacky na to, ale neni cas to realizovat...



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#55 » pon 17. črc 2017, 08:40

Jj, díky moc :) Akorát mě mrzí, že už nejde napravit ta chyba a ta lišta nejde sundat, abych ji dal znova rovně. Vidět to není, ale štve mě to samožejmě :D Drží to ovšem perfektně, myslím že by to uneslo klidně i větší hromádku střeliva nebo ammobox.

Ten europanel nevypadá špatně, ale tam už by to asi chtělo nějaké polstrování nebo stojan, aby nedocházelo k oděru, ne?

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#56 » pon 17. črc 2017, 18:14

No, mně ten panel zatím leží hozenej v dílně, ještě v igelitu :D v tomto ročním období není čas. Jinak k tomu mám vymyšlený tyhle držáčky https://www.b2bpartner.cz/hacek-45-100-mm/ (je jich na výběr mrak). Zbraně bych rád věšel, na střelivo poličky z plechu.



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#57 » pon 17. črc 2017, 21:31

Jo taaak. To ale nevypadá vůbec špatně. Mám WSA9 Kombi a tam by to šlo dát i na tu vnitřní mezistěnu u polic. Dobrý nápad :)



Sody
Příspěvky: 316

Příspěvek#58 » stř 3. říj 2018, 12:10

Tak bych také potřeboval nějaký ten stojan na krátké. Líbí se mi tenhle:

https://www.adsafe.cz/produkt/stojany-n ... ch-zbrani/

Ale rád bych si ho vyrobil sám. Nechci ani tak ušetřit, jako si vyrobit stojan přímo na míru.

Máte někdo tip, kde koupit pěnu, ze které by to šlo?
Díky za tipy.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#59 » stř 3. říj 2018, 13:53

Zeptal bych se v obchode a elektronikou. Od nejakych lednicek, nebo TV by mohli mit

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1148

Příspěvek#60 » stř 3. říj 2018, 14:00

Stavebniny, napr. extrudovany polystyren ?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů