SAFEtronics ZSL 28 a 43



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#46 » čtv 25. kvě 2017, 07:44

diha: prolistuj to vlákno od MM - já se tam na to ptal a dostal jsem rady i s návodem na kotvení, je tam všechno co potřebuješ, ale musíš si to najít :D



diha
Příspěvky: 28

Příspěvek#47 » čtv 25. kvě 2017, 13:07

MM, jhora děkuju, už to lustruju.
MM dal i stránky, není to tak složitý, jen trochu nějaké chemie navrh....
Spíš pak bude veselo, milý sejf za pár let "odkotvit" a ukotvit někde jinde..ale v diskusi taky padlo, že s citlivým přístupem :) vyviklání (snad?) možné bude. Ještě jednou díky.
PS: plus budu taky doufat, že certifikát k modelu 28 bude mít stejnou platnost i po 5/2018...

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2218

Příspěvek#48 » čtv 25. kvě 2017, 14:02

Pokud použiješ kotvy, kde je uvnitř trezoru matice, tak to prostě odšroubuješ a trezor sundáš. A kotvy, pokud bude požadavek, tak prostě uřízneš to, co čouhá ze zdi a je to ...



Slezman
Příspěvky: 352

Příspěvek#49 » úte 28. lis 2017, 18:19

Bohužel první problémy se ZSL 28 ME po půl roce provozu. Občas nejde otevřít napoprvé. Vypadá to, že se něco pokazilo v mechanismu kolečko <--> vysouvací trny, protože problém je i při otevírání klíčem, a nesouvisí tedy s elektronikou. Zřejmě nějaká zvětšená vůle a tím pádem kolize jinak míjejících se součástek. Budu muset asi porušit záruční kapku barvy na šroubcích a obhlédnout vnitřek dvířek... :|

Nesetkal se s tím někdo u Safetronicsů?
Naposledy upravil(a) Slezman dne úte 28. lis 2017, 18:34, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1145

Příspěvek#50 » úte 28. lis 2017, 18:32

Skor nez do toho polezies, skus im napisat. Riesil by som to v ramci zaruky. Inak ten starsi ZSL co mam je v intenzivnom pouzivani uz 3 1/2 roka a bez problemov - akurat raz menene baterie.

Uživatelský avatar
TheMlok
Příspěvky: 107

Příspěvek#51 » ned 28. čer 2020, 17:35

Ahoj, pořídil jsem si jako menší trezor do stisnenejsiho prostoru ZSM 43. Lidi se mi, jsem z nej nadšený (za tu cenu). Akorát bych se rad zeptal na kotveni.

Prozatím (dokud to nevyresim a neprostuduju), jsem ho ukotvil M12 vruty o průměru 8mm do hmozdinek o délce 10 cm (ve zdi je tak 9 a kousek) a hlavičku šroubu podložil podložkou stejně kategorie.

Ale rad bych kotvil bytelněji. Zed je to bohužel problémová, je to stará, zdůrazňuji plná, cihla. Nejsem kutil a expert, ale co jsem se poptával, googlil a tak, tak jsem pochopil ze chemicka kotva neni uplne vhodna varianta. Teoreticky se da pouzit kotva do panelu. Takovy ten sroub s kovovou hmozdinkou soucasti sroubu. Problem je, ze se do par let budeme stehovat, chci to a) snadno sundat b) ta dira v tom trezoru ma jen 8mm prumer, ty kotvy byvaji bud 10 nebo jsou strasne kratke, tezko rict jestli by to drzelo vic nez ty dlouhe srouby co jsem tam zatim dal. Zvetsovat diru do trezoru se mi nechce, neprisel jsem zatim na vysledek jestli to ovlivni certifikaci nebo ne.

Jeste jeden problem je, ze zed je kriva, je prakticky do oblouku, trezor primo neprileha :(, mame tu tak vsechny zdi a bohuzel nejake srovnani nemuzu provadet, jsme v najmu.

Mate prosim nejake tipy jak to udelat lepe? (Byt je zabezpecen i radou standardnich i nestandardnich prostredku).

P.S. Omlouvam se za diakritiku mel jsem zaplou autokorekci a chova se jak idiot :)



vondris
Příspěvky: 1

Příspěvek#52 » pát 17. črc 2020, 17:53

TheMlok píše:Ahoj, pořídil jsem si jako menší trezor do stisnenejsiho prostoru ZSM 43. Lidi se mi, jsem z nej nadšený (za tu cenu). Akorát bych se rad zeptal na kotveni. ....

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Sedlin
Příspěvky: 2

Příspěvek#53 » pon 22. lis 2021, 08:05

Milan100 píše:Mám ten menší, zbraně zatím jen položené i s pouzdry a v množství ve kterém se tam pohodlně vejdou. Pokud bych ještě přidával, donutilo by mě to vyndat je z pouzder a použít stojánek na zbraně. Nejspíš bych zkusil improvizovat a sám něco vyrobit dle nějakého vzoru s přizpůsobením tzv. na míru. Myslím že pěkně nařádkované ve stojáncích vyrobených na míru by se jich tam tak velikosti 5 fulsize a 5 subcompaktů vešlo, moc místa by už ale nezbylo. Nevyhovoval mě povrch trezoru z granitu, je to jako šmirgl a tak jsem dovnitř vložil takový ten průmyslový koberec. Drží sám bez lepení, je tam pěkně dopasován natěsno. Lino na poličce je chycené lepidlem. Kdyby bylo nejhůř tak můžu ještě něco málo přihodit do druhé plechovky, ale ta je bez certifikátu.
IMG_0874.JPG


Ahoj, měl bych dotaz, kolik je místa na výšku v té spodní části sejfu? Jestli by se tam vlezla s nějakým pěnovým držákem CZ 75 SP-01 SHADOW (150/42/209 mm). Líbilo by se mi, kdyby tam nemusela nutně ležet.

Předem moc díky :)



Milan100
Příspěvky: 421

Příspěvek#54 » pon 20. pro 2021, 06:46

Omlouvám se za velmi pozdní odpověď. Až budu doma oměřím přesně a napíšu. Moc místa tam ale není.
CZ P07 je výškově 137mm a s vyjmutým zásobníkem se tam jakž takž vleze. Viz přiložené foto.
Jestli už není pozdě.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Milan100
Příspěvky: 421

Příspěvek#55 » pon 20. pro 2021, 14:53

Tak doplním, výška poličky cca 146mm od tlustého koberce, čelní hrana snižuje světlost cca na 138mm.
Hloubka trezoru je pro zbraň délky 209mm v pohodě, žádný problém.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Sedlin
Příspěvky: 2

Příspěvek#56 » úte 4. led 2022, 19:30

Ahoj, moc děkuji za vyčerpávající odpověď :-)

Já nakonec pořídil ZSL 43 ME a jsem rád, že jsem nepořizoval nic menšího :-D



knedlíček
Příspěvky: 11

Příspěvek#57 » stř 25. led 2023, 23:29

Mám dotaz na majitele těchto trezorů, jak je to s bezpečností respektive se spolehlivostí otvírání. Jsou trezory levnější, které lze lehce otevřít bouchnutím do boku nebo do zámku čímkoliv a zámek se jednoduše otevře. Máte vyzkoušeno, že těmto způsobům tyhle Safetronicy odolají? Díky



kolp
Příspěvky: 98

Příspěvek#58 » stř 25. led 2023, 23:40

Zamek bezpecnostni tridy A opravdu bouchnutim otevrit nejde...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host