Skříň na zbraně Wico WSA B6KE



zUT
Příspěvky: 66

Příspěvek#16 » pon 20. čer 2016, 21:28

Myšlenku se zdrojem jsem už opustil. Nejde to snadno rozebrat a zničit si el. zámek nechci :)



Honzik
Příspěvky: 41

Příspěvek#17 » úte 10. kvě 2022, 18:38

Ahoj,
mám WSA5 (už dávno po záruce). Potřeboval bych na vnitřní plech dveří namontovat držáky na zásobníky.
Když odmontuji ty šrouby, co drží vnitřní plech na rámu dveří, nerozsype se uzamykací mechanismus? Resp. je tam schovaný nějaký čertík?



Jarda.Jezek
Příspěvky: 856

Příspěvek#18 » stř 11. kvě 2022, 06:56

Na jiném, ale příbuzném, modelu od wico jsem měl dekl sundaný, mazal jsem zámek a táhla. Nic tam nehrozí, jen dekl taky něco váží, tak bacha na prsty u nohou.



mischanek
Příspěvky: 96

Příspěvek#19 » stř 11. kvě 2022, 14:18

Úplně v pohodě - u starší WSA7 jsem taky plech sundal, vyřezal do něj otvory a vevařil "kapsy" a přestříkal barvou - aby vznikly výklenky pro uskladnění zápalek, či nábojů apod. - podobně, jak to má řešené např. Justra již z výroby..
Klidně vysaď celé dveře a naležato se to pak asi i lépe a bezpečneji dělá..
skrin_nahled.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Honzik
Příspěvky: 41

Příspěvek#20 » čtv 12. kvě 2022, 18:39

Chlapi, díky.
Nechám si vytisknout držáky a o víkendu se do toho pustím.

Ještě dotaz: je dobrý nápad nechat pistoli v kydexu a přes magnet 10 x 1 cm ji skladovat na stěně skříně nebo zespoda na dně vnitřní schránky?



Jarda.Jezek
Příspěvky: 856

Příspěvek#21 » pát 13. kvě 2022, 08:23

Já se magnety ke zbraním nepřibližuji z prostého důvodu. Různé části jsou z různých ocelí a některé by se mohly trvale zmagnetizovat a držet případné špony. To by jednak ztěžovalo čištění, druhak přidíralo chod a třeťak nadměrně opotřebovávalo v exponovaných místech. Sice to jen hypotéza, možná nepravdivá, ale testovat ji na svých zbraních nebudu.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2955

Příspěvek#22 » pát 13. kvě 2022, 20:56

Honzík :
to podle mě nikdo neví. Zkus to a po měsíci napiš jestli se drží nečistoty koncentrované v jednom místě. Z hodin fyziky vím, že kdyby se zmagnetizovalo, po čase to vyprší. Já na magnetu skladuju naplněný zásobník 3 roky, žádný problém (ani jsem ho nečekal)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti