Zbraň na pracovišti

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1298

Příspěvek#76 » sob 26. úno 2022, 22:24

Mám v práci ve skříni přišroubovaný gunbox NanoVault NV 300. Vejde se do ní spíš pistole (s dvouřadým zásobníkem, 5 palců hlaveň a náhradní zásobník), revolver kvůli bubínku by asi byl trochu problém...

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 754

Příspěvek#77 » ned 17. dub 2022, 21:40

No v práci buď u sebe, nebo spíše mi připadne v mém případě ji odložit skrytě do vozidla, na které mám výhled z kanclu, u vozidla jsem za 15 sekund a jedná se o uzavřený areál, vozidlo přiděleno pouze mne, klíče mám jen já a má GPS modul. Popravdě mi to přijde bezpečnější než to schovat někde v kanclu, kde nesedim sám, kam chodí i další osoby. Když se vzdálím z kanclu v areálu je to vozidlo podle mne lépe zabezpečené než otevřená kancelář. Ale to už se pomalu přelévá do druhého tématu.

Uživatelský avatar
HLAP
Příspěvky: 129

Příspěvek#78 » pon 1. srp 2022, 10:43

Ahoj! Poradíte prosím? Hledám něco, co by se dalo přišroubovat zespoda ke stolu a schovat do toho pistoli.
Nemám stálou kancelář, jsem stavbyvedoucí. A tak každý rok, (max dva roky v jednom kuse), sedím někde jinde, na jiném staveništi. Kancelář mám z pronajatých stavebních buněk, a nemám žádnou možnost něco přimontovat ke zdi nebo do podlahy - buňka není naše, nemůžu vrtat do cizího, a ty stěny jsou jen papundekl a stejně nic neudrží. Jediné, co se mnou kočuje, je můj stůl a moje židle. Tak prolejzám gůgl a hledám něco, co bych mohl přišroubovat pod ten stůl. Zatím jsem našel jenom tohle:
https://www.trezory-vama.cz/rwp/Prirucni_kasy_a_pokladny/Sejf_cestovni_Rottner_Travel_Safe/?produktId=941&gclid=Cj0KCQjw852XBhC6ARIsAJsFPN3_Mzbj1b71DuCW6Cpft86jiOWh1DeTu4wCdpgt61A339QamS7hcb4aAsEEEALw_wcB ,

ale nejsem si jistý, jestli je to do toho držáku jenom vsunutý, nebo se to v něm uzamkne a bez klíče to z toho nejde vyndat. Aby mi někdo neukradl celou tu kazetu, se kterou si pak doma už poradí. A taky se mi z té fotky jeví, že to není nahoře rovné, ale je tam výstupek. Výška 66 mm se mi ale líbí, jen ten výrobek je nějaký laciný a od pohledu dobytný... Ale třeba s ním tady má někdo zkušenost, nebo doporučíte něco jiného? Díky.
V kanclu sedí buď kolega nebo je zamčeno, když couráme po stavbě, ale kdo ví, čeho jsou schopni bratři z východu, kteří přijechali rabótovat do únyje... No stůl by mi z kanclu nenápadně nevynesli, tak se k němu upínám jako k možnému řešení.

Uživatelský avatar
Harmitsch
Příspěvky: 81

Příspěvek#79 » pon 1. srp 2022, 11:38

Ahoj, jestli zámek vypadá jako na obrázku, pak jeho vypáčení asi nebude trvat dlouho. Takový máme na poštovní schránce. :(
https://www.adsafe.cz/T04494/rottner-ce ... ravel-safe

Mrkni na forum viewtopic.php?f=70&t=5505 GunVault - ale to je jina cenova relace. Na druhou stranu bys to k tomu stolu (dreveny??) musel pripevnit opravdu bytelne (ev. i prilepit....)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Harmitsch
Příspěvky: 81

Příspěvek#80 » pon 1. srp 2022, 13:37

Koukám, že o 2 příspěvky výš je zmiňovaný NanoVault NV 300 ;) připevňuje se ale jen ocelovým lankem Bude to stačit?

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1298

Příspěvek#81 » pon 1. srp 2022, 14:22

Já psal, že ho mám přišroubovaný...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
HLAP
Příspěvky: 129

Příspěvek#82 » pon 1. srp 2022, 14:32

já jsem nechtěl, aby ležel na stole, ale hledám něco, co je přišroubované zespoda. Nechci aby to na stole bylo vidět, rád bych to přišrouboval do mezery, co mám mezi stolní deskou a šuplíkovým kontejnerem na kolečkách. Otočit to hlavou dolů by asi šlo, při otevření by to prostě vypadlo

Uživatelský avatar
HLAP
Příspěvky: 129

Příspěvek#83 » úte 2. srp 2022, 09:13

Tak jsem to nakonec koupil a namontoval. Otočil jsem to vzhůru nohama, pod stolem to drží 6 vrutů, které nejsou dostupné, když se do toho vsune a uzamkne ta kazeta.
Na pistoli P-10c je to shodou okolností úplně tip ťop akorát, to tak náhodou vyšlo ;)
SmartSelect_20220802-100904_Gallery.jpg

SmartSelect_20220802-100917_Gallery.jpg

SmartSelect_20220802-100932_Gallery.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Bubenicek
Příspěvky: 250

Příspěvek#84 » úte 2. srp 2022, 09:31

[quote="HLAP"]Tak jsem to nakonec koupil a namontoval.

Zeptám se asi blbě ale k čemu ti to tam je ?? Není lepší ji nosit skrytě, a v případě nouze mít po ruce ?

Uživatelský avatar
HLAP
Příspěvky: 129

Příspěvek#85 » úte 2. srp 2022, 09:36

Určitě je lepší ji nosit skrytě a mít v případě nouze po ruce. A v těch chvílích, kdy to nejde nebo nechci, si ji dám sem a bude zamčená.



JYbour
Příspěvky: 222

Příspěvek#86 » úte 2. srp 2022, 09:49

To vypadá dobře :thumbup:

Uživatelský avatar
HLAP
Příspěvky: 129

Příspěvek#87 » úte 2. srp 2022, 10:22

To zamykání kazety do nosného pouzdra určitě neodolá kdejakému násilí, ale pouzdro je celkem bytelný plech 1,5 mm a zámek zapadne do drážky v něm. Úplně pouťově taky nepůsobí. Myslím, že bez hluku a potají by to šlohnout asi nešlo.
sf01.jpg

sf02.jpg

sf03.jpg

sf04.jpg

sf05.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Héfaistos
Příspěvky: 577

Příspěvek#88 » úte 2. srp 2022, 13:20

Slabinou všech těchto (a nejen těchto) schránek a různých "trezorů" je zámek. I průměrný lockpicker se tam dostane do 10 sekund. O esech typu LockPickingLawyer (modří vědí) ani nemluvě. ;-)

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2510

Příspěvek#89 » úte 2. srp 2022, 14:10

Myslim, ze to ucel pslni. At o otm pkud mozna nikdo neví a pohoda.

Uživatelský avatar
HLAP
Příspěvky: 129

Příspěvek#90 » úte 2. srp 2022, 14:59

Jo, tak je to myšleno. Nikdo o tom neví že ji mám, pod stůl mi nikdo nekouká. Kancelář zamykám když jdu pryč.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host