Peltor - sluchátka



zedik
Příspěvky: 121

Příspěvek#121 » ned 9. črc 2017, 17:23

mám,kupoval jsem taky podle ceny za nějakou podobnou cenu v obchodě s ochrannými pomůckami.jsou super,fungujou skvěle. holt nějakej menší e-shop nedrží doporučené prodejní ceny a má nižší marži :-)



HonzaLBC
Příspěvky: 558

Příspěvek#122 » ned 9. črc 2017, 17:51

Bezva, za skoro šest jsem dost váhal, ale za skoro poloviční cenu je už mám objednané, tak snad to dobře dopadne :-)

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#123 » ned 9. črc 2017, 19:54

HonzaLBC : Akorát je zajímavé, že Sport Tacy tam mají za cenu obvyklou i jinde, spíš dokonce vyšší. Uvidíš jak dopadneš. Mě se ta cena zdá fakt hodně nízká. Dej pak info, mě to skoro připadá na chybně zadanou cenu v eshopu. Skoro 100% marže není fakt na ničem.



HonzaLBC
Příspěvky: 558

Příspěvek#124 » ned 9. črc 2017, 20:59

Tak nechám se překvapit, třeba to bude špatně zadané u nich v systému, ale snad budu mít štěstí, že ten co to bude expedovat jen koukne do systému a za tu cenu to pošle. Placení mám nastavený až na dobírku, takže v případě, že při doručení vybafnou s jinou cenou, tak je můžu poslat někam. Dám potom vědět.

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#125 » ned 9. črc 2017, 21:09

Doporučuju k přečtení (a případnému) dalšímu googlení http://www.podnikatel.cz/clanky/chyba-v ... e-ztratou/

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#126 » ned 9. črc 2017, 21:15

Lynx : Jo, Číňani tak jednají celkem běžně. V Čechách to podle mě moc zvykem nebude.



zedik
Příspěvky: 121

Příspěvek#127 » ned 9. črc 2017, 21:33

je to dost možný že to blbě nacenili..protoze tam kde jsem je kupoval ta cena byla chvíli,pak vystřelili +1500 kč. nicméně sluchátka došli za podobnou cenu jako psal kolega a jsou fakt super.a i kdyby se ti na nich cokoliv nezdálo můžeš je nakonec do 14ti dnů vrátit :-) pak taky napiš dojmy :-)

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#128 » ned 9. črc 2017, 21:35

marinakus píše:Lynx : Jo, Číňani tak jednají celkem běžně. V Čechách to podle mě moc zvykem nebude.

Jaké si to uděláme, takové to budeme mít. NOZ je hodně na straně spotřebitele... Ale nechci rozvíjet OT debatu, je to na každém zákazníkovi, jak by postupoval.



zedik
Příspěvky: 121

Příspěvek#129 » ned 9. črc 2017, 21:40

jinak já kupoval tady https://www.tegus.cz/sluchatka-3m-peltor-protac-iii
ale koukám že už tam mají jen protac III za těch 2700kč



HonzaLBC
Příspěvky: 558

Příspěvek#130 » ned 9. črc 2017, 22:08

Hmm, protac 3 levnější než protac 2? To jsou horší?

Uživatelský avatar
HV
Příspěvky: 398

Příspěvek#131 » pon 10. črc 2017, 07:27

Získal jsem Peltor E-A-R Combat Arms ...prozatím netestováno na střelnici. Zkoušel jsem pouze jak sedí a jaký je rozdíl při přepnutí. Na léto pro takové to venkovní střílení budou skvělé. Používám za cca 500,- (poštovné to prodraží) něco podobného od Surefire ale tyto lépe sedí a mají výhodu přepínače útlumu.



HonzaLBC
Příspěvky: 558

Příspěvek#132 » pon 10. črc 2017, 17:55

Tak to nevyšlo, dneska informace telefonicky i mailem:

"požadovaná sluchátka Peltor MT157A2 jsou bohužel v doprodeji a poslední kus jsme expedovali zákazníkovi před Vámi. Prověřili jsme skladové zásoby u dodavatele, ale bohužel již nelze doobjednat. Jsou nahrazeny novým typem M16.., kde se cena pohybuje kolem 4600,- Kč bez DPH."

Ae na webu je pořád mají a svítí jim tam "skladem" Grrr

Takže jdu hledat dál, zkusím mrknout na ty PROTAC III, co je to vlastně zač ...



ViralWinter
Příspěvky: 659

Příspěvek#133 » ned 11. úno 2018, 12:36

Střílíte někdo v Comtac XPi? Ptal jsem tady na ně před časem Sufa, ale vypadá to, že bez reakce. Máte s nimi někdo zkušenosti na tunelové střelnici? Jak to chápu, tak jejich běžný útlum 28 dBA je asi poloviční oproti nejbližším aktivním Protac III, ale pořád lepší, než Sportacy. A navíc mají earplug mode s útlumem snad až 39 dBA... Máte je tu někdo?



dvdmann
Příspěvky: 19

Příspěvek#134 » ned 11. úno 2018, 17:03

Já je mám s max spokojenost. Střílílm krátké, dlouhé venku i uvnitř. Venku žádné ruchy od větru. Perfektně reagují na výstřely ztlumením, takže člověk má pořád přehled co se děje kolem. Zesílení běžných zvukú je taky perfektní výhoda. Zvukové menu ovládání atd.

Uživatelský avatar
hauser
Příspěvky: 115

Příspěvek#135 » ned 11. úno 2018, 18:15

Můžu se zeptat jak je to s tím Earplug modem u XPi?
Chápu to jako možnost říct jim, že mám v uchu špunt, aby zesílily povolené zvuky. Ale když u toho tvrdí útlum 39 dBA, tak by museli vědět jaké špunty v uchu mám. Ono je to dodáváno rovnou i se špuntama, nebo mi něco nedochází?
Koukám na tyhle https://www.tegus.cz/sluchatka-3m-peltor-comtac-xpi.

Z pasivních nedám dopustit na Peltor X4, ty tlumí krásně a nepřekáží. Ale pokud je potřeba komunikovat, je to horší.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti