Přebíjené náboje_cena_kde koupit 9x19

Uživatelský avatar
gewarosse
Příspěvky: 115
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#31 » pon 18. kvě 2009, 07:48

Vy pořád řešíte cenu,myslete taky na to,jak se chovají přebíjenky při střelbě a že zvyšují dost životnost zbraně.

Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#32 » pon 18. kvě 2009, 08:59

gewe pokud máš na mysli kvalitně udělaný tak máš pravdu. Ovšem pokud vemu tvou odpověď v kontextu kvalizy LIMIT tak to vyzní hodně ironicky ;-)

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#33 » pon 18. kvě 2009, 12:21

gewe, mluvíme o ne moc kvalitních továrně přebíjjených nábojích, psal jsem to o kousek vejš...
MiRaS píše:Jde spíše o to, že cenová úspora několika halířů na náboji se právě u problémových Limitů nemusí vůbec vyplatit. V lepším případě (selhač) je sice fayn, že se alespoň naučíš odstraňovat závady :twisted: ale v horším případě (není prach) už hrozí poškození zbraně (výduť hlavně v lepším případě nebo roztržení hlavně a úraz v horším případě).

Uživatelský avatar
setrop
Příspěvky: 44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#34 » stř 20. kvě 2009, 05:01

Včera jsem koupl továrně přebíjené střelivo označené 9 mm LUGER, výrobce fa Snail ...www.snailteam.cz
50ks/190 Kč ...ještě jsem s ním nikdy nestřílel, takže zkušenosti, zatím nejsou

Uživatelský avatar
chocholo
Příspěvky: 11
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#35 » stř 20. kvě 2009, 06:12

Snailteam aka Libra.
Jeste nam jich par tisic zbyva, vystrileno asi 1000 z 2xG 17, K100, CZ P07 a Norinco 226. Zadny problem.

Uživatelský avatar
Horst
Příspěvky: 41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#36 » stř 20. kvě 2009, 13:49

Jak jsem se díval, tak cena se hejbe od 3,30 do 3,80, Kč,-. Tak to docela jde. Snail(Libra), Limit ,Šubrt etc.

Uživatelský avatar
Horst
Příspěvky: 41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#37 » stř 1. črc 2009, 20:12

Limit_9mm Luger 124grs FMJ 3,60/ks
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#38 » stř 1. črc 2009, 21:59

Není nad poctivé železo :-) Někomu se třeba jiskření z hlavně líbí :mrgreen:
V době, kdy jsou Seliery běžně koupitelné za 3,90Kč se divím, že to někomu stojí za "to ušetření" :roll:

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#39 » čtv 2. črc 2009, 10:01

Z Glocka je mi to šumafuk ;)

Uživatelský avatar
Justinian
Příspěvky: 100
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#40 » čtv 2. črc 2009, 22:11

Eh. Chtěl jsem začít kupovat přebíjenky, ale jak to vypadá, zůstanu u Magtechů.
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci... do nechromovaných hlavní.

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#41 » sob 4. črc 2009, 12:38

Hecklerovi to taky nevadi ;) Miras: kde bezne koupim SB za 3.90?

Uživatelský avatar
KITTbx
Příspěvky: 318

Příspěvek#42 » pát 22. črc 2011, 18:17

Dnes jsem ze své CZ 100 vystřílel 30ks přebíjených 9mm Lugrů od Libry, zakoupil jsme je minulou sobotu u Brýmové za 3,75/ks. Spokojenost, ani jeden zádrhel, čekal jsem problémky, ale nic.
Škoda, že je u nás nikdo neprodává (Ostrava), je to na "vyblbnutí" na střelnici dobrá cena, neb S&B u nás nekoupím asi levněji než 4,90/ks, upřímně i tato úspora stojí za to, zvlášť když nevlastním střelnici. (jak jsem koukal, LIMITy se dají koupit i za 3,30/ks)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Hydrant
Příspěvky: 4

Příspěvek#43 » pát 4. říj 2013, 14:16

s limitama také střílím a zatím žádný problém nebyl,zkoušel jsem dost přebíjenek a musím říct že můj shadow sežral všecko

Uživatelský avatar
Majkl
Příspěvky: 361

Příspěvek#44 » pát 4. říj 2013, 14:34

Jednu nevýhodu tyhle laciný přebíjenky mají, podle mne víc špiní pistoli. Střílím jak Limity tak Alsa. Párkát se mi dokonce stalo (Limit), že po vystřílení cca 30-40ti nábojů byla tak zašpiněná nábojová komora, že se nedovřel závěr / nedozasunul náboj do komory (P226) + občas pyrotechnické efekty - ohňostroj z hlavně při výstřelu. Nevím co do toho dávají za prach, ale za ty prachy .....

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 543
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#45 » sob 5. říj 2013, 09:06

Ani za ty prachy bych to do pistole nedal, protože je to ta nejnižší dostupná kvalita a když se rozhlídneš třeba i jen tady na fóru, najdeš několik lidí, který museli v lepším případě jenom vytloukat kuli z hlavně, v horším případě za ní poslali i druhou.

Můj osobní postoje je, že mám svou pistoli příliš rád na to, abych do ní cpal Limity.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů