Přebíjené náboje_cena_kde koupit 9x19

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#16 » sob 16. kvě 2009, 23:00

Já jsem asi před dvěma roky koupil pár tisíc limitů a vystřílel jsem je v pohodě, selhač byl snad jen jeden nebo dva. Stříleno Glockem.
Od té doby se prý dost zhoršily, ale s tím už zkušenost nemám...

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#17 » ned 17. kvě 2009, 00:47

Ty moje byly tak asi pred 5 lety a Walther P99, ktery jinak papal uplne vsechno, si s nima nerozumel ani nahodou. Z madarske kopie HPcka sice litaly (pri tech vulich neni divu), ale nechavaly v ni strasnej bordel.

Uživatelský avatar
Horst
Příspěvky: 41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#18 » ned 17. kvě 2009, 06:52

Dávám sem nějakej odkaz na střelivo. Zatím bez osobní zkušenosti www.zbranesalas.com cena 3,90 Libra přebíjené a na http://timpo.wz.cz/ ,tak tam je dává za 3,60, taky přebíjené. Počkám jak se k tomu postaví a jaká bude kvalita a pak to hodím na forum.

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#19 » ned 17. kvě 2009, 11:07

Proč někde kupovat přebíjené Libry (Limit v krabičkách) za 3,60 když je Marcinek prodává přímo za 3,30 i s dovozem :?: :shock:

Nechápu proč opakovaně riskovat problémy ve snaze ušetřit pár halířů na náboji?
Každej si asi tu svoji cestičku musí vyšlapat sám :-D

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#20 » ned 17. kvě 2009, 12:15

Ja zas nechapu, proc kupovat prebijenky, kdyz to zas tak moc neusetri. Pokud toho clovek nevystrili ja nevim kolik tisic za mesic, tak o co jde? Prebijet si sam za 2 az 2,50, to chapu, ale kupovat za 3,30 nebo 3,60 fakt ne.

Uživatelský avatar
netopyr
Příspěvky: 86

Příspěvek#21 » ned 17. kvě 2009, 13:27

Tohle vlákno se jmenuje Přebíjené náboje-cena-kde koupit ! Předchozí odpověď je jedna z těch co mě vytáčí, protože původní obsah přesune někam úplně jinam. Radil bych každému než sem něco napíše, aby si kromě předchozího příspěvku přečetl název vlákna. Pokud chceš hodnotit úsporu a jestli přebíjenky ano či ne, založ si vlákno nové. Tohle forum je v plenkách, tak by bylo dobré ho nezaneřádit hned ze začátku a vyhnout se tak Napomínání a případným BANům jako se to děje jinde, a to se dá docílit pouze rozumem a sebekázní. Jinak pro tvojí informaci při vysřílení cca 1000 nábojů měsíčně se dá ušetřit použitím přebíjenek nějakých 5-700 Kč a to jsou pro spoustu lidí slušné peníze, ne každý má bohatý rodiče, nebo vysoký plat.

Uživatelský avatar
Horst
Příspěvky: 41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#22 » ned 17. kvě 2009, 17:01

To netopýr : Podepisuju, a nebo si můžeš pobejt na střelnici při poplatku od 100 do 170 korun za hoďku vo trochu dýl. To se nebavím vo tom, že za 5000 táců máš pernamentku a pokud se ti podaří dát předplatný na rok 10 000 tak to si fakt užiješ střílení. Hlavně seženeš hromadu zkušeností a ty jsou k nezaplacení. Jako i jinde zde platí že není nutný ty ušetřený prachy dát to šuplíku, ale dobře investovat. Stejně je utratíš. Třeba základní kurz Obranné pistole stojí 3500 a kurz pro pokročilé 5000 Kč. Pokud budu uvažovat tak že vystřílené střelivo bez nácviku střelby a obranných návyků stojí tolik a je jedno že nestojí tolik, pak je někde chyba. Mě osobně vyjde 1 km v autě na 1 korunu. Používám plyn vs benzín. Když jsem uvažoval o investici pak jsem měl dáno kolik musím najezdit aby se to vyplatilo. Vše ostatní je bonus.

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#23 » ned 17. kvě 2009, 17:32

netopyr: Záměrem určitě nebylo vyvolání debaty jestli se vyplatí přebíjet nebo ne. Přebíjet se samozřejmě vyplatí, o tom žádná.

Jde spíše o to, že cenová úspora několika halířů na náboji se právě u problémových Limitů nemusí vůbec vyplatit. V lepším případě (selhač) je sice fayn, že se alespoň naučíš odstraňovat závady :twisted: ale v horším případě (není prach) už hrozí poškození zbraně (výduť hlavně v lepším případě nebo roztržení hlavně a úraz v horším případě).

Téma je "cena kupovaných přebíjenek" (továrně přebíjených) a diskuse o kladech/záporech úspory 20hal je myslím k věci. Pokud MOD uzná potřebu oddělení, tak nechť to oddělí.

Horst si bude muset svoji zkušenost udělat sám. Přeju ať má s Limitama pouze nezávažné závady typu neodpálená zápalka nebo nevyhozená nábojnice. Celkovou cenovou úsporu si potom jistě spočítá sám.

Uživatelský avatar
Horst
Příspěvky: 41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#24 » ned 17. kvě 2009, 17:42

To Miras: Jenom na okraj. Já nenakoupím celou várku vod Limitu. Někde jsem tady psal, že se přidám. Předpokládám, že to bude Snail(Libra),Timpo,Limit a něco se rýsuje jako další možnost. Jak sem řekl pokud tu zkušenost získám ,určitě to sem hodím. Samo , že důležitý faktor je i zbraň která to bude překusovat a vo tom se tady moc nehovoří. Chápu že určitá značka zbraně může mít problém. Mě zase prodejce ubezpečuje, že nemá problém s určitou značkou vs určitá zbraň. Ptám se pokud tady není na foru nějaký prodejce ? Proč mu nevěřit ? Pokud u něj koupím zbraň a on mi dá šenci koupit přebíjenky já v tom nevidím problém.

Uživatelský avatar
netopyr
Příspěvky: 86

Příspěvek#25 » ned 17. kvě 2009, 18:26

MiRaS - já to pochopil trochu jinak....o továrně přebíjených není v názvu ani slovo - ano vím co mi budeš chtít odpovědět, ale nechci to tu ventilovat na plnou hubu.
Myslím, že na danou otázku měla zaznít odpověď : továrně přebíjené náboje prodává Limit, Libra a já nevím kdo ještě ... ceny jsou takové a takové, nebo je neznám a zjisti si je u nich a pak máš druhou možnost, sežeň kamaráda u kterého "přebiješ", protože přebíjet můžeš jen pro vlastní potřebu a pak je vše otázka dohody, hotovo.
Horst je pravděpodobně nováček a tohle jsou informace, které potřebuje, a nebo hledá kamaráda. Tak to vidím já, řeči kolik ušetří a jestli to má smysl sem nepatří, každý zná své možnosti a počítat umí.

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#26 » ned 17. kvě 2009, 18:54

netopyr: Právě proto, že prodávat se mohou pouze továrně přebíjené, tak je to konkrétně právě o Limitech, případně Aresech, které jsou na tom s kvalitou obdobně. Ostatní možnosti bych neventiloval.

Možná by to chtělo pro jednoznačnost změnit název na "Kde a za kolik koupit továrně přebíjené náboje" nebo dát inzerát "Koupím přebíjené náboje" ;)

Uživatelský avatar
netopyr
Příspěvky: 86

Příspěvek#27 » ned 17. kvě 2009, 19:32

No někdy je nejednoznačnost účelem.

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#28 » ned 17. kvě 2009, 20:52

netopyr píše:Horst je pravděpodobně nováček a tohle jsou informace, které potřebuje, a nebo hledá kamaráda. Tak to vidím já, řeči kolik ušetří a jestli to má smysl sem nepatří, každý zná své možnosti a počítat umí.


No a prave novackovi jsem se snazil vysvetlit, ze v danych cenovych relacich by udelal lepe, kdyby si to prebijel sam (treba s pomoci kamarada), nez kupovat prebijenky na krame. Pokud to je dle Tebe bezcena rada, ... ;)

Uživatelský avatar
netopyr
Příspěvky: 86

Příspěvek#29 » ned 17. kvě 2009, 21:04

Snad je soudnej a založil by vlákno : Pořídit lis, nebo ne ?
Tohle je klasickej případ, kdy se začne diskutovat o něčem jiném, než na co se tazatel ptá a to je to co mi vadí. Za rok, až tu bude někdo něco hledat, tak pro samý čtení balastu se na to vykašle a nenajde nic.

Uživatelský avatar
Justinian
Příspěvky: 98
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#30 » ned 17. kvě 2009, 22:34

Za rok, až tu bude někdo něco hledat, budou ceny nábojů úplně někde jinde a 50 % řečeného nebude platit.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 1 host