Nákup Alsa Pro střel



pajapety
Příspěvky: 294

Příspěvek#46 » pát 26. kvě 2017, 11:01

Cmd: diky moc :) Uvidime, jak se to vyvine :)



Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#47 » pát 26. kvě 2017, 14:30

Mě je v podstatě jedno, zda to bude ve středu někdy kolem páté, nebo si pro to klidně sfrknu do Mělníka...



Radim_H
Příspěvky: 38

Příspěvek#48 » pát 26. kvě 2017, 17:06

Myslel jsem od čtyřech a později, takže klidně i večer. Středa je také možná.

Uživatelský avatar
WalrusInAnus
Příspěvky: 278

Příspěvek#49 » pát 26. kvě 2017, 19:13

Středa 31.5. 18:00 (přibližně samozřejmě) na parkovišti před Globusem Zličín.

Doufám, že to většina z vás zvládne.



Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#50 » pát 26. kvě 2017, 19:53

Budu tam



Radim_H
Příspěvky: 38

Příspěvek#51 » pát 26. kvě 2017, 20:32

Budu s tím počítat, pošli mi pak prosím tvoje tel. číslo do sz.

Uživatelský avatar
WalrusInAnus
Příspěvky: 278

Příspěvek#52 » sob 27. kvě 2017, 14:35

Protože se mi v poště objevilo od jedné osoby obvinění, že tu na vás vydělávám, a jak kasíruju lidi za něco co mi přivezli až pod nos a (v podstatě) jsem ani nehnul prstem: (+edit: vodím za nos)
Až do poslední chvíle jsem počítal s tím, že mě do Zlína zaveze kámoš, a pro ty střely si zajedu. Pak mi ale volali z Alsy, že jednou za čas mají závozy po celý republice, a že bych si to mohl vyzvednou v nějaký strašný prdeli na okraji Prahy v čase, který určí řidič - což je naprosto náhodně v intervalu asi šesti hodin, takže člověk musí sedět na zadku, a na písknutí všeho nechat, a jet do Prahy. Úplně vidím, jak někdo v práci řekne "hele, mezi polednem a pátou se seberu a někam si odjedu něco vyřizovat".

Ve finále s tím nákupem bylo docela dost hodin strávených zařizováním, komunikací s lidma, odpovídáním na dotazy, nadvakrát honění ženy do Prahy (což v nejfrekventovanější hodiny fakt není super řidičskej zážitek), takže každýho zkásnout o kilo mi nepřijde jako podvod, ojebávání, nebo dokonce něco, co by se dalo nazvat jako výdělek.

Nepovažoval jsem za důležitý něco takovýho psát, a nepředpokládám, že s tím má někdo problém, ale po výše zmíněný zprávě to sem radši píšu, abych se vyhnul nějakýmu šíření fám.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#53 » sob 27. kvě 2017, 15:07

Je sice nedustojné, ale uvedu to na pravou míru. Poté co jsem banoval Walruse začal jsem ihned nakup resit vlastní osou. Ze strany ALSA mi byl sdělen týden předem termín a čas 14-16 s tim ze řidič mi v dany den dle mé potřeby zavolá předem presny čas kdy v Průhonicích u Hornbachu bude -+ cca 15 minut, protože při nákupu 10000ks mi to dovezou zdarma a za cenu 1.4kč. A přišlo mi nefer, že toto nevíte..cele mne to stalo dva maily, telefonát a hodinu mého času. Sry..



pajapety
Příspěvky: 294

Příspěvek#54 » sob 27. kvě 2017, 16:44

Kluci, ja bych to zbytecne neresil... Jinak za sebe muzu napsat, ze streda je v poho. Budu tam. Diky. P.



Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#55 » úte 30. kvě 2017, 17:48

WalrusInAnus píše:Středa 31.5. 18:00 (přibližně samozřejmě) na parkovišti před Globusem Zličín.

Doufám, že to většina z vás zvládne.

Ahoj,
nějaké bližší určení místa? To parkoviště je celkem velké.... a nechce se mi projíždět parking a hledat auto, u kterého bych něco dostal. Abych si domu nakonec nepřivezl střely, ale uplně jiný kontraband :lol: :lol: :lol:



Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#56 » stř 31. kvě 2017, 06:48

Protoze ma Walrus zase ban , posilam detailnejsi info o schůzce:
Bude se snažit parkovat co nejblíž ke vchodu, auto je peugeot partner neurcity stribrno-hnědý vyblity barvy prej



Radim_H
Příspěvky: 38

Příspěvek#57 » stř 31. kvě 2017, 18:39

Díky WalrusInAnusi za ochotu a organizaci.



davidoff
Příspěvky: 185

Příspěvek#58 » stř 31. kvě 2017, 21:12

Vsechno klaplo, super :)



cmd_
Příspěvky: 182

Příspěvek#59 » čtv 1. čer 2017, 05:19

Taky se připojuji s díky.



c25land
Příspěvky: 20

Příspěvek#60 » čtv 1. čer 2017, 05:59

Za mě taky super, tak kdo to z organizuje 3/4 roku? :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů