Nákup Alsa Pro střel



Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#31 » úte 23. kvě 2017, 07:48

Info od Walruse:
Prozatím ještě všichni nezaplatili zálohu, proto ti, kteří se přihlásili, ať urychleně zaplatí! Střely Walrus bude mít už tuto středu, tak ať má už zaplaceno.



davidoff
Příspěvky: 185

Příspěvek#32 » stř 24. kvě 2017, 15:09

Pro jistotu pisu, ze zaplaceno :)

Uživatelský avatar
WalrusInAnus
Příspěvky: 278

Příspěvek#33 » čtv 25. kvě 2017, 12:21

Už jsem zpátky.
Díky Xerxesovi za zprostředkování komunikace.

Až na Har.Megido (který objednal, ale vůbec se neobtěžoval sem napsat, že ty střely vlastně vůbec nechce, a koupí si je sám) jste mě všichni příjemně překvapili posláním zálohy (nebo celé částky). Většinu ještě zkásnu o kilo za dopravu, ale to vyřešíme až při předání. Zatím nemám udělanej seznam/přehled.
Místo jednoho odpadlíka se do seznamu dostal Radim_H, se kterým počítám (5000ks co Xerxes tlumočil).

Vyjádřete se, kdy se vám hodí předání.
Protože nejsem řidič, a budu s tím otravovat manželku, byl by pro mě lepší víkend. Místo navrhuju parkoviště u některýho z nákupních center na okraji Prahy. Předpokládám, že si všichni přijedete autem, a kdo by náhodou dostal geniální nápad jako je metro, upozorňuju, že jedna krabice (5x500ks) má 20 kilo :D



petrc
Příspěvky: 29

Příspěvek#34 » čtv 25. kvě 2017, 13:38

Za mě klidně už tento víkend ... nejlépe sobota.



davidoff
Příspěvky: 185

Příspěvek#35 » čtv 25. kvě 2017, 13:45

Klidne tento vikend, ale v sobotu uplne nevim od kolika budu moct. A nedele odpoledne asi ne. A taky zalezi kde :)



pajapety
Příspěvky: 294

Příspěvek#36 » čtv 25. kvě 2017, 17:41

Ja teda mam s vikendem trochu problem, protoze do Prahy jezdim jen pres tyden do prace. Slo by predani nekdy v tydnu. Klidne brzy rano, nebo odpo... Prijel bych asi kamkoli :) Diky za pochopeni...

Uživatelský avatar
WalrusInAnus
Příspěvky: 278

Příspěvek#37 » čtv 25. kvě 2017, 17:56

To byl ale blbej nápad ptát se na názor... :P Měl jsem napsat datum, čas a místo, a komu se to nehodí, přijede si do Mělníku :P
Brzy ráno nepřipadá v úvahu.

V podstatě o termínu rozhodne manželka, protože já jsem jen zařizovatel. Diskutovat se dá o místu předání.
Sorry jako! :)



Radim_H
Příspěvky: 38

Příspěvek#38 » čtv 25. kvě 2017, 18:32

Zdravím, odesláno. Mám taky Fio, tak už to máš možná na účtu. Nevím jestli jsi chtěl půlku, nebo celou částku, poslal jsem tedy celé :-).



c25land
Příspěvky: 20

Příspěvek#39 » čtv 25. kvě 2017, 19:48

Já se přizpůsobím, když mě to nebude vyhovovat (víkendy mám teď dost plný) holt si zajedu do Mělníka. Nicméně se vynasnazim být na místě předání. Ale když se diskutuje o dni a času sobota večer/odpoledne neděle spíš ráno dopoledne. :)



Radim_H
Příspěvky: 38

Příspěvek#40 » čtv 25. kvě 2017, 20:13

Tenhle víkend jsem pryč, můžu až v pondělí večer. Eventualně v sobotu 3. jedu na střelnici do Oleška, cestou zpět bych to mohl vzít přes Mělník.

Uživatelský avatar
WalrusInAnus
Příspěvky: 278

Příspěvek#41 » čtv 25. kvě 2017, 20:46

Předběžně by připadalo v úvahu pondělí/úterý/středa odpoledne. Pojedu ženě pomoct s nějakou prací do Příbrami, tak po cestě zpátky bysme mohli někde v Praze zakotvit.



Radim_H
Příspěvky: 38

Příspěvek#42 » čtv 25. kvě 2017, 20:50

Myslím že po čtvrté hodině by to nebyl problém.



cmd_
Příspěvky: 182

Příspěvek#43 » čtv 25. kvě 2017, 23:27

Je jasné, že se to každému hodí jinak. Tento víkend můžu kdykoliv, jestli po/ut/st je příští týden, čili 29., 30. a 31., tak v po čtvrtou dám možná se skřípěním zubů a možná ne, podle ucpanosti okruhu, čím později, tím lépe, úterý už bohužel něco mám, středa by mi asi vyhovovala nejvíc, tam bych měl stihnout i čtvrtou. Nicméně se na mně nevažte, klidně si zajedu i do Mělníka.
Pajapety: Kdyby to nakonec byl víkend,můžu od Walruse vyzvednout a nějaký všední den Ti v Praze předat, no problem.

Uživatelský avatar
WalrusInAnus
Příspěvky: 278

Příspěvek#44 » pát 26. kvě 2017, 10:20

Ve čtyři je podle mě zbytečně brzo. To jste všichni ještě v práci, ne?



davidoff
Příspěvky: 185

Příspěvek#45 » pát 26. kvě 2017, 10:55

Streda by sla, ale 4 to vubec. Spis fakt hodne pozdeji az se uklidni spicka a clovek odchazi tak aby se kolegove nedivali tak, jakobych si bral puldne volna :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů