jak sbíráte nábojnice ?

Uživatelský avatar
praalien
Příspěvky: 90

Příspěvek#1 » pát 17. úno 2012, 18:58

Jak sbíráte nábojnice ? na spoustě střelnic jsou rošty a vybýrat je z pod nich pracně po jedné mi přijde dost nepraktické stejně jako většina lapačů nábojnic pro pistole.

Uživatelský avatar
dejment
Příspěvky: 111

Příspěvek#2 » pát 17. úno 2012, 22:17

Čoveče, mě tady stačí jen ohnout hřbet a zbírat. Na střelnici, kde maj rošt jsem ještě nestřílel. To mi připadá trochu divný, že si nemůžeš ani nábojnice pozbírat " SVOJE "

Uživatelský avatar
praalien
Příspěvky: 90

Příspěvek#3 » pát 17. úno 2012, 22:45

mě právě taky .osobně mi přijde že to dělají naschvál aby je mohly prodat buď na přebíjení nebo na materiál . sem začátečník ve fázi přípravy na zkoušku ale už sem byl na 3 střelnicích v praze a všude měli rošt . myslim si ,že fyzicky ti nikdo nebrání aby sis svoje nábojnice posbíral ale vydolovat je z roštu nebude úplně snadný . pokud tam vysypeš nějakejch 200ks tak tam strávíš další hodinu jen zbíránim. Proto mě zajímalo jak se to dělá v praxi. zda to střelnice opravdu "nevrací" nebo si to ho člověk normálně zvedne a sebere co chce.

Uživatelský avatar
KajaKliment
Příspěvky: 235

Příspěvek#4 » pát 17. úno 2012, 22:52

Na Avimu mají kus kartonu, který si přes rošt na stavu dáš a pak jen sesbíráš. Nebo minimálně to tak bylo v době, kdy jsem tam byl naposledy.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3752

Příspěvek#5 » sob 18. úno 2012, 00:05

Kája: jo a ono Ti to napadá do sousedních roštů :D , na Avimu sbírám ta 50% nábojnic z pistole. Z revolveru cca 120% takže se to zhruba vyrovná :mrgreen:

Uživatelský avatar
BusDriver
Příspěvky: 91

Příspěvek#6 » sob 18. úno 2012, 22:10

Z tohoto důvodu už do Avimu nechodím, jezdím na Kapslovnu a tam si vklidu vše sezobám. Neberte to jako reklamu, ale mám to tam radši, i když teď je tam celkem zima.



E-Ryc
Příspěvky: 516

Příspěvek#7 » ned 19. úno 2012, 08:36

A co trochu domaciho kutilstvi? ;) V jednom dilu serialu Dobrodruzstvi kriminalistiky mel zloduch k pistoli pridelanou takovou kapsu ktera chytala vyhozene nabojnice. Ale jestli by to slo udelat i v realu, netusim...

Jinak Kapslovna ma jednu zasadni nevyhodu - otviraci hodiny nekompatibilni s beznou prazskou pracovni dobou.

Uživatelský avatar
praalien
Příspěvky: 90

Příspěvek#8 » ned 19. úno 2012, 18:06

to se dělá hlavně na dlouhé zbraně . tam mi to tolik nepraktický nepřijde . na pistole existují plastové lapače a podobné ale přijde mi to tak nepraktický že bych snad radši ani nepřebíjel.

Uživatelský avatar
BusDriver
Příspěvky: 91

Příspěvek#9 » čtv 23. úno 2012, 10:19

E-Ryc píše:Jinak Kapslovna ma jednu zasadni nevyhodu - otviraci hodiny nekompatibilni s beznou prazskou pracovni dobou.

Pracuji krátký-dlouhý, takže něřeším
Sorry za OT

Uživatelský avatar
netopyr
Příspěvky: 86

Příspěvek#10 » čtv 23. úno 2012, 18:46

Já od té doby co se nemohu moc ohýbat používám tohle : http://www.doublealpha.biz/reloading-ge ... ass-wizard

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3752

Příspěvek#11 » čtv 23. úno 2012, 19:05

na to už jsem koukal, funguje to dobře?

Uživatelský avatar
netopyr
Příspěvky: 86

Příspěvek#12 » pát 24. úno 2012, 13:47

Jo docela to pracuje, jen ve vyšší trávě je problém, ale betonu, asfaltu a ušlapané zemině funguje prima.

Uživatelský avatar
praalien
Příspěvky: 90

Příspěvek#13 » ned 26. úno 2012, 12:49

netopyr píše:Já od té doby co se nemohu moc ohýbat používám tohle : http://www.doublealpha.biz/reloading-ge ... ass-wizard

odkaz mi nejde



TripleTap
Příspěvky: 62

Příspěvek#14 » ned 26. úno 2012, 12:53


Uživatelský avatar
netopyr
Příspěvky: 86

Příspěvek#15 » stř 29. úno 2012, 10:59

Mě ten odkaz funguje normálně, akorát se dlouho načítá.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti