jak sbíráte nábojnice ?



selag
Příspěvky: 272
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#16 » stř 29. úno 2012, 11:10

Toto...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
praalien
Příspěvky: 90

Příspěvek#17 » stř 29. úno 2012, 19:51

TripleTap píše:Toto

:shock: teda co člověk nevymyslí aby si usnadnil práci :-)



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#18 » ned 16. bře 2014, 01:46

Pěkná střelnice Květnice, ale mají tam napsáno, že vyndavání roštů je zakázáno ! Když jsem sbíral okolo, bylo mně řečeno, že sbírání nábojnic není tak nějak dovoleno, pouze svoje, ale ty ve většině končí pod roštem !
Je to jasné, nábojnic je nedostatek a tak každá koruna je dobrá.
Kapslovna super, ale ta otevírací doba, asi jím nejde o peníze?



tomas fuk
Příspěvky: 828

Příspěvek#19 » ned 16. bře 2014, 11:51

To by me dokazalo nastvat. Ja si prece zaplatil naboj i s nabojnici tudiz je to muj majetek a mam na nej zakonne pravo. Vubec bych se neostychal vytahnout rost a sebrat si sve nabojnice. Asi by mi pak zakazali vstup na strelnici, ale i tak bych tam uz nikdy nesel. Prece jim nebudu platit za strelecky stav, jeste je sponzorovat formou nabojnic a nakonec si sve nabojnice jeste kupovat za 1,50 kc/ks. Mluvim o .45 ACP.

Uživatelský avatar
fixfokus
Příspěvky: 568

Příspěvek#20 » ned 16. bře 2014, 13:10

Tome, já bych to zas tak nedramatizoval. Zrovna na Květnici jsou dost vstřícní, kdybys je poprosil, jestli by sis mohl vysbírat své nábojnice z pod roštu, věřím, že by ti ho zvedli a nechali ti tvou stovku patron sesbírat. Všechno je o domluvě. Párkrát mi tam spadnul plný náboj a když to viděl majitel, vzal dlouhou pinzetu a náboj mi vylovil :-)
Zákaz zvedání roštů je tam asi proto, aby jim to lidi nevybírali a nevozili do sběru...



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#21 » ned 16. bře 2014, 13:56

Vstřícní možná jsou, ale já jsem sbíral, resp. přítelkyně za stavy a bylo mně vysvětleno, že to nelze, proto jsem se ani nepokusil něco řešit se zvedáním roštů. Byli jsme tam naprosto sami.
Neanasbírali jsme ani to, co jsme tam vystříleli, jinak je to pěkná a dobře osvětlená střelnice.



tomas fuk
Příspěvky: 828

Příspěvek#22 » ned 16. bře 2014, 14:30

Tak pokud dovoli, aby si mohl clovek mohl sve nabojnice sebrat, tak je to v poradku. Pokud ne, tak bych tam ja osobne asi nechodil. Vetsinou za jednu navstevu vystrilim 200 petactyricitek, nekdy vic. Pri cene 1,50 kc za nabojnici je to 300 kc. O tech co strili nekolikrat tydne X stovek naboju ani nemluvim.



reddog
Příspěvky: 126

Příspěvek#23 » ned 16. bře 2014, 16:52

Dekuji za tip na to "sbiratko" bo jak tak clovek beha dve tri hodky po place, tak sbirani opravdu zabere furu draheho casu, nemluve o faktu, ze treba ve snehu uz to takova prca neni. Nastesti vysoka trava nehrozi, nema sanci vyrust :lol: . I kdyz se jedna "jen" o lugrovky, je toho vzdy za dost kacek. Jo jo, zlaty beton a smetak :mrgreen:



ineyaa
Příspěvky: 111

Příspěvek#24 » stř 15. bře 2017, 01:00

- polovicka z 1 scope mountu, na obrazku: polovicka utg quick release scope mount
- 1.8mm drat na ploty
- nejaka lahsia latka, na obrazku "organza"
- trochu izolacky pre "final touch"

Uspesnost je tak 95%, zvysnych 5% zvykne narazit na drat a padnut kolmo dole. Asi by to chcelo inu latku, ta organza sa po ~500 vystreloch zacina trochu trhat.

nabojnice_catcher.jpg

nabojnice_catcher2.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



kk
Příspěvky: 999

Příspěvek#25 » stř 15. bře 2017, 06:59




KarlosP.
Příspěvky: 63

Příspěvek#26 » stř 15. bře 2017, 09:32

Nezkoušel jsem, ale občas potkávám na střelnici pána co má podběrák na ryby a stojan na vánoční stromek (dohromady max.500Kč) a funguje mu to dobře.



davidoff
Příspěvky: 185

Příspěvek#27 » čtv 16. bře 2017, 12:48

Ja si koupil v IKEA kus cerne latky za par kacek, kterou mam slozenou v tasce, tu rozlozim na rost a na konci seberu jak uzlicek :) A jinak kdyz jde nekdo se mnou, tak pri me strelbe dostane za ukol delat slepicku a sbirat nabojnice mimo :) Lidi je tam nechavaji a ne vsechny konci v rostu :) Takze si myslim, ze porad jsem v plusu :)



Sysop
Příspěvky: 411

Příspěvek#28 » čtv 16. bře 2017, 13:17

Kdyz jsem jeste chodival v Brne na Kotlarske do podzemky, tak tam byly rosty. Na muj dotaz, jestli si to pak muzu vybrat, spravce mlcky ukazal do rohu mistnosti, kde byly kybliky s napisy "38", "357", "Luger",... ruznym zpusobem naplnene. Takze jsem hrabnul, tak nejak na ferovku vzal odpovidajici hromadku a s kydanim rostu se vubec nedrbal.

Je to ale asi 8 let, jaka je tam dnes praxe, netusim.

Uživatelský avatar
Miata
Příspěvky: 201

Příspěvek#29 » čtv 16. bře 2017, 14:00

Na slušných střelnicích, kde jsou rošty se to řeší kartony, které tam mají připravené - např. V Prague Armory mi je tam i dopředu připravili, když jsem to při rezervaci napsal :clap: :clap:



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#30 » sob 15. dub 2017, 23:33

Přesně, jak píšeš, jinak chtějí nábojnice prodat za min. 50 hal./ks.
Prostě, co je doma, tak se počítá, asi tak !

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti