Komponenty pro přebíjení,prach,zápalky,atd... - Plzeňsko



sheep
Příspěvky: 121

Příspěvek#1 » ned 22. dub 2012, 09:57

Nechci zbytečně zakládat jiné vlákno a pokud tak je tak ať ho admin smaže.Chci se zeptat nejenom na cenu ale kde nakupovat.Osobně bohužel kam přijdu do plzeňákům známých obchodů a zeptam se na základ jako je prach a zápalky,odpověď je většinou "jó,zápalky tady nějaký jsou,ale prach nemáme,my ho tu moc mít nemůžeme".Jinde mi rovnou řeknou že nemají ale objednají.Anebo dokonce "víte,nás tohle moc nebaví".
Proto jezdím X kilometru k Horšovskému týnu.
Pokud někdo zná v Plzni,nebo plzeňsku nějaký zásobený obchod tak sem sním.

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#2 » ned 22. dub 2012, 10:24

Nevím, jestli ti rada bude k něčemu - nejsem ani z Plzně ani z okolí, ale co mě se osvědčilo, tak se spíš poptej po lidech ve tvém okolí, kteří přebíjí. Já takhle nakupoval jak zápalky, tak i prach. Se střelema to bylo taky obdobně. Z prodejny jsem si nikdy nic neodnesl, přestože je prodejen zbraní a střeliva na Olomouckém a Zlínském kraji několik.



sheep
Příspěvky: 121

Příspěvek#3 » pon 23. dub 2012, 18:49

Dobře,možná jsem to nepochopil.Proto se ptám veřejně kde,kdo co shání.Jestli má někdo něco doma nebo jiné zdroje a podělí se proč ne.Taky beru.
Ale mě dosti zaráží proč přijdu do dvou obchodů v Plzni a zeptam se na prach prostě neni,je to složitý,objednáme,atd.,ale když řeknu alespoň zápalky řeknou hned kolik chcete?1000ks.Odpověď je není problém,máme.
Tak k čemu mi jsou zápalky bez prachu?Snad jen rozhoduje výrobce a cena,nic víc.
Proč si ale s prachem nevzít rovnou zápalky jinde a až dojdou pujdu si pro ně do Plzně protože jet pro ně 40km se mi opravdu nevyplatí.
Pokud ho nepotřebuju hned,nevadí mi to počkám si i 14 dní než dojde.Je mi jedno jestli mam zaplatit zálohu,protože prodejce v tom nechce mít peníze kdybych ho nevyzvedl.
Jde mi jen o přístup.Nikdo mi to nenabídl,jen řeknou zeptejte se za týden něco přijde,ale hned je to pryč.Tak opravdu nevím.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#4 » pon 23. dub 2012, 19:27

Myslím že pokud zajdeš na Leiko tak docela určitš odneseš co potřebuješ, v nejhorším Tě nasměrují správným směrem.



LudoGS
Příspěvky: 26

Příspěvek#5 » pát 15. čer 2012, 13:12

Jsem z Plzně a přebíjím, vše co potřebuju většinou nakoupím na Leiku, mají jak střely, prach i zápalky ;)



sheep
Příspěvky: 121

Příspěvek#6 » čtv 5. črc 2012, 13:15

Píšeš většinou v Leiku.Kde teda potom jinde?

Uživatelský avatar
netopyr
Příspěvky: 86

Příspěvek#7 » pát 6. črc 2012, 16:02

Budeš li nakupovat za víc jak 5000 Kč, tak Limit ti to přiveze až domů.



LudoGS
Příspěvky: 26

Příspěvek#8 » sob 7. črc 2012, 06:00

sheep píše:Píšeš většinou v Leiku.Kde teda potom jinde?

Když nejsou střely na Leiku, potom je beru přes net.



sheep
Příspěvky: 121

Příspěvek#9 » úte 10. črc 2012, 17:57

Ale to je trochu mimo mísu ne?Limit je trochu z ruky a za 5000kč objednávat nechci.A pokud nejsou střely v Leiku objednávam na netu,tomu taky nerozumim.
Proto jsem se ptal na to "kde jinde" protože je bohužel psáno "Plzeňsko" myslel jsem tím když jedu po okrese a chci si koupit po cestě zápalky nebo prach tak se zastavím a nemusím nutně objednávat za 5tis. nebo čekat než prijde něco poštou.
Ale jak koukám tak smutné kino,jeden schopný obchod na okrese PM který disponuje příslušenstvím pro přebíjení,mimo obchodu v Luně kde dotanete pouze zápalky,prach jen sporadicky.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#10 » úte 10. črc 2012, 19:34

Všechno se odvíjí od poptávky, pokud není a ostatní to řeší jiným, třeba už zde uvedným způsobem tak není důvod aby místním prodejcům ležely peníze ve zboží které se sice nezkazí ale nevydělává. Zajdi tam, sepiš objednávku na pravidelný odběr toho a toho v množství větším než zanedbatelném a určitě se domluvíš.



sheep
Příspěvky: 121

Příspěvek#11 » sob 14. črc 2012, 13:45

Nic taky nenamítam,ale slušně jsem se zeptal jestli někdo neví o nějakém dalším prodejci na okrese Plzeň,který zrovna nemá rozšířenou reklamu a jeho krámek je někde zastrčený.
Anebo třeba někdo kdo např. leje kule ve velkým.
Proto mě přijde trochu mimo odpovídat abych objednal na netu,když zjištuji situaci zde ve městě.
Ale i přes to děkuji.



sheep
Příspěvky: 121

Příspěvek#12 » ned 20. led 2013, 21:15

No tak jsem tu opět,nedavno jsem byl v Leiku a chtěl jsem prach a bohužel není do pistole ani zrnko rychlého prachu.Má někdo nějaký nápad kde sehnat alespoň jednu lahvinku prachu DO32 nebo Vectan?

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#13 » ned 20. led 2013, 21:20

Soukup, Dave, Štrobl, Zbraněnaobjednávku.......



sheep
Příspěvky: 121

Příspěvek#14 » stř 23. led 2013, 17:30

To je trochu z ruky jet kuli jedny flašce prachu...To už je lepší martínek u H.Týna o tom jsem ale bohužel mluvil.

Uživatelský avatar
smety
Příspěvky: 155
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#15 » pát 25. led 2013, 10:42

Jeden výborný obchod je v Klatovech http://www.lovecky-obchod.cz/
Jestli mají prach, to zaručit nemůžu, a možná je to těch 40 Km z Plzně, který nechceš absolvovat.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů