Kokily Lyman,RCBS,aj.



sheep
Příspěvky: 121

Příspěvek#1 » sob 5. říj 2013, 17:49

Možná zbytečné téma,ale chtěl jsem se zeptat zda železné kokily vydrží trochu déle než LEE?A hlavně kde se dá něco pořídit u nás.Všude kam volám,mě sdělí že problém by to asi nebyl ale čekací doba je cca 2 měsíce a to je opravdu dlouho.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3752

Příspěvek#2 » sob 5. říj 2013, 17:59

Kokily kupuju na Ebay, většinou použité ale nikdy jsem nezaznamenal problém. Lyman se dá objednat přímo z jejich stránek.



sheep
Příspěvky: 121

Příspěvek#3 » ned 6. říj 2013, 07:44

Jo díky,je přímo na Lymanu nějaký problém nebo specialita při International objednávce?
A pokud mohu poprosit jestli by mě mohl někdo změřit samotnou double kokilu?
Délku x výšku x šířku a šířku drážky.
Díky.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3752

Příspěvek#4 » ned 6. říj 2013, 08:25

Objednávky od Lymanu jsou bez problémů, platba kartou a není potřeba ani registrace (myslím). Rozměry kokil se liší i podle ráže ale Lym. i RCBS jdou do stejných kleští. LEE jsou jiné.



sheep
Příspěvky: 121

Příspěvek#5 » ned 6. říj 2013, 10:22

Nejde mě o kleště mám napůl vyrobené zařízení které bude makat v auto režimu,ale potřebuju právě rozměry než mě dorazí zakoupené abych mohl pokračovat ve výrobě držáku,jedná se mě o ráži 9L a 45ACP.
Musím to překreslit do pc a zadat na výrobu.



sheep
Příspěvky: 121

Příspěvek#6 » ned 6. říj 2013, 17:46

Tak chlapi já vím že to štve,ale to nikdo nemá double kokilu 9L a nepřeměřil by jí?Za posledních 24h tu bylo skoro 200 lidí a pokud z nich někdo lije tak jenom LEE?
Díky.



sheep
Příspěvky: 121

Příspěvek#7 » čtv 10. říj 2013, 18:44

To Sided:
Mám ještě jednu otázku ohledně objednávky přímo od Lymanu,pokud ji teda znáš.Je pravda že není problém objednat,ale vyskočí nesmysl ohledně poštovného,které je někde asi v dané zemi.A nerad bych udával svoji VISA,aby se strhly peníze a potom se dohadovat o poštovným které se mě třeba nebude líbit.Neznáš náhodou postup jak to chodí?

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3752

Příspěvek#8 » čtv 10. říj 2013, 18:53

Jo poštvoný ti dopočítaj dodatečně, dělá to takhle většina US Eshopů ale už si nepamatuju jak ho kalkulujou tady. Každopádně to vyjde líp než ji kupovat v Čechách. Ale podíval bych se nejdřív na Ebay jestli ji neseženeš tam, třeba jetou. Tam jsou všechny náklady daný předem.

Uživatelský avatar
staM
Příspěvky: 267

Příspěvek#9 » čtv 10. říj 2013, 22:38

Myslím že kokily RCBS do kleští Lyman nepůjdou.Kokily Lyman mají užší drážky pro kleště.Opačně to půjde,ale kokila bude v kleštích dost vaklat.

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1190

Příspěvek#10 » pát 11. říj 2013, 07:54

sheep píše:Možná zbytečné téma,ale chtěl jsem se zeptat zda železné kokily vydrží trochu déle než LEE?...........

Saeco
po desítkách tisíc odlití vypadají furt stejně (i střely)



sheep
Příspěvky: 121

Příspěvek#11 » sob 12. říj 2013, 19:01

Takhle uvedu to na pravou míru.Je mě jedno jestli Lyman,nebo RCBS ,jde jen o to která znich je lepší.Řekl bych že asi stejný.
Tou kvalitou od LEE jsem myslel to kdyby to vydrželo alespoň 3x více než LEE.
Stroječek který mám rozpracovaný nedělám aby byl kšeft,ale jen pro sebe protože začínám být líný.
Rozměry bych právě rád předem abych mohl pokračovat než objednám a dorazí.Protože nemohu něco vytvářet když neznám rozměry toho nejdůležitějšího.
Je mě jasný že pokud objednám od Lymanu bude to lepší a hlavně lacinější než u nás.Ale trochu mám strach z poštovného když ho neznám.



sheep
Příspěvky: 121

Příspěvek#12 » pon 21. říj 2013, 18:06

Tak objednávka od Lymanu hrůza.Dotaz kolik je poštovné do CZ,druhý den odpověď.Druhá otázka jak objednat,odpověď druhý den.14.10. vytvořena objednávka.Dodnes žádná odpověď,ani po dvou upozorněních na stav objednávky.
Závěr zkušenost špatná.



sheep
Příspěvky: 121

Příspěvek#13 » pon 21. říj 2013, 18:09

Ještě jedna otázka.Nechci zakládat jiné vlákno,pokud to sem neptaří nechť správce přesune.
Neví někdo kde za dobrý peníz sehnat laser naboj.Ne korekci,ale klasický na střílení-sušení?

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1695
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#14 » pon 21. říj 2013, 19:15

Ahoj: http://dx.com/s/Bore+Sighter
obchod ověřenej spoustou nákupů

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3752

Příspěvek#15 » pon 21. říj 2013, 21:00

sheep: to je divný, bral jsem tam několikrát jak Lyman tak i Pachmayr a nikdy žádný problém.

McFly: tam maj licí kokily? Tady i jiný než tyhle :roll:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host