Lis z USA

Uživatelský avatar
MarekS
Příspěvky: 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » ned 16. kvě 2010, 10:55

Ahoj chtěl bych se vás zkušených přebíjenkářů zeptat jestli se dá a když tak z jaké stránky objednat kompletní lis pro ráži 9mm pokukoval sem po Lee Pro 1000 tady u nás stojí většinou 6999kč a v usa midwayusa.com stojí okolo tří tisíc ale bohužel neposílají. Předem díky Marek



Shiva
Příspěvky: 17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » ned 16. kvě 2010, 11:13

Tohle je furt dokola. Muzes mi rici jak jsi prisel na to, ze ho koupis za 3.000Kc??? To jako ze si vynasobis 150USD 20kc???
Kde mas dopravu, clo a DPH? (myslim ze s dopravou to na bezcelni limit nebude).
Nejlevneji to vidim za ca 5.500kc odhadem



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#3 » ned 16. kvě 2010, 11:39

Našel jsem na midway tento lis za 192$. Když už by jsi využil službu zmiňovanou v jiném vlákně tak by tě to vyšlo na:

Předběžná kalkulace zásilky
Cena v Kč / Cena v $
Původní cena zboží: 4 013 / 192,00
Cena poštovného: 1 494 / 71,50
Provize: 300 / 14,35
Cena pojištění: 16 / 0,75
Výsledná cena je: 5 823 Kč

Nevím kolik to může vážit, dal jsem orientačně 5 kg, na 10 kg vychází poštovné výrazně víc.

Uživatelský avatar
MarekS
Příspěvky: 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » ned 16. kvě 2010, 11:56

clo se platí od 150Euro nebo 200Usd.



Shiva
Příspěvky: 17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » ned 16. kvě 2010, 16:18

vcetne dopravy

Uživatelský avatar
Iha
Příspěvky: 98
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » ned 16. kvě 2010, 21:04

Ne, clo se plati od 150 euro, vsechny ostatni meny se na eura prepocitavaji, takze zalezi na aktualnim kurzu. A je to jak pise Shiva, musis zapocist cenu dopravy. Z tohoto souctu budes platit pak DPH, clo myslim jen z ceny zbozi.
Lis primo ze statu se ti obvykle vyplati, kdyz tam jedes a muzes si ho dovezt sebou v zavazadlech, protoze je tak tezky, ze postovne bude desna palka.

Uživatelský avatar
netopyr
Příspěvky: 86

Příspěvek#7 » pon 17. kvě 2010, 08:44

Asi se ti povede najít v usa e shop, kde to vyjde po zaplacení všech výše uvedených položek o nějakou kačku levněji než u nás. Ale nejsem si jistej jestli se ti celá transakce vyplatí.....platba do usa, lítání po celnicích, čas..... Myslím, že to za ušetřený peníz nestojí, alespoň ne člověku, co to běžně neprovozuje. Je to relativně levnej lis, tak úspora není velká. Koukni na netu, kde ten lis maj nejlevněji v čr a kup ho.



Shiva
Příspěvky: 17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#8 » pon 17. kvě 2010, 11:42

kdepak, DPH platis z cele castky. clo jen za zbozi a to dle celniho sazebniku.
navic pozor na vahovy limit zavazadla.
soutezici uz pred loni co leteli na MS a letos co leti k nam na ME leti tak ze se dva deli o flintu a stojan. zaroven vezou prazdne bagy a tady si je sypou piskem. zavazadla nad vahu je ranec.
z USA se vyplati vezt v kufru optika, fotak apd. male, lehke a drahe veci.
priblblej lis za par tisic se vubec nevyplati. to radeji privezu 4 NF skla co budou vazit do 3kg. a zaplati mi celou cestu i s ubytovanim. kdyz te teda celnici u nas neodchytnou.
Jak pise netopyr, koupit bezproblemove u nas.

Uživatelský avatar
MarekS
Příspěvky: 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#9 » pon 17. kvě 2010, 16:51

Jo je to tak já si prostě bláhově myslel že to bude jak nákup na glockparts.com :D prostě poštovný bude 3dolary :D nějak sem si neuvědomil že to něco váží. Tak to koupim tady a bude to. Díky.

Uživatelský avatar
snaper_mira
Příspěvky: 1

Příspěvek#10 » pon 24. kvě 2010, 13:45

Případně je tu:
http://www.smartreloader.com
Je to v EU, takže clo neplatíš a poštovné je 15€. Ale záleží na názoru. Já si lis koupil raději v ČR, sice o pár stovek dražší, ale měl jsem to s kompletním školením (jak co seřídit, na co si dát pozor, atd.) které je k nezaplacení.

Uživatelský avatar
Iha
Příspěvky: 98
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#11 » stř 26. kvě 2010, 19:34

Shiva: Ja tusil, ze je tam nejaka kulisarna s tim clem a DPH, jen jsem presne nevedel jak to je :D. Jinak souhlas s tim, ze tahat LEE lis ze statu je nesmysl.

Lis jsem kupoval v obchodu co pise snaper_mira, ale dnes bych to bral u nas, alespon mi pripada, ze uz se to ani z te italie nevyplati nechat poslat, alespon mi pripadlo, ze Matinek (vmcustom.cz) ma ted ceny velmi obdobne, ale postovne vyjde levneji.



Golem
Příspěvky: 489

Příspěvek#12 » čtv 27. kvě 2010, 00:03

Lee Pro 1000 nabízeli na smartreloader.com asi před měsícem za 180 euro, respektive měli ho v katalogu, ale pro většinu ráží vyprodaný. Nyní za něj chtějí 310 euro (a stále je pro většinu ráží vyprodaný). Pokrok nezastavíš. :cry: U Anděla je za 7000 Kč, takže tak.



Golem
Příspěvky: 489

Příspěvek#13 » ned 30. kvě 2010, 23:24

Přece jenom to možná jde o fous laciněji, poštovné do ČR neuvádějí, ale podle okolních zemí by to mohlo být únosné. Pouze jsem to našel na netu, nemám s nimi žádnou zkušenost. http://www.tecmagex.com/2002/eng/shoppi ... ro1000.htm

Uživatelský avatar
lra
Příspěvky: 17

Příspěvek#14 » stř 9. čer 2010, 06:58

http://www.tecmagex.com : Na dotaz o možnosti doručování do ČR (lis, pracka a vahy) odpověděli, že není problém, poštovné 25EUR.

Uživatelský avatar
JiGSSaW
Příspěvky: 179

Příspěvek#15 » stř 9. čer 2010, 16:04

http://factorysales.com/ taky posílají do čech - záleží na váze když se zadá objednávka měla by si ukázat cena za poštovný
hmm tak koukam ze za postovny chtej nekrestansky penize - (napr lis lee pro 1000 - postovny 79 dolaru)
na druhou stranu ten lis maji jen za 143dolaru

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů