"déčková zbraň" v zahraničí

Uživatelský avatar
hauktor
Příspěvky: 217

Příspěvek#1 » čtv 11. bře 2010, 23:18

mám dotaz ohledně držení zbraně v zahraničí...dělali jsem s kolegou ve španělsku.i před tím jsme byli spřízněni chutí ke střelbě a scházeli se na střelnici.vědomi si komplikovanosti šp. zákonů,pořídili jsme si až tam s veškerými dokladyCO2 pistoli na honění plechovky ve volné chvíli.investovali jsme našich těžce vydělaných 350eur.asi za 3 hodiny zastavili naše auto policisté(náhodou)a po tom co zahlédli v autěkufřík(byl naším majetkem zhruba 3 hod!)evokující přítomnost zbraně,nastalo chování jako kdybychom měli vyhodit do vzduchu přinejmenším krále..bylo nám řečeno,že si máme lehnout na zem obličeji k zemi.následně na to,to s námi bylo vykonáno :lol: zavolali další posily-6krát motohlídku na BMW(což by mi taky slušelo)a dalších 6 vozů.poslední z nich přileetěl takovou rychlostí,že téměř přejel místo zásahu takže řidič snažíc se náhle zatočit nejenže málem převrátil auto,ale skutečně urazil jeho zadní nárazník o sloupek značky(nissan almera).bohužel pro nás,až z tohoto vozidla vylezl řekl bych šokovaný policista na kterého všichni ti kteří nás "drželi v šachu"čekali.přilít k našemu autu a ptal se čí je.zvedl jsem ruku.začal do něj lézt a zmerčil jmenovaný kufřík.zařval na mě kde to je!?byl totiž prázdný a plynovka se nacházela v kapse ve dveřích.obrys skutečně vypadal jako glock..já se přihlásil(sdržkou v zemi)že mu ukážu kde se obsah té schránky nachází a po té co jsem jen rukou naznačil kde je,mě uzemnil pěstí.když zjistili,že se jedná o pistolku na hraní,pokračovali v zásahu,jako doopravdy,aby jim to nebylo trapné.. :cry: .odvezli nás na stanici v poutech.zatkli nás na dobu 48hod.za tu dobu nám dali každému 2 pitíčka-0,40l tekutin.ukradli nám 300eur z bundy(policie),zabavili nám tu novou pistoli včetně všeho vybaveníčka a celou dobu jsem slyšel jak v místnosti nad námi z toho střílejí.velmi se také bavili.proběhlo legrační jakobyslyšení po48mi hodinách až když jsem svolil,že rozumim rusky..odůvodnění znělo,že nesmíme takovouto "zbraň"vlastnit.hájil jsem se,že to smí každý komu je18.natoto evidentně nebyl jakobyúředník připraven,pomohl si tvrzením,že to sice tedy smím vlastnit,ale jen doma.ne v autě.a samozřejmě nám ji nedali..to jsem ještě nevěděl o těch ukradených eurech z našeho auta v jejich depozitu....

Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » čtv 11. bře 2010, 23:26

upravil jsem název, aby to aspoň trochu dávalo smysl

Uživatelský avatar
hauktor
Příspěvky: 217

Příspěvek#3 » čtv 11. bře 2010, 23:29

a tvůj názor na to?vono to vlastně nejní otázka,ale jen téma na diskusi.

Uživatelský avatar
hauktor
Příspěvky: 217

Příspěvek#4 » čtv 11. bře 2010, 23:41

déčkama se a si tady moc nikdo nezabývá já vim.to byly mé prostředky.začátky perkuse a konce to nemá..tak sorry..

Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » pát 12. bře 2010, 07:51

kolik lidí v této repblice asi zná španělský zákon o zbraních a střelivu?

Pokud bylo tvým záměrem napsat jak vás tam "šikanovala" policie tak je to :
1. ve špatné rubrice
2. je tam moc málo informací na relevantní posouzení
3. informace pouze z jednoho úhlu pohledu

takže to shrnu - o zákoně cca 1 věta zbytek popisuješ situaci co se ti stalo - co očekáváš za reakci ?

Uživatelský avatar
hauktor
Příspěvky: 217

Příspěvek#6 » pát 12. bře 2010, 15:24

ale nic.třeba chichichi to jste si to užili.sorry.jen taková veselá příhod z natáčení..

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů