17.06.2023 - Závod LOS: LOS Opařany

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



Tango-x
Příspěvky: 2

Příspěvek#16 » pon 12. čer 2023, 11:18

Bohužel se nemůžu zúčastnit. Nabízím mé místo v 1 squadu R.Kacha
V připade zájmu kontakt na bogser@seznam.cz

Díky a krásný závod všem.

RK

Uživatelský avatar
Konnias
Příspěvky: 6

Příspěvek#17 » čtv 15. čer 2023, 17:57

Nabízím 3 místa v autě v sobotu ráno z Prahy z Jarova. Nechce se mi pálit benzín samotnému. Případně hledám jedno místo u někoho v autě.
josef.abrman(zavináč)email.cz



ossan81
Příspěvky: 77

Příspěvek#18 » ned 18. čer 2023, 13:52

Díky za bezva závod s rozmanitými stagemi! Hlavně ale díky všem, kdo se obětovali a celý den pískali, ačkoliv to třeba neměli původně v plánu.
K dokonalosti by to ale chtělo ještě dát na net výsledky ;-)
J.Č.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1012

Příspěvek#19 » ned 18. čer 2023, 14:58

Přidám se s poděkováním z druhé strany směrem ke střelcům za aktivní pomoc rozhodčím s lepením terčů a stavení poprů... Děkujeme.



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#20 » ned 18. čer 2023, 16:17

výsledky na webu



Ricous
Příspěvky: 26

Příspěvek#21 » ned 18. čer 2023, 16:43

Děkuju organizátorům za super závod. Stejně jako před měsícem, Opařany jsou situacemi a plynulostí organizace nejlepší LOSy, co jsem byl.



RedAce
Příspěvky: 49

Příspěvek#22 » ned 18. čer 2023, 16:47

Díky za výsledky a především díky za závod. Jen prosím o ověření času na stage 3. Skoro bych doufal, že jsem to zvládl za 19.47 než že jsem tam strávil skoro 2 tisíce vteřin :D
Martin Krejza



ossan81
Příspěvky: 77

Příspěvek#23 » ned 18. čer 2023, 16:52

Obávám se, že je tam toho možná víc. Druhé a třetí místo je opačně, než bylo včera vyhlášeno...



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#24 » ned 18. čer 2023, 17:29

tak ta půlhodina na 3 je opravena, k ostatnímu se musí pochlapit pořadatel



pajapety
Příspěvky: 294

Příspěvek#25 » ned 18. čer 2023, 18:13

Cofee - díky za nápravu. ¨
Druhé a třetí místo je naopak, protože byl chybně přepsán do PC jeden scoresheet Ivoše Wilka a přišlo se na to bohužel až po vyhlášení.
Za chyby statistiky se omlouvám, ale jen to potvrzuje, že je dobré počkat na verifikaci výsledků a případné nesrovnalosti ihned hlásit. Od toho se verifikace dělá. Jinak ještě jednou děkuji všem střelcům a rozhodčím za závod! Na příští závod chystám pár změn, které by měly minimalizovat čekání střelců na zapsání výsledků do PC, tak už to snad bude v pohodě.



hugos
Příspěvky: 9

Příspěvek#26 » pon 19. čer 2023, 12:56

Vypadá to že ve výsledcích jsou někteří střelci 2x v normálním pořadí v různých divizích. Druhou zbraň by přece měli mít MZ.



Tomak
Příspěvky: 464

Příspěvek#27 » pon 19. čer 2023, 15:36

Mimo závod střílíš druhou zbraň, která se počítá do Poháru. Tzn. že pokud budeš chtít střelit závod např. Pi a MPi, tak můžeš, ale první zbraň střílíš do Poháru a druhou mimo závod. Třeba PDW zatím není v Poháru, tedy se jedná o takový přidružený závod, který má ale samozřejmě i své výsledky.
Možná někdo něco doplní nebo opraví...

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2234

Příspěvek#28 » úte 20. čer 2023, 19:07

Ano, je to tak (už asi 10 let, co je PDW v pravidlech).
Když se vyhlásí "přidružený" klubový závod PDW, mohou jej do závodu střílet i ti, kdo střílí hlavní závod krátkou zbraní.



hugos
Příspěvky: 9

Příspěvek#29 » stř 21. čer 2023, 13:24

cmk píše:Ano, je to tak (už asi 10 let, co je PDW v pravidlech).
Když se vyhlásí "přidružený" klubový závod PDW, mohou jej do závodu střílet i ti, kdo střílí hlavní závod krátkou zbraní.

Díky za vysvětlení, zmiňoval jsem to proto, že v mém squadu byl jeden střelec, který střílel PDW jako první a MPi jako druhou.

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2234

Příspěvek#30 » pát 23. čer 2023, 15:12

hugos píše:
cmk píše:Ano, je to tak (už asi 10 let, co je PDW v pravidlech).
Když se vyhlásí "přidružený" klubový závod PDW, mohou jej do závodu střílet i ti, kdo střílí hlavní závod krátkou zbraní.

Díky za vysvětlení, zmiňoval jsem to proto, že v mém squadu byl jeden střelec, který střílel PDW jako první a MPi jako druhou.


V tom případě pořadatel (a jeho lidi) zaslouží pohlavek, pač praxe je naprosto standardní: "Pohárová divize se střílí jako první, MZ nebo přidružený závod vždy až potom". Dokonce je dobrým zvykem rozhodčích to dělat tak, že se vezme celý squad s Pohárovými zbraněmi a PDWčkři jdou všichni až nakonec.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti