21.04.2013 - Závod LOS: Pohárový závod

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



Misery
Příspěvky: 46

Příspěvek#61 » úte 23. dub 2013, 14:04

Já teda ještě nevím, proč se tu začalo mluvit o "izraelském modelu", nevím nic o tom, že by power stroking přímo patřil k tomuhle stylu. Ano, používají ho, ale pokud vím, tak jde hlavně o ten způsob nošení a zaujetí postoje než o způsob nadrcnutí.
Na závodech si vynutili condition 3 pro ty, kteří mají pouzdro s prstovou pojistkou, já osobně bych raději volila condition 2, anžto jsem na to zvyklá, ale kvůli jednomu závodu se mi nechce pořizovat si jiný holster, když jsem si na tenhle zvykla a vyhovuje mi. A ještě jsem bohužel nenašla takovej samosvornej, kterej by mi vyhovoval.

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2234

Příspěvek#62 » úte 23. dub 2013, 17:51

Tuhle diskuzi by si mel prohlidnout nejaky odbornik na komunikaci...

Jak tu nekdy nekdo obcas nadnese castecne novy tema (nekdy s nesmyslnym spojenim na stare) a nebo si nekdo jiny to nove tema s tim svym puvodnim zbytecne spoji.

Vznikne z toho hroznej komunikacni gulas a spousta mytu nad totalne jednoduchou veci.

Nabijim, vybijim, manipuluju, odstranuju zavadu - nemam zadnou cast tela pred laufem, ktery smeruje stale a jen do povoleneho uhlu. Nic vic, nic min. Je uplne jedno, jestli to delam jako izraelec, american, rucnikar, nebo ala "gangsta style". Kdyz dodrzim bezpecnou polohu vlastniho tela a uhel zbrane.

Uživatelský avatar
KITTbx
Příspěvky: 318

Příspěvek#63 » úte 23. dub 2013, 18:49

NJN, teď už to patří přímo do tématu LOS…
Ale některé otázky jsou snad jasné a odpovědi si zaslouží, zlehčování a samozřejmost si nezaslouží, neb někdo je prostě tvůrce a zkušený matador, někdo je zkušený v něčem jiném a někdo zase vůbec ne….

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2234

Příspěvek#64 » úte 23. dub 2013, 19:30

Ale jo, na konkretni otazky mohou padnout konkretni odpovedi.

Ale tady se behem 30ti prispevku nekolikrat obejvilo umele vytvorene napojeni nejale logicke souvislosti v miste, kde to spolu nesouvisi. Napr. ze ti nekdo prispevky jdouci pod sebou a ktere se ubraly uplne jinym smerem nekdo spojil, jako by se od smeru nevychylily.



Misery
Příspěvky: 46

Příspěvek#65 » úte 23. dub 2013, 19:42

cmk: Omlouvám se, to jsme holt my ženské, které udržujeme v hlavě několik vláken. Když už se tu mluvilo o tom "izraelském způsobu" viz:
FouET píše:Váš (izraelský způsob) má v některých sebeobranných situacích opodstatnění, ale jsme na střelnici a na závodech. Váš způsob porušuje pravidla střelnice i závodu (část II, odstavec 15 - míření na jakoukoliv část svého těla).

a pak se to tu znova několikrát různě propíralo viz:
MichalAdam píše:...,ale LOSka neni pasmo gazy.

a
KITTbx píše:Jinak patřím k těm, co nenosí nadrcnuto a uznávají onen "izraelský model" tasit a druhou rukou hbitě natahovat… (jasně jak kde a jak kdy)

Tak mi to prostě nedalo a rejpla jsem si, že bych "izraelský způsob" mileráda přenechala izraelcům, ale že to vlastně bylo kvůli propozicím žalanských :-)

Uživatelský avatar
KITTbx
Příspěvky: 318

Příspěvek#66 » úte 23. dub 2013, 21:44

Jestli je co, přesuňme to: viewtopic.php?f=66&t=3319&start=0

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron