23.03.2019 - Závod LOS: Březňák 2019 - pistole + PDW

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » pon 1. říj 2018, 21:40

komentáře k závodu

23.03.2019
Pelhřimov

Březňák 2019 - pistole + PDW

http://los.zbranekvalitne.cz/zavody/1074/



PaF
Příspěvky: 877

Příspěvek#2 » ned 24. úno 2019, 09:13

Jak je člověk na závodech v GC a nemá internet v mobilu, už si ani nestřelí :( . Prosím o zařazení mezi náhradníky MRe nebo Re. Díky!



Jiří Ivan
Příspěvky: 19

Příspěvek#3 » ned 24. úno 2019, 09:56

Že se některé závody po otevření registrace umí bleskurychle zaplnit asi všichni víme.
A spoléhat se na přihlášení, až se člověk vrátí o půl noci z GC, mi přijde trochu naivní... to se na mě nezlobte.
Ale nějaký systém registrace náhradníků by byl fajn :-) Nevíte někdo jestli to není třeba v plánu?

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2966

Příspěvek#4 » ned 24. úno 2019, 10:24

.



E-Ryc
Příspěvky: 516

Příspěvek#5 » pon 25. úno 2019, 16:25

System nahradniku existuje, rika se tomu rozhodci ;)

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2966

Příspěvek#6 » pon 25. úno 2019, 18:02

Nechápu. Co to prosím znamená za instrument?

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#7 » pon 25. úno 2019, 18:26

Jakože když se přihlásíš do squadu rozhodčí, tak budeš pomáhat lepit, stavět popry, zapisovat, závod budeš střílet v rámci pre match a navíc startuješ zdarma + kantýna + příspěvek na PHM. Nehledě na dobročinný potenciál takového počínání ;-) ....
Jo a bude ti zapůjčena slušivá žlutá vestička...



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#8 » pon 25. úno 2019, 19:59

Akorát zapomínáte upozornit na to, že pokud někdo není rozhodčí, tak jako pomocník se musí nejdříve dohodnout s organizátorem. Na což také je u přihlášení upozornění.
;)



E-Ryc
Příspěvky: 516

Příspěvek#9 » pon 25. úno 2019, 21:48

Ja to myslel jako stat se rozhodcim (udelat si kurz), ne se jen tak napsat do R squadu.



Pejr
Příspěvky: 27

Příspěvek#10 » stř 27. úno 2019, 11:40

Za pořadatele nás těší velký zájem :) . Pokud se Vám nepodařilo zaregistrovat, sledujte registraci průběžně - při tomhle množství se určitě někdo odhlásí a místo se uvolní. Systém náhradníky neumožňuje a my bohužel nemáme čas ani sílu to sledovat :shock:. Jinak viz výše v diskuzi. Když budete mít zájem pomáhat, napište, pošleme Vám telefonní kontakt a domluvíme se.



E-Ryc
Příspěvky: 516

Příspěvek#11 » pát 22. bře 2019, 20:42

Nechcete nekdo vzit z Prahy na rozhodcovsky cas (odjezd cca trictvrte na sedm)?



jjjhe
Příspěvky: 109

Příspěvek#12 » sob 23. bře 2019, 18:22

Pánové pořadatelé, když už někdo tak "pěkně" vymyslel situaci č. 4, kde byly dělené terče(šlo vyřešit redukovaným terčem, nebo půlku překrýt bábou) a v modré zóně se zásahy nepočítaly, tak se to mělo taky napsat do procedury na papír u situace!! To že to řekne rozhodčí na briefingu a v okolí se střílí, to lze snadno přeslechnout. Já to například neslyšel/nevěděl a tedy mě to dost poškodilo. Z tohoto důvodu a taky z šílených prostojů, kdy jsou na první části střelnice 3 situace a pořád se čeká, já už do Pelhřimova, ač jako pravidelný učastník, nepřijedu.

Edit: pravidla LOSu, kapitola 6. Papírový terč:
Musí být vždy opatřen třemi zónami (A, C, D) a musí být zřetelně označen (symbol zbraně, apod.).Není-li POPISEM situace řečeno jinak, hodnotí se v terči dvě nejlepší rány. Takže za mě je to fail.



adi
Příspěvky: 2

Příspěvek#13 » sob 23. bře 2019, 19:21

Takové provedení terčů, tzv. hard cover, je normální a pokud není někomu něco jasné, tak se může na situaci zeptat - nepletu-li se rozhodčí se každého ptá zda situaci rozumí ...
Prostojů jsem si nevšiml, naopak vzhledem k možnostem střelnice děkuji pořadatelům za hladký průběh



drobec90
Příspěvky: 62

Příspěvek#14 » sob 23. bře 2019, 19:52

Díky organizátorům. Fajn závod. 6 situací na dané ploše luxus.



jjjhe
Příspěvky: 109

Příspěvek#15 » sob 23. bře 2019, 20:05

adi píše:Takové provedení terčů, tzv. hard cover, je normální a pokud není někomu něco jasné, tak se může na situaci zeptat - nepletu-li se rozhodčí se každého ptá zda situaci rozumí ...
Prostojů jsem si nevšiml, naopak vzhledem k možnostem střelnice děkuji pořadatelům za hladký průběh

Nic jako hard cover v pravidlech není, normální(tedy běžné, obvyklé a časté) to taky není i když se to občas vyskytne. Příště, až uvidím zase modrobílé "statečné srdce", tak se samozřejmě zeptám, nicméně moje citace z pravidel LOSu je jasná, v popisu to nebylo a toto byl pohárový závod.

Já například po dostřílení stage 3 čekal na čtyřku asi hodinu. První stage jsem měl odstřílenou až někdy v 11:40, takže jestli sis nevšiml prostojů, tak jsi asi byl na jiném LOSu. Chápu, že dispozice střelnice to lépe neumožňují a je to lepší, než tam mít jen 4 situace, ale prostoje tam prostě byly.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů