6.10.2018 - Závod LOS: POHÁROVÝ ZÁVOD Olomouc - Černovír/Lazce

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#1 » pon 8. říj 2018, 10:15


Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#2 » pon 8. říj 2018, 10:34

Omlouvám se, jestli na to již existuje vlákno, a jestli jo, tak jsem špatně hledal.

Chtěl bych tímto poděkovat všem organizátorům a všem, co se na tomto závodě jakoliv organizačně podíleli. Byl to pěkně připravený závod bez nějakých větších záludností a bylo to takové (aspoň pro mne) pohodově strávené střelecké dopoledne a část odpoledne. Organizátoři to měli vychytané i spočasím, které objednali si myslím velmi dobré :D
Střelba jednoruč na víc než jedné stagi byla vítaným zpestřením a prověrkou shopností trefit se jen jednou rukou :D
Závody se mi líbily včetně naaranžovaných kulis a hodnotím je velmi kladně. :thumbup:

P.S. omlouvám se za tu přepůlenou figurínu, ale bylo mi řečeno (a že jsem se extra ptal, kolik toho vydrží ! :D ), že snese i chlapskou váhu. Pak mi kdosi (nejsem si jist jestli to byl g-relax) řekl, že to křupnutí té panny bylo slyšet až na zadní hranici stage. Když jsem si večer přehrával nahraná videa, to křupnutí slyšet fakt bylo i na videu ! :mrgreen: Takže jseště jednou se omlouvám a slibuji (slibem nezarmoutíš, nic tě nestojí a potěší spoustu lidí), že jakmile bude příležitost, tož seženu inší, co nejvíc podobnou :D

P.P.S. i ty makové koláčky byly výborné :D



SlashKO
Příspěvky: 251
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » pon 8. říj 2018, 10:59

Když ty jsi byl ten den poslední / předposlední chlapská váha, která na ni ten den dopadla, tak toho na ni bylo už asi moc :-D

Jo, křupnutí bylo slyšet široko / daleko a já měl strach, že to byla některá z tvých kostí :-D



beda
Příspěvky: 236

Příspěvek#4 » pon 8. říj 2018, 16:29

dodatečně se omlouvám.
v pátek jsem zničil gumu a v sobotu jsem scháněl pneuservis co nemá plno a má skladem rozměr gumy co potřebuju.
odhlásit už se nešlo

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů