18.6.2011 - Sraz ZbraněKvalitně.cz - diskuse

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení

Přijedete si užít příjemnou sobotu?

Ano
40
51%
Ještě nevím
25
32%
Ne
14
18%
Celkem hlasů: 79

Uživatelský avatar
Voux
Příspěvky: 3

Příspěvek#286 » pon 20. čer 2011, 07:44

Hodně nevšední zážitek ! Díky všem organizátorům, obsluze i přítomným !
Přednáška první pomoci, přebíjecí workshop, střelecká soutěž (s tím velkým výbuchem), střelba dělem na špalek dřeva, střelba do balistický vesty, lehký úvod do padákového padání z letadla, atd. tu akci neskutečně zpestřily. No laťka pro příští srazy je opravdu hodně vysoko .... :-)

Uživatelský avatar
erfas
Příspěvky: 41

Příspěvek#287 » pon 20. čer 2011, 08:52

Tak latka je opravdu nastavena vysoko.určitě k tomu přispělo,že se sešla pohodová parta stejně postižených lidí. příště by to chtělo kolektivní foto ;)

Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#288 » pon 20. čer 2011, 09:07

udělal jsem si soukromou rekapitulaci po srazu:

co se stihlo podle plánu :
*dostal jsem se tam
*byl sem tam celej weakend
*potkal jsme spoustu známých tváří - z nichž jsem některé už dlouho neviděl
*potkal jsem spoustu nových simpatických tváří, které jsem ještě nikdy neviděl ;)
*přenastřelil jsem si malorajdu po změ skla - ale díky liště kkterá se rozhodla se mnou mnoho nespolupracovat to bylo poněkud složitější než jsem počítal = vyřešila to nová montáž
*vše proběhlo v klidu a naprostý pohodičce - za to patří díky všem co tam byli a přičinili se o to ;) = palec nahoru

co se nestihlo nebo nepovedlo:
*zapoměl jsem doma na ponku víceoperační lis na ukázku rozdílu mezi jednooperákem a víceoperákem - halt ta hlava fakt už neslouží
*MarKovi jsem nedovezl slíbenou knížku- na to sem si vzpoměl až v obchodě, kde jsem si byl pro novou montáž
*kouknout se přes vortexe :(
*střelit si ze šmitrubina - a nebyl tam jen jeden kousek :(
*víc se pomazlit z nožema :( halt budou muset kukri a johnyak dorazit i příště ;)

co bylo jako navíc a stálo opravdu za to :
*dělo
*deštník
*blbnutí s .22 - to opravdu nemělo chybu, ale spotřeba minice při tomto provedení střelby se i s patronama za 1 kč může velmi, ale opravdu velmi prodražit :D



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#289 » pon 20. čer 2011, 09:24

erfas píše: příště by to chtělo kolektivní foto ;)

JJ, na to jsem si vzpomněl až v neděli když už bylo po všem.

Uživatelský avatar
Noir
Příspěvky: 65

Příspěvek#290 » pon 20. čer 2011, 09:28

erfas píše:Tak latka je opravdu nastavena vysoko.určitě k tomu přispělo,že se sešla pohodová parta stejně postižených lidí. příště by to chtělo kolektivní foto ;)


Kolektivní foto zbraní :twisted:

(ale zatim jsem k tomu nikdy nikoho neukecal..)

Uživatelský avatar
erfas
Příspěvky: 41

Příspěvek#291 » pon 20. čer 2011, 09:33

Tak kolektivní foto zbraní a munice by bylo hodně vymluvné,tak příště ;)

Uživatelský avatar
rabbit3278
Příspěvky: 258
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#292 » pon 20. čer 2011, 10:41

kolektivní foto zbraní by mohlo zavánět připravovaným převratem, vzhledem k množství :lol:
Ještě jsem zapoměl poděkovat kuchyni za výborné krmení jako vždy. Pro mě není laťka vysoko jen pro další sraz, ale pro jakoukoliv další návštěvu střelnic, protože tahle se jen tak opakovat nebude

PS: myslim že Bobr má za sebou 859 seskoků a díky mu za vtipné historky z natáčení

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#293 » pon 20. čer 2011, 13:05

bobr píše:co se nestihlo nebo nepovedlo:
*zapoměl jsem ...

Ja zapomnel vytahnout flintu Carl Gustav (tzv. svedsky mauser, raze 6.5x55), ze ktere se strili jeste prijemneji nez z Rubina, a je jeste o neco presnejsi. Aspon mam neco v zaloze pro priste. ;)

Uživatelský avatar
glock1719
Příspěvky: 118

Příspěvek#294 » pon 20. čer 2011, 14:05

Bobr hlavně , že obě pušky cos chtěl zkusit se tam váleli doslova až do večera ve stavu.

Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#295 » pon 20. čer 2011, 14:33

no právě, proto to říkám :D

a že měl Pepa v trezoru i Carla je vážně škoda že si nevzpoměl :( ale to mohl přeci kdokoli se zeptat jestli ho vzal sebou

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#296 » pon 20. čer 2011, 15:29

No, stejně tak M1 - předem všichní chtěli, ale nakonec jsem dovezl ještě 250 nábojů zpět domů. Holt jedna sobota nestačí! :twisted:

Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#297 » pon 20. čer 2011, 15:49

příště to budeme muset udělat už iod čvrtka :D :D :D

Uživatelský avatar
Otík
Příspěvky: 28

Příspěvek#298 » pon 20. čer 2011, 17:23

Pánové, moc mě mrzí, že jsem tam s vámi nebyl - a dodatečně se omlouvám.

Koncem týdne se mi pár věcí nepěkně podělalo v práci i v rodině - a sraz byl v těch dnech asi to poslední, na co jsem měl čas, nebo chuť. O to víc se těším alespoň na fotky, a případně za rok...

Uživatelský avatar
Tilia
Příspěvky: 51

Příspěvek#299 » pon 20. čer 2011, 17:29

No vy jste mě tady snad i dojali :) Všemožné připomínky a vstupy byly vítány, protože s komunikativní skupinou se velmi dobře spolupracuje. Když školím lidi, kteří to mají povinně, nezajímá je to, čučí z okna nebo si čtou noviny, tak to nebaví ani mě a z přednášky se stává "rychle to odkecat a honem pryč".

Příští rok? První pomoc byla téměř vyčerpána (a kytky či zahrady vám budou k ničemu). :)

Uživatelský avatar
KajaKliment
Příspěvky: 238

Příspěvek#300 » pon 20. čer 2011, 17:41

Mohla bys třeba Patrika poučit o zahrádkaření. Snažil se brokovnicí orat trávník a nechtěl pochopit, že by byla lepší motyka :lol:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů